Sivas'ta 243 metreden kayalıklara atladı! İntihar güvenlik kamerasında - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Sivas'ta 243 metreden kayalıklara atladı! İntihar güvenlik kamerasında

01.04.2023 12:01

Sivas'ın Divriği ilçesinde bir şahıs, 243 metre yüksekliğiyle İç Anadolu'nun en yükseği olan cam seyir terasından kendisini kayalıklara bıraktı. Şahsın intihar anları güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi.

Geçtiğimiz günlerde Sivas'ın Divriği ilçesinde meydana gelen olayda, iddialara göre psikolojik sorunları olan Y.K. isimli şahıs ilçede bulunan İç Anadolu'nun en yükseği olarak bilinen cam seyir terasına gelerek kendini aşağı attı. 243 metre yüksekliği bulunan cam seyir terasından kendini kayalıklara bırakan Y.K.'yı görenler durumu sağlık, itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi.

Sivas'ta bir şahıs 243 metre yükseklikten kayalıklara atladı! İntihar anları kamerada

CANSIZ BEDENİNİ ÇIKARMAK KOLAY OLMADI

Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken itfaiye ekipleri de intihar eden şahsı kurtarma çalışması başlattı. Oldukça dik ve kayalık olan yerden cesedi çıkarmakta güçlük çeken itfaiye ekipleri Sivas AFAD ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine gelen AFAD ekipleri yaklaşık 9 saatin ardından intihar eden şahsın cansız bedenini kayalıklardan çıkarmayı başardı.

Sivas'ta bir şahıs 243 metre yükseklikten kayalıklara atladı! İntihar anları kamerada

GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

Defnedildiği öğrenilen Y.K.'nın intihar anına ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde; Y.K 'nın elinde sandalye ile cam seyir terasına gelip bir süre atlayacağı alanı izledikten sonra korkulukların üzerine çıkarak 243 metre yükseklikten kendini aşağı bıraktığı görüldü.

Sivas'ta bir şahıs 243 metre yükseklikten kayalıklara atladı! İntihar anları kamerada
Kaynak: İHA
YORUMLAR (4)
  • sibel Sibel: Eniştemin yiğeni ailevi sebeplerden cocuk intihar etmiş?? Cevap Yaz 15 2 Yayından Kaldır
  • Serkan sağlam: Oraya devasa balkon yapıp uçurumun kenarı güvenlik ağı çekmemek büyük bir ihmaldir Cevap Yaz 114 13 Yayından Kaldır
  • Mustafa Akçay: İnşaallah aklını tamamen kaybetmiştir de cehennemden kurtulmak için bir ümidi olur.. Yoksa hadisi şerife göre intihar eden akıl baliğ günahkar, o yaptığı intihar eylemini sonsuza kadar acı çeke çeke yapmaya devam edicek ahirette.. Cevap Yaz 158 93 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika 3. Sayfa Sivas'ta 243 metreden kayalıklara atladı! İntihar güvenlik kamerasında - Son Dakika


Advertisement