2012 Özel Sporcular Kış Oyunları İçin Hazırlıklar Tamamlanıyor - Son Dakika

2012 Özel Sporcular Kış Oyunları İçin Hazırlıklar Tamamlanıyor

12.01.2012 15:41
2012 Özel Sporcular Kış Oyunları İçin Hazırlıklar Tamamlanıyor, System.String[]

Erzurum ÜNİVERSİAD 2011 kış oyunları sonrasında 2012 zihinsel engelliler Kış Oyunları içinde son hazırlıklara başladı.

Erzurum ÜNİVERSİAD 2011 kış oyunları sonrasında 2012 zihinsel engelliler Kış Oyunları içinde son hazırlıklara başladı. Türkiye Özel Sporcular Federasyonu Genel Koordinatörü Cahit Yavuz, Erzurum Vali Yardımcısı Özgür Arslan'ı ziyaret ederek organizasyon hakkında bilgi verdi, destek istedi.

Erzurum'un ev sahipliği yapacağı 2012 Zihinsel Engelliler Kış Oyunları için son hazırlıklar yapılıyor. Erzurum Vali Yardımcısı Özgür Arslan'ı ziyaret eden Türkiye Özel Sporcular Federasyon yetkilileri düzenlenecek bu yarışma ile dünyanın ikinci kez Erzurum'a odaklanacağını söylediler.

Türkiye Özel Sporcular Federasyonu Genel Koordinatörü Cahit Yavuz, bu tür organizasyonların yarışma ve ödüllerinden çok manevi yönünün ağır bastığını belirterek engelli insanlarında neleri başarabileceklerini gözler önüne serebilecek uluslar arası bir Organizasyona da Erzurum'un ev sahipliği yapmasından ayrı bir sevinç duyduklarını dile getirdi.

Vali Yardımcısı Özgür Arslan ise yapılacak olan 2012 Zihinsel Engelliler Kış Oyunları'nın Erzurum için büyük bir fırsat olduğunun ÜNİVERSİAD Kış oyunlarının ardından bu tür organizasyonlar için Erzurum'un örnek gösterilmesinden kıvanç duyduklarını belirterek ellerinden gelen tüm destekleri sağlayabileceklerini ifade etti.

Tanıtım anlamında Erzurum Havaalanı ve buna bağlı olarak birçok noktada tanıtımların reklam afişlerinin asılabileceğini ifade eden Özgür Arslan, Erzurum'un diğer kültürel ve doğal güzelliklerini görülmesi gerektiğini belirtti. - ERZURUM

2012 Özel Sporcular Kış Oyunları İçin Hazırlıklar Tamamlanıyor
2012 Özel Sporcular Kış Oyunları İçin Hazırlıklar Tamamlanıyor
2012 Özel Sporcular Kış Oyunları İçin Hazırlıklar Tamamlanıyor
2012 Özel Sporcular Kış Oyunları İçin Hazırlıklar Tamamlanıyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 2012 Özel Sporcular Kış Oyunları İçin Hazırlıklar Tamamlanıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak İskenderun'da yangın bölgesine su taşıyan tanker 13 aracı biçti: 1 yaralı Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Koronavirüse yakalandıktan sonra ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü Paşinyan'a istifa çağrısı: Sadece Karabağ değil Ermenistan'ın geleceği de tehdit altında Manchester United, Sancho ve Haaland için 1,9 milyar TL ödemeye hazır Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü