2012'ye Koşarak Girdi - Son Dakika

2012'ye Koşarak Girdi

02.01.2012 09:13
2012'ye Koşarak Girdi, System.String[]

Başkan Karaosmanoğlu, 2012 yılına Derince Çınarlıdere'de koşarak girdi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile yürüyüş tutkunları, Derince Çınarlıdere'de sabah sporu yaptı. Herkesin yeni yılını kutlayan Başkan Karaosmanoğlu, ''Kocaeli, hizmetlerimizle ayağa kalktı, yürümeye başladı. Şimdi ise koşuyor. 2012'de hizmet maratonunda aynı hızla koşmaya devam edeceğiz'' dedi.

ÇINARLIDERE BOYUNCA KOŞTU

Başkan Karaosmanoğlu, yeni yıla koşarak girdi. Yürüyüş sporunu Kocaeli halkına sevdiren ve bir hayat tarzı haline getiren Başkan Karaosmanoğlu, Derince Çınarlıdere Parkuru boyunca beraberindekilerle birlikte koştu. Başkan Karaosmanoğlu'na Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, eski Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Köktürk ile çok sayıda spor tutkunu eşlik etti.

HİZMET YARIŞINA DEVAM

Şırıl şırıl akan deresi, ağaçlardan dökülen sapsarı yapraklarıyla kışın ayrı bir güzelliğe bürünen Çınarlıdere Mesire Alanı'nın yaklaşık 6 kilometrelik parkurunun büyük bölümünü tempolu bir şekilde koşarak tamamlayan Başkan Karaosmanoğlu, ''2011'de hizmet yarışında önemli adımlar attık. Sağlıklı insanlar, sağlıklı kentlerde yaşar düşüncesiyle hem halkımızın, hem kentimizin sağlığına önem verdik. Kocaeli'ne çok sayıda yürüyüş parkuru, spor sahaları kazandırdık'' ifadesini kullandı.

30 YAŞINDA HİSSEDİYORUM

Haftanın üç günü Kocaeli halkıyla birlikte yürüyüş yaptığını ve kendisini 30 yaşında hissettiğini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ''Spor size ayrı bir enerji ve güç katıyor. Yüzlerce, binlerce kişinin katıldığı yürüyüşlerde bu enerji, sinerjiye dönüşüyor. Yeni yılın şehrimize, ülkemize ve insanlığa, esenlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Büyükşehir olarak, 2011'de olduğu gibi 2012'de de Kocaeli halkının mutluluğu için çalışmaya, hizmet maratonunda daha hızlı koşmaya devam edeceğiz'' şeklinde konuştu.

2012'ye Koşarak Girdi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 2012'ye Koşarak Girdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü şarkıcı Zeynep Mansur, hava durumu sunucusu oldu Cenk Tosun'dan transfer açıklaması: Everton'dan ayrılmayı düşünmüyorum Galata Köprüsü kısıtlama öncesi balıkçılarla doldu taştı Milyonlar heyecanla bekliyor! Emekliye ocakta 405 lira zam göründü Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor Bursa'da koronavirüs kaynaklı ölümler artınca yüzlerce yeni mezar yeri açıldı Uçuş sırasında müstehcen fotoğraflarını paylaşan hostes, ücrette anlaştığı yolcularla cinsel ilişkiye girdi FETÖ'nün sözde imamının evindeki taburenin altından 40 bin dolar çıktı