21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü - Son Dakika

21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü

21.10.2020 17:15
21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü, System.String[]

Türk Kızılay Kırklareli Şube Başkanı Volkan Göç ile Büyük Birlik Partisi Kırklareli İl Başkanı Ercan Andaç, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla Anadolu Ajansı (AA) bürosunu ziyaret etti.

Türk Kızılay Kırklareli Şube Başkanı Volkan Göç ile Büyük Birlik Partisi Kırklareli İl Başkanı Ercan Andaç, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla Anadolu Ajansı (AA) bürosunu ziyaret etti.

Göç, ziyarette, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nün kutlu olması temennisinde bulundu.

Anadolu Ajansı'nın da geçmişte olduğu gibi bugün de yurt içinde ve yurt dışında Türk basınının en önemli bilgi kaynağı olduğunu aktaran Göç, kamuoyuna en hızlı ve doğru bir şekilde bilgilerin aktarılmasını sağladığını kaydetti.

Gazetecilerin zaman mefhumu gözetmeksizin çalıştığını ifade eden Göç, yaşanan gelişmeler ve olaylar hakkında kamuoyunu bilgilendiğini belirtti.

Andaç da Dünya Gazeteciler Günü'nün kutlu olmasını diledi.

Andaç, ziyaretin ardından AA muhabiri Özgün Tiran'a Türk bayrağı ve Azerbaycan bayrağı hediye etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

RTÜK Başkanı Şahin, Berat Albayrak'a destek verince CHP'li üye tepki gösterdi Hazine ve Maliye Bakanlığı yetkilisi, Berat Albayrak'ın istifasını doğruladı Şeyma Subaşı yeni aşka yelken mi açtı? Paylaştığı fotoğraf her şeyi ele verdi İstifa iddiası sonrası AK Parti'den Erdoğan'a Berat Albayrak çağrısı: Görevine devam etmesini temenni ediyoruz Bakan Albayrak'ın istifa iddiası sosyal medyada Türkiye gündemine oturdu Son Dakika: Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Instagram hesabından 'istifa açıklaması' yapıldı Son Dakika: ABD'deki başkanlık seçimini kaybeden Donald Trump: Hile yapıldığına dair pek çok beyan var Türk yetkili dünyaca ünlü ajansa konuştu: Murat Uysal, dövizdeki hızlı artış nedeniyle Merkez Bankası başkanlığından alındı