21 Şubat Ses Yarışması Finalistleri Belli Oldu - Son Dakika

21 Şubat Ses Yarışması Finalistleri Belli Oldu

17.02.2012 15:14
21 Şubat Ses Yarışması Finalistleri Belli Oldu, System.String[]

Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşunun 94.yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ses yarışması elemeleri Şair Zihni Kültür Merkezi konferans salonunda gerçekleştirildi.

Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşunun 94. yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen ses yarışması elemeleri Şair Zihni Kültür Merkezi konferans salonunda gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Hacı Ali Polat ve Başkan Yardımcısı Selahattin Kondolot'un da hazır bulunduğu elemelerde, jüri üyeliklerini, Filiz Karslıoğlu, Berna Erengil, Ufuk Kalakahyası, Bülent Erdaş, Murat Köse, Ebru Soğuksulu ve Raif Kalekahyası'ı üstlendi. Gece de birbirinden güzel türküler seslendiren yarışmacılar izleyenlere keyifli dakikalar yaşatırken Sincanlı Filiz olarak tanınan sanatçı Filiz Karslıoğlu ise söylediği türkülerle geceye renk kattı.

Jüri üyelerinin değerlendirme yaparken zorlandığı gözlenirken 21 Şubattaki finale katılacak şanslı yarışmacılar Mustafa Gökoğlan, Kurban Çil, Serdar Eslek, Rahmi Türkoğlu ve Fazlı Zipak oldu.

Gecede Belediye Başkanı Hacı Ali Polat kısa bir konuşma yaparak, "Yarışmaya katılan arkadaşlarımızı bu öz güvenlerinden dolayı tebrik ediyorum. Bu formattaki yarışmaların yaygınlaşmasını temenni ediyorum." dedi.

Program Başkan Polat'ın elemelere katılan bütün yarışmacılara çiçek vermesinden sonra sona erdi. - BAYBURT

21 Şubat Ses Yarışması Finalistleri Belli Oldu
21 Şubat Ses Yarışması Finalistleri Belli Oldu
21 Şubat Ses Yarışması Finalistleri Belli Oldu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 21 Şubat Ses Yarışması Finalistleri Belli Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Koronavirüs sonrası nüfusu iki kat artan Muğla'da arazi fiyatları dörde katlandı