29 Adet Travego 15 S Otobüsü Tokat Seyahat'e Teslim Etti - Son Dakika

29 Adet Travego 15 S Otobüsü Tokat Seyahat'e Teslim Etti

10.09.2015 14:34
29 Adet Travego 15 S Otobüsü Tokat Seyahat'e Teslim Etti, System.String[]

Tokat Seyahat filosunun tamamını 2015 model Mercedes-Benz Travego 15 S ile yeniledi

Tokat Seyahat yeni satın aldığı Mercedes-Benz Travego 15 S'ler ile gücüne güç kattı.

Sehirlerarası yolcu taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Tokat Seyahat, filosundaki tüm otobüslerini 29 adet 2015 model Travego 15 otobüs ile yeniledi. Bugün ağırlıklı olarak İstanbul, Ankara ve İzmir'de faaliyet gösteren Tokat merkezli şirket, bu alım ile yolcu taşımacılığı sektöründe güçlü bir yatırıma imza attı. Araç filosunun tamamı Mercedes-Benz marka Travego model araçlardan oluşan Tokat Seyahat bu defa de tercihini yeniden 'yıldızlı marka'dan yana kullandı.

Düzenlenen teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün, Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu, Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış Operasyonları Kısım Müdürü Murat Kızıltan, Mengerler Ticaret Türk Sivas Şubesi Genel Müdürü Sultan Altundal, Satış Müdürü Aytunç Kuruoğlu, Tokat Seyahat Şirket Ortağı ve Tokat Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Ahmet Arat, Aşti Otobüs İşletmecileri ve Acentecileri Dernek Başkanı ve Şirket Ortağı Mustafa Tekeli, Şirket Ortağı Levent Arat ve Şirket Ortağı Murat Tekeli katıldılar.

Mercedes-Benz Türk Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün tören sırasında yaptığı konuşmada şunları ifade etti: "Tokat Seyahat ile aramızda uzun yıllara dayalı güçlü bir iş ortaklığı var. Bu ortaklık bizi geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda yeniden bir araya getirdi. Kendilerini, 29 araçlık Mercedes-Benz Travego Special Edition kapsamındaki özel donanımlı araçlarımızı tercih ettikleri için kutluyor, bol kazançlar diliyorum."

Mercedes-Benz Türk Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu, "Öncelikle Tokat Seyahat'e Mercedes-Benz Türk'ü tercih ettikleri ve Mengerler Ticaret'e gösterdikleri gayret için teşekkür ediyorum. Ayrıca BusStore ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler'in bu işbirliğine katkıları büyük oldu. Gördüğünüz gibi bu bir takım işi. Mercedes-Benz Türk, bu yaklaşımı ile iş ortaklarına toplu çözümler üretmeye devam edecektir." diyerek işbirliğinin hayırlı olmasını diledi.

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Mengerler Ticaret Türk Sivas Şubesi Genel Müdürü Sultan Altundal; "Bölgemizde güçlü ve köklü yapısı ile bilinen Tokat Seyahat şirketinin şu anda ikinci kuşaktaki yöneticileri ile kurumsal olarak çalışan şirketler sayesinde otobüs sektörünün geleceğinin çok parlak olduğunu düşünüyorum. Tokat Seyahat'i tebrik ediyor ve yeni yatırımların hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Tokat Seyahat Şirket Ortağı ve Tokat Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Ahmet Arat tören sırasında yaptığı konuşmada: "Öncelikle Mercedes-Benz Türk, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ve BusStore, Mercedes-Benz Türk'ün 2. EL organizasyonu ve Mengerler Ticaret'e teşekkür etmek istiyorum. Bu ekip entegre hizmet anlayışları ve şeffaf yapıları sayesinde sektörün önünü açmaya devam ediyor. İş hayatında güvenilebilen partlerler her zaman birbirlerine güç katar. Zannediyorum karşılıklı olarak bunu yaşıyor ve hissediyoruz. Tokat Seyahat olarak biz hizmet kalitemizi artırmak için yatırımlarımızı istikrarlı şekilde sürdürüyor, filomuzu genç tutmaya özen gösteriyoruz." dedi.

Aşti Otobüs İşletmecileri ve Acentecileri Dernek Başkanı ve Şirket Ortağı Mustafa Tekeli ise "Filomuzu yine Mercedes-Benz Travego model otobüslerle güçlendiriyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesinde çıtayı her defasında yükseltmek ile birlikte yurt çapında bir standartlaşma sağlamak bizim için önemli. Bu sebeple yine Mercedes-Benz Travego otobüsleri tercih etmiş bulunuyoruz. Yeni otobüslerin tüm müşterilerimize hayırlı olmasını diliyoruz." dedi.

29 Adet Travego 15 S Otobüsü Tokat Seyahat'e Teslim Etti

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 29 Adet Travego 15 S Otobüsü Tokat Seyahat'e Teslim Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Galatasaray'da ilk golünü atan Kerem Aktürkoğlu: Rüya gibi bir gün Son Dakika: Galatasaray evinde Hatayspor'u 3-0'la geçti JASAT ekipleri, korkunç cinayeti sokağa çıkma yasağını fırsata çevirerek çözdü Son Dakika: Türkiye'de 5 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 196 kişi vefat etti, 31 bin 896 yeni vaka tespit edildi Akdeniz açıklarındaki 5.2'lik deprem 150 kilometre uzaklıktaki Karaman'da kayaları yerinden oynattı Koronavirüs aşısını bulan Pfizer'in CEO'sundan bomba itiraf: Aşıdan sonra virüsün bulaşıp bulaşmayacağından emin değiliz Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz