Son Dakika Haberleri: 212 Fırsat Garajı Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı

212 Fırsat Garajı Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı

2 yıl önce

212 Fırsat Garajı kapılarını ziyaretçilerine açtıİSTANBUL - Merakla beklenen 212 Fırsat Garajı kapılarını ziyaretçilerine açtı.

212 Fırsat Garajı Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı, System.String[]
212 Fırsat Garajı kapılarını ziyaretçilerine açtı

İSTANBUL - Merakla beklenen 212 Fırsat Garajı kapılarını ziyaretçilerine açtı.
23 Eylül-8 Ekim tarihleri arasında devam edecek 212 Fırsat Garajı'nda tekstilden ayakkabıya, ev dekorasyonundan mobilyaya, kırtasiyeden oyuncağa, züccaciyeden kozmetiğe dünyaca ünlü markalar en düşük fiyatlarla satışa sunuldu. Sahip olduğu zengin marka karması ile Power Outlet kavramını Türkiye ile ilk kez tanıştıran 212 İstanbul Power Outlet projesi, "212 Fırsat Garajı" ile dünyaca ünlü birçok markanın indirimli ürünlerini en cazip fiyatlarıyla müşterilerine sundu. Boyner, Hotiç, Madame Coco, Adidas, Koton, Çift Geyik Karaca, Opmar Optik, Greyder, Kemal Tanca, Hummer Jack, Beta, Bambi, S-Sport, Dagi, Collezione, Carrefoursa, Kiğılı, Moda Dı Centone, Hatemoğlu, Derimod, Tefal ve Armine gibi dünyaca ünlü birçok markanın inanamayacağınız fiyatları kapalı otopark alanında özel hazırlanan alışveriş alanında ve bu günlere özel ekstra indirimli fiyatlarla müşterilerine çok özel imkanlar sunuyor.
212 Fırsat Garajı'nün dünkü açılışında Demet Akalın da konser verdi.
Haber Yayın Tarihi: 24.09.2017 12:23 Kaynak: İHAÜnlü isimden altına yatırım tavsiyesi: Fiyata bakmadan alın
Serdar Ortaç'ın Chloe Loughnan'a evliliğinin devam etmesi için 500 bin TL teklif ettiği ortaya çıktı İstanbul Valiliği, Erdoğan'ın korumaları ile birlikte avukat Sertuğ Sürenoğlu'nu döven polisler için kararını verdi