3 Eski, 3 Yeni Web Tabanlı Mesajlaşma Aracı! - Son Dakika

3 Eski, 3 Yeni Web Tabanlı Mesajlaşma Aracı!

18.03.2012 02:00
3 Eski, 3 Yeni Web Tabanlı Mesajlaşma Aracı!, System.String[]

Nerede olursanız olun, arkadaşlarınızdan uzak olmak istemiyorsanız, bu 6 araca mutlaka göz atın...

Web tabanlı anında mesajlaşma yazılımları giderek gelişiyor ve bu uygulamalar yardımıyla neredeyse tüm mesajlaşma protokollerine bağlanmanız mümkün. Bilgisayarınıza herhangi bir yazılım yüklemenize gerek bırakmayan bu uygulamalara her yerden erişilebiliyor, işinizi son derece kolaylaştırıyor. İşte 3 eski ve 3 yeni web tabanlı anında mesajlaşma (IM) istemcisi:

Meebo Messenger: Meebo, standart haline gelen ünlü istemcisi ile sitesini ayırmış bulunuyor, ancak araç hala eskisi gibi çalışıyor. Meebo Messenger ile AIM, Yahoo!, Windows Live, ICQ, Jabber, Google Talk, MySpace, MyYearbook, ve Facebook sohbet ağlarına bağlanmanız mümkün.

eBuddy: Genel olarak Meebo'nun aynısı diyebileceğimiz eBuddy, ona kıyasla sadece MyYearBook'u desteklemiyor.

AirAIM: Sadece AOL Instant Messenger'ı destekleyen istemci, oldukça hafif ve temiz bir arayüze sahip. Aracın avantajı ise henüz çok fazla bilinmemesi ve birçok iş yerinde henüz engellenmemiş olması. Araçta yeni mesajlarınızı görebilmek için sayfayı yenilemeniz gerekiyor. Aracın herkesi tatmin edebilecek bir yapıya sahip olmadığını, ancak AIM için hafif ve etkili bir çözüm arayanların faydalı bulacağını söyleyelim.

3 Eski, 3 Yeni Web Tabanlı Mesajlaşma Aracı!
3 Eski, 3 Yeni Web Tabanlı Mesajlaşma Aracı!
3 Eski, 3 Yeni Web Tabanlı Mesajlaşma Aracı!

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji 3 Eski, 3 Yeni Web Tabanlı Mesajlaşma Aracı! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İkizler burcundaki tutulma, sizi nasıl etkileyecek? Ünlü Astrolog Aysun Koç anlattı 13 yaşındaki Mert, çektiği çakmak gazından öldü! Acılı baba sebep olanlara isyan etti Ahmet Çakar'dan derbi için müthiş iddia: Maç günü gece saat 2'de hakemi değiştirmek istediler Fahrizade suikasti insan faktörü olmadan uzaktan kontrollü makineli tüfekle 3 dakikada gerçekleşmiş EDHO'nun kadın çalışanlarına otelde büyük şok! Çıplak halde odaya girip tecavüze yeltendiler Papiss Cisse'nin eşi, Erol Bulut'u oyuncu değişikliği nedeniyle eleştirdi Kış lastiği uygulaması yarın başlıyor! Kurala uymayana 776 TL ceza kesilecek Amerika'da zenginler, kendilerinin yerine koronavirüs test kuyruğunda bekleyenlere 80 dolar ödüyor