Kendisinden haber alınamayan kadının evine polis, çilingirle girdi! Meğer 3 gündür uyuyormuş - Son Dakika

Kendisinden haber alınamayan kadının evine polis, çilingirle girdi! Meğer 3 gündür uyuyormuş

27.01.2023 13:53

Bir süredir haber alınamayan Sevim K.'nin yalnız yaşadığı daireye ekipler, kapıyı çilingire açtırarak girdi. Koltukta uyurken bulunan kadın, polisler tarafından uyandırıldı. 'Bipolar' hastası Sevim K.'nin aldığı ilaçlar nedeniyle 3 gündür uyuduğu anlaşıldı.

Palandöken ilçesi Müftü Solakzade Mahallesi'ndeki bir sitenin 9'uncu katındaki dairede yalnız yaşayan 2 çocuk annesi Sevim K.'yi telefonla arayan yakınları kendisine ulaşamadı. Yakınlarının ricasıyla Sevim K.'nin evine giden komşuları da kapıyı defalarca vurup zili çaldı ama açan olmadı.

3 gün 3 gece uyuyan kadının evine polis, çilingirle girdi

ÇİLİNGİR UZUN UĞRAŞLAR SONUCU KAPIYI AÇTI

Sevim K.'den 3 gündür haber alamayan yakınları, 25 Ocak günü polisi arayıp, hayatından endişe ettiklerini söyledi. İhbar üzerine saat 23.00 sıralarında adrese giden polis ekipleri, savcılıktan alınan izinle kapıyı açması için çilingir çağırdı. Çilingir, içeriden de kilitli olan ve anahtarı üzerinde bulunan kapıyı uzun uğraşlar sonucu açtı.

3 gün 3 gece uyuyan kadının evine polis, çilingirle girdi

KOLTUKTA UZANMIŞ HALDE BULUNDU

Eve giren polisler Sevim K.'yi koltukta uzanmış halde buldu. Uyuduğu anlaşılan kadını, polisler seslenerek güçlükle uyandırdı. Bir anda karşısında polisleri görünce şaşkınlık yaşayan Sevim K., neler olduğunu sordu. Bunun üzerine polisler, kendisine yaşananları anlattı.

3 gün 3 gece uyuyan kadının evine polis, çilingirle girdi

İLAÇLAR NEDENİYLE 3 GÜNDÜR UYUYORMUŞ

Sevim K.'nin günlük aktivitelerini yerine getirme becerisini etkileyen 'Bipolar' hastası olduğu öğrenildi ve aldığı ilaçlar nedeniyle 3 gündür uyuduğu anlaşıldı. Gelen sağlık ekiplerinin yaptığı muayenede Sevim K.'nın sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Havza Müftülüğünce ramazan ayı hazırlıkları görüşüldü Havza Müftülüğünce ramazan ayı hazırlıkları görüşüldü Şühedanın izinde sabah namazı buluşması ve Mevlid-i Şerif programı Şühedanın izinde sabah namazı buluşması ve Mevlid-i Şerif programı Şühedanın izinde sabah namazı buluşması ve Mevlid-i Şerif programı Şühedanın izinde sabah namazı buluşması ve Mevlid-i Şerif programı

Son Dakika Güncel Kendisinden haber alınamayan kadının evine polis, çilingirle girdi! Meğer 3 gündür uyuyormuş - Son Dakika


Advertisement