3 Aralık Dünya Engelliler Günü - Son Dakika

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

03.12.2021 14:59
3 Aralık Dünya Engelliler Günü

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla kurumda çalışan engelli personelleriyle bir araya geldi.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla kurumda çalışan engelli personelleriyle bir araya geldi.

Tutal, kurumda çalışan engelli personeller Ümmü Gülsüm Balcı, Cemal Akbaba, Mehmet Küçük, Kenan Kaya, Cemalettin Önder ve Mehmet Bilgin'i ziyaret etti.

Engelli bireylerin toplumun vazgeçilmez ve ihmal edilmez bir parçası olduğunu aktaran Tutal, yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

"Belediyemiz bünyesinde çalışan engelli kardeşlerimizin gayreti görüyorum. Hem çalışıyor, hizmet ediyor hem de sosyal hayattan kopmuyorsunuz. Hayat devam ediyor. Neleri başarabileceğinizi görüyor, sizlerin yaşama sevinciyle hayata sarılmanızdan büyük mutluluk duyuyoruz. Bizler belediyeler olarak bu kardeşlerimizin gerek sosyal hayatta, gerekse özel hayatlarında yapabileceğimiz kolaylıklar noktasında bu güne kadar elimizden geleni yaptık, yapmaya devam ediyoruz."

Tutal, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla, başta çalışma arkadaşlarım ve şehrimizde yaşayan engelli kardeşlerimiz olmak üzere tüm engelli vatandaşlarımızın bu özel günlerini kutladığını ifade etti.

YORUMLAR
500
Elazığ'da 226 deprem konutu için kura çekildi Elazığ'da 226 deprem konutu için kura çekildi Uşak'ta yapılan 10 yardım çağrısından 6'sı asılsız Uşak'ta yapılan 10 yardım çağrısından 6'sı asılsız Avcılar'da kumsalda ambulans kurtarma operasyonu Avcılar'da kumsalda ambulans kurtarma operasyonu
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 3 Aralık Dünya Engelliler Günü - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement