'24 Saatlik Koca'sını Yalanladı - Son Dakika

'24 Saatlik Koca'sını Yalanladı

03.10.2012 06:03
'24 Saatlik Koca'sını Yalanladı, System.String[]

Eski eşine kendisini dövdüğü için dava açan Özge Ulusoy, eşinin inanılmaz iddialarını yalanladı.

Özge Ulusoy geçtiğimiz günlerde 24 saat evli kaldığı eski eşi Ferruh Taşdemir'e, kendisini dövdüğü gerekçesiyle dava açmıştı. Taşdemir de bu iddiaların hepsini bir basın açıklaması yaparak yalanlamıştı.

Taşdemir "Olay günü Özge aşırı alkollüydü. Bana, 'Eski sevgilim kadar adam değilsin. Seni kullanıp meşhur oldum. Bu evlilik reklamdı. Şimdi de eski sevgilime döneceğim' diyerek saldırdı. Yüzümü tırmaladı. Beni tahrik etti" demişti.

"ALKOLLÜ DEĞİLDİ!"

Özge Ulusoy'da bu iddialar karşısında avukatı aracılığıyla gönderdiği basın açıklamasında Taşdemir'in iddialarının tümünü reddetti ve konu ile ilgili yargılama sürecinin devam ettiğini hatırlattı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bazı haberlerde mahkeme kararını vermiş gibi sanık Taşdemir'in tek yanlı beyanlarına yer verilmiştir. Yargılama sürmektedir. Taşdemir'in iddiaları ise gerçek dışıdır.

Tanıkların Ulusoy'un aşırı alkollü olduğu yönünde beyanı olmamıştır. Bu şahıslar; bağırışmaların ardından Taşdemir'in, Ulusoy'un başını yastıkla sıkıştırdığını ve ona hakaret ettiğini söylemişlerdir. "

Sabah : http://www.sabah.com.tr

'24 Saatlik Koca'sını Yalanladı

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin '24 Saatlik Koca'sını Yalanladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de endişe veren yeni bir koronavirüs mutasyonu tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 15 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 169 kişi vefat etti, 8 bin 314 yeni vaka tespit edildi Kayıp doktorun kaybolmadan önce alışveriş yaptığı görüntüleri ortaya çıktı Ebru Polat'ın başına gelen olay herkesi korkuttu! Banka hesabındaki paralar buhar oldu Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum Parkta soğuktan titrerken bulunan genç adam hiçbir yardımı kabul etmedi Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü'den İmamoğlu'na sert sözler: Başarısızlığınızın bedelini halk ödüyor Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi