29 Eylül'de Süreyya Opera Sahnesi'nde Açıyor! - Son Dakika

29 Eylül'de Süreyya Opera Sahnesi'nde Açıyor!

27.09.2016 13:30
29 Eylül'de Süreyya Opera Sahnesi'nde Açıyor!

Yıl 2007! İstanbul Devlet Opera ve Balesi'nin, Kadıköy Belediyesi Süreyya Opera Sahnesi ile ilk buluşması…

Aradan geçen 10 yılda toplam 1632 temsil ile siz değerli sanatseverleri ile yapmış oldukları tüm buluşmalar, bu sezonda da daha da büyük bir "sanat" aşkıyla devam edecek.

Süreyya Opera Sahnesi'nde geçen on senelik serüvende sahnelenmiş operalardan oluşan farklı konser programlarıyla; sezon açılışını -"daha çok SANAT"- ilkesiyle yola çıkarak yapan İstanbul Devlet Opera ve Balesi, artık Avrupa Yakası'ndaki seyircisine de yeni salonlar aracılığıyla ulaşacak olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Konser programında Figaro'nun Düğünü, Sihirli Flüt, Jül Sezar, Orfeo ve Euridice, Sevil Berberi, Aşk İksiri, Uyurgezer Kız, La Bohème, La Traviata, Hoffmann'ın Masalları, Midas'ın Kulakları ve geçtiğimiz sezon Dünya prömiyerini yaptığımız Başka Dünya'ya kadar kapalı gişe oynanan tüm eserlerden oluşan seçkin bir repertuvar seyirciyle buluşacak.

YORUMLAR
500
GÜNDEM ÖZETİNE GÜNDEM ÖZETİNE İstanbul Emniyet Müdürü Aktaş, Kuştepe'deki narkotik-asayiş uygulamasını denetledi İstanbul Emniyet Müdürü Aktaş, Kuştepe'deki narkotik-asayiş uygulamasını denetledi İstanbul İl Emniyet Müdürü Aktaş Şişli'de asayiş uygulamasına katıldı İstanbul İl Emniyet Müdürü Aktaş Şişli'de asayiş uygulamasına katıldı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 29 Eylül'de Süreyya Opera Sahnesi'nde Açıyor! - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement