2012 Yılının İlk Meclis Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

2012 Yılının İlk Meclis Toplantısı Yapıldı

02.01.2012 19:24
2012 Yılının İlk Meclis Toplantısı Yapıldı, System.String[]

Beylikdüzü Belediyesi'nin 2012 yılının ilk meclis toplantısı Belediye Meclis Salonu'nda yapıldı.

Beylikdüzü Belediyesi 2012 yılının ilk olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Yusuf Uzun yönetiminde gerçekleştirildi. Başkan Uzun tarafından tüm katılımcıların yeni yılı kutlanmasıyla başlayan meclis toplantısında Denetim Komisyonu Üyeleri'nin seçimi de yapıldı.

Meclis gündemine Yazı İşleri Müdürlüğü tarafından getirilen Meclis 2012 çalışma takvimi ve tatil ayı görüşülmesi Meclis Başkanı'nın belirleyeceği günler olarak kararlaştırıldı. Denetim Komisyon Üyeliği için yapılan gizli oylamada komisyon üyeliklerine Ömer Şatır, Cem Aslıoğlu, İsmail Yalçın, Halim Yıldırım ve Cevat Güleç seçildi.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'nün meclise sunmuş olduğu Sağlık İşleri Müdürlüğü'nün, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'ne dönüştürülmesi, Norm Kadro, geçici işçi vizesi gündemleri oy birliği ile kabul edilirken, sözleşmeli personel istihdamı gündemi oy çokluğu ile meclis tarafından kabul edildi.

727 Ada 1-2-3 parsellere ait 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Tadilatı ile ilgili yapılan itirazlar, Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün 1 adet araç ihtiyacı karşılanması ve 2012 yılı için haftalık 50 litre yakıt verilmesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ve İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı'nın 2012 yılı için 1'er adet binek araç ihtiyacının karşılanması gündemleri, meclis üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edildi.

Teftiş Kurulu Müdürlüğü tarafından çalışma yönetmeliği gündeminin Hukuk Komisyonu'na, Mali Hizmetler Müdürlüğü'nün Evsel Katı Atık Ücret Tarifesi'nin ise Tarife Komisyonu'na gönderilmesine oy birliği ile karar verildi.

Ocak Ayı Meclisi'nin diğer gündem maddelerinin ise Cuma günü saat 14.00'te yapılacak olan 2. Oturum'da görüşülmesine karar verilerek, meclis oturumu sonlandırıldı.

2012 Yılının İlk Meclis Toplantısı Yapıldı

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 2012 Yılının İlk Meclis Toplantısı Yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Ajax'ın futbolcusu Noah Gesser ve ağabeyi feci trafik kazasında hayatını kaybetti 15:40 Ajax'ın futbolcusu Noah Gesser ve ağabeyi feci trafik kazasında hayatını kaybetti Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek: Biz yanıyoruz, bizi kurtarın 15:18 Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek: Biz yanıyoruz, bizi kurtarın Somali'de futbol takımının otobüsüne bombalı saldırı: 4 ölü, 10 yaralı 15:09 Somali'de futbol takımının otobüsüne bombalı saldırı: 4 ölü, 10 yaralı
Şeyma Subaşı, ayrılıp barıştığı sevgilisinin kucağında poz verdi 14:34 Şeyma Subaşı, ayrılıp barıştığı sevgilisinin kucağında poz verdi Bir yangın da Hatay'da! Alevlere evlere sıçradı, ekipler alevleri kontrol altına aldı 13:34 Bir yangın da Hatay'da! Alevlere evlere sıçradı, ekipler alevleri kontrol altına aldı Bodrum'da yerleşim alanına 150 metre uzaklıkta yangın çıktı! Ekipler seferber oldu 13:22 Bodrum'da yerleşim alanına 150 metre uzaklıkta yangın çıktı! Ekipler seferber oldu
Bu illerde oturanlar dikkat! Meteoroloji harita paylaştı, termometreler 43 dereceyi gösterecek 13:03 Bu illerde oturanlar dikkat! Meteoroloji harita paylaştı, termometreler 43 dereceyi gösterecek Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü aile katliamıyla ilgili kahreden sözler: Birkaç kişi araya girdi, barış olacaktı 12:13 Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü aile katliamıyla ilgili kahreden sözler: Birkaç kişi araya girdi, barış olacaktı
Advertisement