2016 Yılı Sinemaya Uğurlu Gelecek - Son Dakika

2016 Yılı Sinemaya Uğurlu Gelecek

16.07.2015 22:09

Yönetmen Guillermo Del Toro'nun son filmi 'Crimson Peak' San Diego'da düzenlenen Comic Con'da beyaz perdeyle buluştu.

Yönetmen Guillermo Del Toro'nun son filmi 'Crimson Peak' San Diego'da düzenlenen Comic Con'da beyaz perdeyle buluştu. Gotik bir yapım olarak karşımıza çıkan 'Crimson Peak'in başrollerinde Jessica Chastain, Mia Wasikowska ve Tom Hiddleston yer alıyor.

19. yüzyılda bir İngiliz konağında geçen hikayede aşkla evlenen kadının kocasının göründüğü gibi olmadığını anlaması anlatılıyor.

Del Toro filmi 'Crimson Peak'i şu sözlerle yorumladı:

"Mimic yapımımdan sonra daha Hollywood tarzında, daha genç bir kitleye hitap edecek filmler yapıyordum ama sonra İspanya, Meksika ve Avrupa için daha olgun hikayeler seçmek istedim."

Bu senenin bir başka çok konuşulan yapımı ise fragmanı yayınlanan 'Batman v Superman: Dawn of Justice' olacak. 2016 Mart ayında gösterime gireceği açıklanan film Batman ile Superman'i karşı karşıya getiriyor.

Yönetmenliğini Zack Snyder'in üstlendiği, 'Batman v Superman'de Ben Affleck, Henry Cavill, Jeremy Irons, Jesse Eisenberg, Amy Adams ve Jena Malone rol alıyor.

J

Yazar:

Etiketler: Gönderildi: 16 Temmuz 2015

İzlenme oranı: 0.0

Oylar: 0

2016 Yılı Sinemaya Uğurlu Gelecek
2016 Yılı Sinemaya Uğurlu Gelecek

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya 2016 Yılı Sinemaya Uğurlu Gelecek - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Kırmızı Oda'da rol alan Sema Keçik'in 2 yıl önce kendisinden 25 yaş küçük oyuncuyla aşk yaşaması yeniden gündem oldu Işıkları sökülüp, çeşmesi kırılan 600 yıllık Şahmelek Camii'ni talan edenler geride sadece bir kasket bıraktı Dağlık Karabağ'da hezimete uğrayan Paşinyan, sınırdaki altın madeni için Putin'den yardım istedi Kahramanmaraşlı emekli asker, yaptığı doğal ilaçla koronavirüsten korunuyor Yönetmen yardımcılığını bırakan genç kadın, memleketine dönerek annesiyle ejder meyvesi üretimine başladı Uzun süredir ortalarda görünmeyen Bekir Bozdağ, yanlış paylaşımıyla haber oldu Bir telefonla çıktı, 3 ay sonra tanınmaz halde bulundu! Acılı kardeş, 21 yıl önce öldürülen ağabeyinin katilini arıyor İlginç hırsızlık: Soydukları marketten çelik kasayla birlikte 251 adet çikolata çaldılar