3 Dakikada 90 Kelime - Son Dakika

3 Dakikada 90 Kelime

18.02.2012 13:48

Bursa Adalet Sarayı'na tahsis edilen 65 zabıt katibi kadrosu için başvuruda bulunan bin 444 aday, "Q" klavye ile 3 dakikada en az 90 kelime yazmak için ter döküyor.

Bursa Adalet Sarayı'na tahsis edilen 65 zabıt katibi kadrosu için başvuruda bulunan bin 444 aday, daktilo sınavında "F" ve "Q" klavye ile 3 dakikada en az 90 kelime yazma başarısını göstermek için ter döküyor.

- BURSA

3 Dakikada 90 Kelime
3 Dakikada 90 Kelime

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 3 Dakikada 90 Kelime - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici