27 Yaşındadaki Sperm Donörü, Genç Yaşında 18 Çocuk Babası Oldu - Son Dakika

27 Yaşındadaki Sperm Donörü, Genç Yaşında 18 Çocuk Babası Oldu

19.12.2018 17:26

ABD'nin Los Angeles eyaletinde yaşayan 27 yaşındaki Kyle Gordy, sperm donörlüğü yaparak 18 çocuk sahibi oldu. Gordy'nin yaptığı meslek, ülkede en çok konuşulan konular arasına girdi.

ABD'nin Los Angeles kentinde yaşayan 27 yaşındaki Kyle Gordy, 18 çocuk sahibi olmasıyla ülke gündeminde çok konuşulmaya başlandı. Gordy, kendisine ulaşan kadınlarla para karşılığı çok yapmasıyla ünlendi.

27 YAŞINDA 18 ÇOCUĞU VAR

ABD'nin Los Angeles eyaletinde yaşayan 27 yaşındaki Kyle Gordy, geçimini Facebook sayfasına gelen pozitif gebelik testleriyle sağlıyor. Gordy, kendisine Facebook üzerinden ulaşan kadınlarla buluşarak onlarla çocuk yapıyor. Gordy, bu sayede bol bol seyahat yaptığını da belirtiyor.

Şimdiye kadar 18 çocuğu olduğunu söyleyen Gordy, geçtiğimiz bir kaç ay içinde bu sayıya daha fazlasının da eklenebileceğini de dile getirdi. Genç adamın işi aslında 'para karşılığı babalık'. Sperm donörlüğü yapan Gordy, bu işe dört yıl önce Facebook'a verdiği bir ilanla başlamış.

"HER AY EN AZ 100 KADIN YARDIM İSTİYOR"

Gordy, "Ben bayağı popüler bir adamım. Her ay en az 100 kadın yardım için kapımı çalıyor. Yüksek talep görüyorum. Herkese yetişemiyorum tabii, her ay iki ila beş kadını hamile bırakabiliyorum." diyor ve bu hizmetten para almadığını vurguluyor. Gordy hem bekar annelerle hem de çocuk sahibi olamayan çiftlerle çalıştığını söylüyor.

27 Yaşındadaki Sperm Donörü, Genç Yaşında 18 Çocuk Babası Oldu

Son Dakika Güncel 27 Yaşındadaki Sperm Donörü, Genç Yaşında 18 Çocuk Babası Oldu - Son Dakika


YORUMLAR (33)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Mahkeme kararı bozdu, Kadir Şeker davası yeniden görülecek Günlük kiralık evde tecavüzden kaçan Gülay, 10. kattan ölüme atlamıştı! Katili müebbet yedi Ünlü manken Ebru Şallı, yeni yaşını eşiyle Meksika'da kutladı Tehdit edilen genç kızı korumak isteyen dayısı canından oldu Türkiye'nin koronavirüs aşı programındaki başarısı dünya gündeminde: Bir günde yaptıkları aşıyı Fransa 3 haftada yaptı Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı