22. Zümrüt Yenice Kültür ve Sanat Festivali - Son Dakika

22. Zümrüt Yenice Kültür ve Sanat Festivali

14.09.2019 09:11
22. Zümrüt Yenice Kültür ve Sanat Festivali, System.String[]

Karabük'ün Yenice ilçesinde, bu yıl 22'ncisi düzenlenen Zümrüt Yenice Kültür ve Sanat Festivali sona erdi.

Karabük'ün Yenice ilçesinde, bu yıl 22'ncisi düzenlenen Zümrüt Yenice Kültür ve Sanat Festivali sona erdi.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, yaptığı konuşmada, festivale katılan vatandaşlara kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

Her zaman vatandaşların hizmetinde olduğunu belirten Çaylı, "Bundan böyle her şey daha güzel olacak. Yenice daha güzel olacak. Nice böyle güzel günlerde buluşmayı Cenabıhak'tan niyaz ediyorum." dedi.

Şarkıcı Hüseyin Kağıt ile müzik grubu Kolpa konseriyle son bulan festivale, Vali Yardımcısı Barboros Baran, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin ve ilçe halkı katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat 22. Zümrüt Yenice Kültür ve Sanat Festivali - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'daki vaka sayıları ne durumda? İşte en çok artış olan 8 ilçe Eğlence mekanlarına getirilen gece yarısı yasağı erken saate çekiliyor Son Dakika: Türkiye'de 28 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 77 kişi vefat etti, 2305 yeni vaka tespit edildi Mehmet Topal, Avrupa kupalarındaki 100 maçına çıktı Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedeflerini SİHA'larla böyle vurdu Anketlere göre, seçime 6 gün kala Biden önde, Trump arayı kapatıyor CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı