'24 Saatlik Koca'sını Yalanladı - Son Dakika

'24 Saatlik Koca'sını Yalanladı

Eski eşine kendisini dövdüğü için dava açan Özge Ulusoy, eşinin inanılmaz iddialarını yalanladı.

Özge Ulusoy geçtiğimiz günlerde 24 saat evli kaldığı eski eşi Ferruh Taşdemir'e, kendisini dövdüğü gerekçesiyle dava açmıştı. Taşdemir de bu iddiaların hepsini bir basın açıklaması yaparak yalanlamıştı.


Taşdemir "Olay günü Özge aşırı alkollüydü. Bana, 'Eski sevgilim kadar adam değilsin. Seni kullanıp meşhur oldum. Bu evlilik reklamdı. Şimdi de eski sevgilime döneceğim' diyerek saldırdı. Yüzümü tırmaladı. Beni tahrik etti" demişti.


"ALKOLLÜ DEĞİLDİ!"


Özge Ulusoy'da bu iddialar karşısında avukatı aracılığıyla gönderdiği basın açıklamasında Taşdemir'in iddialarının tümünü reddetti ve konu ile ilgili yargılama sürecinin devam ettiğini hatırlattı.


Açıklamada şu ifadelere yer verildi:


"Bazı haberlerde mahkeme kararını vermiş gibi sanık Taşdemir'in tek yanlı beyanlarına yer verilmiştir. Yargılama sürmektedir. Taşdemir'in iddiaları ise gerçek dışıdır.


Tanıkların Ulusoy'un aşırı alkollü olduğu yönünde beyanı olmamıştır. Bu şahıslar; bağırışmaların ardından Taşdemir'in, Ulusoy'un başını yastıkla sıkıştırdığını ve ona hakaret ettiğini söylemişlerdir. "


Sabah : http://www.sabah.com.tr

YORUMLAR

Son Dakika

01:02 Meral Akşener, İYİ Partili Levent Özeren'in hakaret mesajları için Semiha Yıldırım'dan özür diledi 23:42 Ayasofya'daki mozaikler ve semboller ne olacak? Herkesin aklındaki tek soru yanıt buldu 23:30 Bataklık Operasyonu kapsamında 16 şirkete kayyum atandı 22:57 Son Dakika: 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den Ayasofya kararına ilk yorum: Emeği geçenleri tebrik ederim 22:33 Son Dakika: Cami rahatsızlığı büyüyor! Ayasofya kararına bir tepki de ABD'den geldi 22:06 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayasofya'nın önünde toplananları uyardı: Gösteri yapmak doğru değil 21:21 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Rusya ve Yunanistan'a Ayasofya yanıtı: Herkes kararımıza saygı duysun 20:40 Avrupa Ligi'ndeki Kopenhag-Medipol Başakşehir maçı 5 Ağustos'ta oynanacak 20:09 Isparta'da koronavirüs vaka sayısı 9 kat arttı, Vali'den uyarı gecikmedi: Rehavete kapılmayın 19:44 TFF'nin tescil kararı sonrası 2. Lig ekibi Ankara Demirspor, ligden çekildi 19:30 Binali Yıldırım'ın eşine hakaret eden Özeren'den "Pişman mısınız?" sorusuna tepki çeken yanıt 19:10 Ayasofya'nın camiye dönüştürülmesi kararına Bahçeli'den ilk tepki: Tertemiz alınların secdeyle buluşması sağlanmıştır 19:07 Balıkesir'de AK Parti'nin 5 ilçe başkanı istifa etti 18:13 Ayasofya'nın cami olması sonrasında HDP'li vekillerden ilk tepkiler 18:00 Rusya'da evden kaçan 8 yaşındaki çocuk, cinsel istismara uğradıktan sonra vahşice katledildi