Son Dakika Haberleri: 2012'ye Koşarak Girdi

2012'ye Koşarak Girdi

8 yıl önce

Başkan Karaosmanoğlu, 2012 yılına Derince Çınarlıdere'de koşarak girdi.

2012'ye Koşarak Girdi, System.String[]

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile yürüyüş tutkunları, Derince Çınarlıdere'de sabah sporu yaptı. Herkesin yeni yılını kutlayan Başkan Karaosmanoğlu, ''Kocaeli, hizmetlerimizle ayağa kalktı, yürümeye başladı. Şimdi ise koşuyor. 2012'de hizmet maratonunda aynı hızla koşmaya devam edeceğiz'' dedi.


ÇINARLIDERE BOYUNCA KOŞTU


Başkan Karaosmanoğlu, yeni yıla koşarak girdi. Yürüyüş sporunu Kocaeli halkına sevdiren ve bir hayat tarzı haline getiren Başkan Karaosmanoğlu, Derince Çınarlıdere Parkuru boyunca beraberindekilerle birlikte koştu. Başkan Karaosmanoğlu'na Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, eski Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Köktürk ile çok sayıda spor tutkunu eşlik etti.


HİZMET YARIŞINA DEVAM


Şırıl şırıl akan deresi, ağaçlardan dökülen sapsarı yapraklarıyla kışın ayrı bir güzelliğe bürünen Çınarlıdere Mesire Alanı'nın yaklaşık 6 kilometrelik parkurunun büyük bölümünü tempolu bir şekilde koşarak tamamlayan Başkan Karaosmanoğlu, ''2011'de hizmet yarışında önemli adımlar attık. Sağlıklı insanlar, sağlıklı kentlerde yaşar düşüncesiyle hem halkımızın, hem kentimizin sağlığına önem verdik. Kocaeli'ne çok sayıda yürüyüş parkuru, spor sahaları kazandırdık'' ifadesini kullandı.


30 YAŞINDA HİSSEDİYORUM


Haftanın üç günü Kocaeli halkıyla birlikte yürüyüş yaptığını ve kendisini 30 yaşında hissettiğini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ''Spor size ayrı bir enerji ve güç katıyor. Yüzlerce, binlerce kişinin katıldığı yürüyüşlerde bu enerji, sinerjiye dönüşüyor. Yeni yılın şehrimize, ülkemize ve insanlığa, esenlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Büyükşehir olarak, 2011'de olduğu gibi 2012'de de Kocaeli halkının mutluluğu için çalışmaya, hizmet maratonunda daha hızlı koşmaya devam edeceğiz'' şeklinde konuştu.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 09:13 Kaynak: BültenlerAlmanya'da bir kadın, oyun konsollarının olduğu bölümde idrarını yaptı
Karaköy'de başörtülü kıza saldıran kadının komşularına terör estirdiği ortaya çıktı Dilovası Belediye Başkanı Şayir'in maaşı öğrencilere burs oldu