Son Dakika Haberleri: 21 yıl önce ölen belediye başkanı mezarı başında anıldı

21 yıl önce ölen belediye başkanı mezarı başında anıldı

24 gün önce

21 yıl önce ölen belediye başkanı mezarı başında anıldıBURDUR - Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesi yakınlarında 13 Kasım 1998 tarihinde geçirdiği trafik kazasında basın danışmanı Gülçin İlci Bozkurt ve şoför Ahmet Uğuz'la birlikte yaşamını yitiren eski Belediye Başkanı Armağan İlci'nin mezarı...

21 yıl önce ölen belediye başkanı mezarı başında anıldı

BURDUR - Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesi yakınlarında 13 Kasım 1998 tarihinde geçirdiği trafik kazasında basın danışmanı Gülçin İlci Bozkurt ve şoför Ahmet Uğuz'la birlikte yaşamını yitiren eski Belediye Başkanı Armağan İlci'nin mezarı başında anma etkinliği düzenlendi.

Anma etkinliğine Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Baro Başkanı Ramazan Gedik, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Duygulu, Armağan İlci'nin eşi Birsen İlci, CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, Kazada yaşamını yitiren basın danışmanı Gülçin İlci Bozkurt'un Kız kardeşi Nurçin İlci Gök, Belediye çalışanları, İlci ve Uğuz aileleriyle vatandaş katıldı.

Başkan Ali Orkun Ercengiz, " Merhum belediye başkanımız ve arkadaşlarının ölüm yıl dönümünde toplanmış bulunmaktayız. Mezarları başında Kur'an-ı Kerim okuttuk. Mekanları Cennet olsun. Görev başında kaybetmiştik onları. Belediye Başkanı olmak kolay değil, sürekli bir yere yetişmek zorunda onları da İzmir'e giderken bir trafik kazasında kaybetmiştik. Aradan geçen 21 yıl sonra onların acısı hala içimizde sevenleri ile buradayız " dedi.

Gülçin İlci Bozkurt'un Kız kardeşi Nurçin İlci Gök' de " Abim Armağan İlci ve Ablam Gülçin İlci'yi kaybetmemizin üzerinde tam 21.yıl geçti. Onlar görev giderken İzmir'e bir trafik kazasında kaybettik. 21 yıl geriye baktığımızda çok uzun bir zaman ama dün gibi her şey,acımız hala taze 21 yıldır bizleri yalnız bırakmayan Başta Belediye Başkanımıza, bizim acımızı paylaşan dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum " diye konuştu. Kur'an okunmasının ardından katılımcılar Armağan İlci, Gülçin İlci Bozkurt ve Ahmet Uğuz'un mezarlarına karanfil bıraktı.

21 yıl önce ölen belediye başkanı mezarı başında anıldı

Haber Yayın Tarihi: 13.11.2019 05:15 Kaynak: İHACumhurbaşkanı Erdoğan'ın övdüğü Kastamonu pastırmasına talep arttı
Cezaevi çıkışında gelinlikle karşıladığı eşi elinde sigara söndürdü Performans sanatçısı Datuna, 120 bin dolara satılan 'duvara bantlanmış muzu' yedi