2020 abiye tasarımları göz kamaştırdı - Son Dakika

2020 abiye tasarımları göz kamaştırdı

24.01.2020 09:02
2020 abiye tasarımları göz kamaştırdı, System.String[]

ANTALYA ve İstanbul'daki mankenlerin katılımıyla İzmir'de ünlü Türk markasının 2020 abiye koleksiyonu tanıtıldı.

ANTALYA ve İstanbul'daki mankenlerin katılımıyla İzmir'de ünlü Türk markasının 2020 abiye koleksiyonu tanıtıldı. Düzenlenen moda etkinliğinde ünlü model ve oyuncu Chloe Loughnan vee Best Model güzelleri, podyuma çıktı.

Merkezi İstanbul'da bulunan giyim firması, 2020 koleksiyonunun tanıtımını İzmir Hilton Otel'de Emy Ajans tarafından düzenlenen defileyle yaptı. 150 parça abiye elbiseden oluşan koleksiyonun 50 parçadan oluşan bölümünün tanıtıldığı defilede, model ve oyuncu Chloe Loughnan'ın yanı sıra, Best Model of the Word 2019 seçilen Derya Ekşioğlu, Best Model Turkey güzelleri Tutku Aygan, Türkan Geyik, Hande Taşkın ve Leena Shindondola podyuma çıktı. Koreografisini Emy Ajans kurucusu Eda Meltem Yılmaz'ın yaptığı, 30 mankenin yarım saat süresince podyumda kaldığı defile, modaseverler tarafından ayakta alkışlandı.

CHLOE İKİ ABİYE GİYDİGecede biri kırmızı, diğeri beyaz olmak üzere iki renkte abiyeyle podyumda yürüyen Chloe Loughnan, güzelliğiyle dikkati çekti. Defilenin açılışını omuzları açık, özel taşlarla süslü kırmızı abiye ile yapan Loughnan, finalde ise derin göğüs dekolteli, parlak taşlı uzun beyaz abiye giydi.EL İŞÇİLİĞİ ELBİSELER

Koleksiyon hakkında bilgi veren firma ortağı Selçuk Memişoğlu, koleksiyonun tamamının el işçiliği ile üretildiğini söyledi. Makine yardımı olmadan dikilen koleksiyon hakkında bilgi veren Memişoğlu, "İlkbahar mevsiminde doğayı süsleyen pastel renkler göz önüne alınarak oluşturuldu. Nişan, kına ve düğün gibi özel günlerde kullanılabilecek abiyeleri sergiledik" dedi.


2020 abiye tasarımları göz kamaştırdı
2020 abiye tasarımları göz kamaştırdı
2020 abiye tasarımları göz kamaştırdı
2020 abiye tasarımları göz kamaştırdı
2020 abiye tasarımları göz kamaştırdı

Kaynak: DHA

Son Dakika Magazin 2020 abiye tasarımları göz kamaştırdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Gülben Ergen'den çok konuşulacak Seren Serengil itirafı: Zor günler değildi, çok güzeldi Eşiyle sokakta yürürken silahlı saldırıya uğrayan ayakkabıcı hayatını kaybetti Türkiye koronavirüs aşısında üçüncü adıma geçiyor Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi Bir çocuk babası adam, evinde soğuktan donarak öldü Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı Sevgilisinin acı haberini alınca hastane ortasında kalbine sıktı! Olayın detayları kafa karıştırdı