26 Yıllık Stand-upçı Diş Hekimi, Meslektaşlarını Gülme Krizine Soktu - Son Dakika

26 Yıllık Stand-upçı Diş Hekimi, Meslektaşlarını Gülme Krizine Soktu

27.11.2012 11:30
26 Yıllık Stand-upçı Diş Hekimi, Meslektaşlarını Gülme Krizine Soktu, System.String[]

İstanbul'da, kendine ait muayenehanesinde çalışan 26 yıllık diş hekimi Dt.

İstanbul'da, kendine ait muayenehanesinde çalışan 26 yıllık diş hekimi Dt. Serdar Sıralar, meslektaşlarını gülme krizine soktu. Bursa'da, Derman Eğitim ve Sağlık derneği (DERMANDER) tarafından düzenlenen gecede sahne alan Dt. Serdar Sıralar, yaptığı şovla meslektaşlarını gülmekten kırdı geçirdi.

Yaptığı stand-up'la beğeni toplayan Dt. Serdar Sıralar, 'Gülmek Serbest' şovuyla meslektaşlarına oldukça eğlenceli anlar yaşattı. Diş Hekimliği Fakültesi'ne girdiği ilk günden itibaren yaşadığı tecrübeleri ve karşılaştığı hasta manzaralarını esprili bir dille anlatan Dt. Serdar Sıralar, şovu sırasında hem güldürdü hem de düşündürdü. Yaklaşık bir saatlik şovu sırasında Sıralar'ı izleyen 100'e yakın diş hekimi, adeta gülme krizine girdi. 26 yıllık diş hekimi olduğunu belirten Dt. Serdar Sıralar, "Ben yurt içinde turnelere çıkıyorum. Aynı zamanda muayenehanemde hasta tedavi ediyorum. Genellikle fakültelerde diş hekimi adayı arkadaşlarla bir araya geliyorum. Oldukça stresli bir meslekteyiz" dedi.

Muayenehanesinden fotoğrafları da meslektaşlarıyla paylaşan Sıralar, "İşyerimin hemen üstünde erotik malzeme satan bir yer var. Oranın koskoca tabelası var. Ama benim küçücük bir tabelam vardı. Hemen karşı tarafta ise yatak satan iş yeri vardı. Ben ve hastalarım gün boyu yatakların üzerine uzanan insan manzarasını izlemekle zaman geçiyordu" diye konuştu. Sıralar'ın şovu sonrası diş hekimleri uzun süre gülmekten kendilerini alamadı.

26 Yıllık Stand-upçı Diş Hekimi, Meslektaşlarını Gülme Krizine Soktu
26 Yıllık Stand-upçı Diş Hekimi, Meslektaşlarını Gülme Krizine Soktu
26 Yıllık Stand-upçı Diş Hekimi, Meslektaşlarını Gülme Krizine Soktu

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel 26 Yıllık Stand-upçı Diş Hekimi, Meslektaşlarını Gülme Krizine Soktu - Son Dakika


Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak