Son Dakika Haberleri: 3 Aralık Dünya Engelliler Günü

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

7 ay önce

Bingöl Valisi Kadir Ekinci, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla kentte faaliyet gösteren engelli dernekleri temsilcilerini kabul etti.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü, System.String[]
Bingöl Valisi Kadir Ekinci, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla kentte faaliyet gösteren engelli dernekleri temsilcilerini kabul etti.

Valilikte misafirlerini ağırlayan Ekinci, bir süre sohbet ettiği dernek yöneticilerinden çalışmaları ve talepleri hakkında bilgi aldı.

Vali Ekinci, yaptığı konuşmada, her zaman engellilerin yanında olacaklarını ifade ederek, "Her insan bir engelli adayıdır' bilgi ve bilincinden hareketle engelli kardeşlerimizin hayatlarındaki engelleri ortadan kaldırmak ve engelsiz bir topluma ulaşmak için kamu ve sivil toplum kuruluşları olarak el ele vererek çalışacağız." ifadelerini kullandı.

Ziyarete, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmet Emin Çakan, Bingöl Özel Bir- Umut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mehmet Çapak, Bingöl Engelliler Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bahattin Tüz, Altı Nokta Körler Derneği Bingöl Şube Başkanı Mücahit Korkutata, İşitme Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Ercan Aksoy da katıldı.
Haber Yayın Tarihi : 03.12.2018 01:47 Kaynak: AA2 yaşındaki çocuk 3. kattan beton zemine çakıldı! O anlar kamerada Ortak canlı yayında Binali Yıldırım'ın FETÖ çıkışı sosyal medyada gündem oldu! 3 yaşındaki Ayaz'a dehşeti yaşatan bakıcıyı işadamının dikkati ele verdi