2019 yılı kütlü pamuk fark ödemesi dekar başına 500 kilogram üzerinden ödenecek - Son Dakika

2019 yılı kütlü pamuk fark ödemesi dekar başına 500 kilogram üzerinden ödenecek

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı'na göre, geçen yıl üretilen pamuk için kütlü pamuk fark ödemesi desteği, dekar başına 500 kilogram üzerinden ödenecek.

"2019 Yılında Yapılacak Tarımsal Desteklemelere İlişkin Kararda Değişiklik Yapılması Hakkında Cumhurbaşkanı Kararı" Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre kütlü pamuk fark ödemesinde değişikliğe gidildi.

DEKAR BAŞINA 500 KİLOGRAM ÜZERİNDEN ÖDENECEK

Türkiye tarım havzaları üretim ve destekleme modeline göre 2019'da üretilen pamuk için kütlü pamuk fark ödemesi desteği, dekar başına 500 kilogram üzerinden gerçekleştirilecek. Karar, 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere yürürlüğe girdi.
2019 yılı kütlü pamuk fark ödemesi dekar başına 500 kilogram üzerinden ödenecek

Son Dakika

Son dakika: 3 bankanın başlattığı dev kredi destek paketine Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım bankaları da dahil oldu Resmi Gazete'de yayımlandı! Parasını bankada unutanlar için süre uzatılıyor Son dakika: EPDK: Akaryakıt fiyatları yüksek, şirketler indirim yapmazsa biz fiyatları makul seviyeye çekeriz Genel yönetim bütçesi 53,4 milyar TL açık verdi Taşıt kredisinde faizler %0,49'a kadar düştü! Peki geri ödemeler nasıl olacak? Ukrayna'dan vatandaşlarına "Tatil için Türkiye'ye gidin" çağrısı Kredi paketinin açıklanmasının ardından ev ve araç fiyatları uçtu Bakan Albayrak: Peak'ın satışı Türk ekonomi tarihinin en büyük şirket satışlarından biri oldu Bursa'da hayvan sürüsü, 6 adet aracı ve villası olan bile 1.000 liralık yardıma başvurmuş Türkiye'de bir ilk! 3 farklı ödeme çipli kimlik kartlarıyla PTT ATM'lerinden yapılacak Son Dakika: Toplu taşıma araçlarının yüzde 50 yolcu alma zorunluluğu kaldırıldı 3 kamu bankası %0,64'ten konut kredisi veriyor! İşte alınan miktara göre ödeme tablosu Antalyalı çiftçinin ürettiği kekik kokulu karpuza yoğun talep var, müşteri dalından koparıp götürüyor ABD'li Zynga, Türk oyun şirketi Peak'ı 1,8 milyar dolara satın aldı Şans oyunlarında yeni dönem! Bu gece yarısından itibaren internetten oynanabilecek