22 Bullets Sinema Tv'de 05 Haziran Pazar Tv'de İlk Kez - Son Dakika

22 Bullets Sinema Tv'de 05 Haziran Pazar Tv'de İlk Kez

03.06.2011 11:08
22 Bullets Sinema Tv'de 05 Haziran Pazar Tv'de İlk Kez

, System.String[]

Nefes kesen bir aksiyon heyecanı! Tüm zamanların en sevilen ve vizyonda ses getiren, "kült" aksiyon filmleri Adrenalin'de Sinema TV'de.

Marsilya mafyasının 'çılgın' lakaplı patronu Jacky Imbert'nin gerçek öyküsü… Başrolde Jean Reno var.

Charly Mattei uzun yıllar Marsilya mafyasında çalışmış ve acımasızlığı ile ün yapmış tecrübeli bir gangsterdir. Suçla örülü bu hayatı geride bırakmaya karar veren Mattei, karısı ve iki çocuğuyla birlikte kendine sessiz sakin bir yaşam kurar. Bir kış sabahı kurşun yağmuruna tutulur ve eski bir limanda ölüme terk edilir. Ama hiç ihtimal verilmeyen bir şey olur ve Mattei hayatta kalır. Charly Mattei için artık intikam zamanıdır.

Tür : Suç, Aksiyon

Yönetmen : Richard Berry

Yapım : 2010

Oyuncular : Jean Reno, Kad Merad, Gabriella Wright

Yayın tarihi : 05 Haziran Pazar

Yayın saati : 22:35

22 Bullets Sinema Tv'de 05 Haziran Pazar Tv'de İlk Kez </p><p> </p><p>

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 22 Bullets Sinema Tv'de 05 Haziran Pazar Tv'de İlk Kez - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Altının kilogramı 456 bin 900 liraya yükseldi Bu yıl Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nda engelli bir asgari ücretli de yer alacak Beşiktaş'tan ayrılıp Betis'e giden Victor Ruiz, performansıyla eleştirilerin odak noktası oldu Son Dakika! Bakan Koca müjdeyi verdi: 20 milyon aşı gelecek, ilk uygulama 11 Aralık'ta sağlıkçılara yapılacak Yıldız Tilbe, aşı ve HES kodu başta olmak üzere her şeye karşı çıktı: Devlet dahi yaptıramaz ABD'yi karıştıran gizemli metal bloğun bir benzeri bu kez Romanya'da ortaya çıktı Koronavirüsten ölen Selver hemşirenin mesai arkadaşı: Ne olur maske takın Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü