2016'nın Şarkısı Yatak - Son Dakika

2016'nın Şarkısı Yatak

19.01.2016 09:02
2016'nın Şarkısı Yatak, System.String[]

13 yıldır müzik sektöründe olan Burçak Güneş, 2016 yılının ilk haftasında çıkardığı "Yatak" isimli albümüyle sevenleriyle buluşacak.

Bir birinden güzel eserlerin yer aldığı albümde, Yatak şarkısına klip çeken sanatçı, 2016 da gündeme oturmayı hedefliyor.

Bilindiği gibi 2008 yılında pop fantezi albümü Şok'u çıkaran sanatçı, hayranları tarafından oldukça beğeni toplamıştı.
Şarkıcılığın yanı sıra TV kanallarından gelen teklifleri değerlendiren Burçak Güneş, oyunculukta da başarılı oldu. Berivan, Üvey Baba, Melekler Adası, Yalan Dünya oynadığı diziler arasında.
Sanatçı Burçak Güneş, dizilerin yanı sıra birçok reklamlarda da yer aldı.

"SANSASYONEL İŞLERDEN HEP UZAK DURDUM"

Bugüne kadar sansasyonel işlerden hep uzak durup sadece sanatıyla var olmaya çalışan Burçak Güneş, "Sesine güvenmeyen sanatçılar reklam gereği duyar. Ben şahsen bu şekilde gündeme gelme taraftarı değilim. İnsan ne yaparsa kendisi için yapar. Bu bakımdan kendime olan özgüvenim ve saygımdan dolayı sadece işimle gündeme gelmeye çalıştım" dedi.

Sanatçıların topluma her zaman örnek olması gerektiğine vurgu yapan Güneş, "Göz önünde olan sanatçılar gençlere de örnek olmak zorunda. Ben hiç sigara ve içki kullanmadım, bu tavrımla da örnek olduğum hep dile getirilir. Ancak sanat camiasına baktığımızda kaç tane sanatçıyı örnek gösterebiliriz? Bence biz sanatçılar toplumun aynası olmalıyız" diye konuştu.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 2016'nın Şarkısı Yatak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mescid-i Aksa'ya saldıran İsrail'in peşini bırakmıyor! İslam ülkeleri ve dünyaya çağrı yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mescid-i Aksa'ya saldıran İsrail'in peşini bırakmıyor! İslam ülkeleri ve dünyaya çağrı yaptı G.Saraylı yönetici ile Sergen Yalçın arasında olay yaratan diyalog: Haydi ganyan bayiye G.Saraylı yönetici ile Sergen Yalçın arasında olay yaratan diyalog: Haydi ganyan bayiye Ali Koç'un büyük Emre Belözoğlu pişmanlığı: Keşke bu daha önce de olsaydı Ali Koç'un büyük Emre Belözoğlu pişmanlığı: Keşke bu daha önce de olsaydı Geceden gündüze! Emre Belözoğlu, ilk yarı bitmeden yaptığı değişiklikle zaferi getirdi Geceden gündüze! Emre Belözoğlu, ilk yarı bitmeden yaptığı değişiklikle zaferi getirdi Galatasaray'ın Beşiktaş zaferi sonrası yaptığı paylaşıma beğeni yağıyor Galatasaray'ın Beşiktaş zaferi sonrası yaptığı paylaşıma beğeni yağıyor Bakan Soylu'nun 'stajyer bakan' sözlerine Meral Akşener'den yanıt: Övünüyorum Bakan Soylu'nun 'stajyer bakan' sözlerine Meral Akşener'den yanıt: Övünüyorum Survivor'da neler olmuş neler! Elenen yarışmacılar Cemal Hünal ve Çağrı Atakan aylar sonra itiraf etti Survivor'da neler olmuş neler! Elenen yarışmacılar Cemal Hünal ve Çağrı Atakan aylar sonra itiraf etti İmamoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a cevap: Soruşturma talep ediyorum İmamoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a cevap: Soruşturma talep ediyorum
Advertisement