3,5 yaşındaki kızını uyumadığı için döverek hastanelik etti - Son Dakika

3,5 yaşındaki kızını uyumadığı için döverek hastanelik etti

9 ay önce

KKTC'de bir turizm şirketinde şoför olarak çalışan cani baba, uyumadığı için 3,5 yaşındaki kızını döverek hastanelik etti. "İstemeden oldu" diyen babaya hakim tepki gösterdi: Bir baba, çocuğuna istemeden nasıl böyle bir şey yapar?

3,5 yaşındaki kızını uyumadığı için döverek hastanelik etti, System.String[]

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) bir turizm şirketinde şoför olarak çalışan Ertan A. (38), uyumadığı ve ağladığı gerekçesiyle 3,5 yaşındaki kızı S.A.'yı döverek hastanelik etti. Eşinin şikayeti üzerine gözaltına alınan Ertan A., 45 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Olay, önceki gün gece yarısı sıralarında Gazimağusa ilçesine bağlı Akdoğan Köyü'nde meydana geldi. Ertan A., gece yarısı sıralarında uyumadığı ve ağladığı gerekçesiyle kızı S.A.'yı tokatlamaya ve boğazını sıkmaya başladı. S.A.'nın sağ gözü, boynu ve yanağı morardı. Altınok'un eşi, polise giderek şikayetçi oldu. S.A. hastaneye kaldırılırken, polis, Ertan A.'yı 'ciddi darp' suçundan gözaltına aldı.

"BİR BABA ÇOCUĞUNA NASIL BÖYLE BİR ŞEY YAPAR?"

Mahkemeye çıkarılan Ertan A., "İstemeden oldu, çok çok özür dilerim" dedi. Yargıç, Umut İnan ise babaya tepki göstererek "İzahatınız kabul edilebilir değil. Bir baba, çocuğuna istemeden nasıl böyle bir şey yapar?" diye konuştu. Yargıç İnan, Ertan A.'nın 45 gün hapis cezasına çarptırılmasına karar verirken, küçük kız ise tedavisinin ardından Sosyal Hizmetler Dairesi'ne teslim edildi.

3,5 yaşındaki kızını uyumadığı için döverek hastanelik etti
Haber Yayın Tarihi: 29.06.2019 02:38 Kaynak: DHASon Dakika

Son dakika: Rusya'dan 33 şehit verdiğimiz saldırı sonrası ilk açıklama: Saldırıda uçağımız görev almadı
Canlı yayında Türkiye'den ayrılmak için yola çıkan göçmene mikrofon uzatıldı Son Dakika: Hulusi Akar, birliklerin bulunduğu yerlerin Rusya'ya söylendiğini açıkladı