3.hakem Gelişim Kampı Sona Erdi - Son Dakika

3.hakem Gelişim Kampı Sona Erdi

12.02.2011 12:40
3.hakem Gelişim Kampı Sona Erdi, System.String[]

UEFA'nın Geleceğin Hakemlerini Şimdiden Kapsamlı Bir Şekilde Eğitmeyi Hedeflediği Projenin Benzeri Olan Tff Hakem Gelişim Kampı'nın Üçüncüsü Sona Erdi.

UEFA'nın geleceğin hakemlerini şimdiden kapsamlı bir şekilde eğitmeyi hedeflediği projenin benzeri olan TFF Hakem Gelişim Kampı'nın üçüncüsü sona erdi. 5-12 Şubat tarihleri arasında Riva Legend Otel'de gerçekleşen kampa katılan 8 hakem, 16 yardımcı hakemin fiziksel, psikolojik, teknik sunumlar ve uygulamalı eğitimi bir arada aldığı bildirildi. Kampa davet edilen her trionun önümüzdeki yıl daha kısa sürelerde tekrar eğitime alınarak, geçirilen sürecin kontrolü yapılacağını belirten Oğuz Sarvan; "Fark edilmeyi bekleyen genç hakemlere kariyer yolu için şanslar sunan proje önümüzdeki yıllarda da devam edecek." dedi.

Kampın son gününde TFF'nin İstinye'deki merkezinde Hakem İşleri Müdürlüğü'nü gezen hakemler, kursiyer arkadaşları Abdülkadir Bitigen'in doğum gününü kutladı.

8 farklı bölgeden kampa katılan hakem ve yardımcı hakemler şöyle:

Abdülkadir Bitigen, Ali Karadutlu, Alper Gürsoy, Asker Açıkgöz, Çetin Demirhan, Ercan Aydın, Erdem Ayaröz, Eren Kutay, Hüseyin Çiftsüren, İbrahim Çağlar Uyarcan, İlyas Emektar, Kemal Mavi, Mehmet Mithat Levent, Mehmet Tan, Murat Göze, Mustafa Aydın, Mücahit Değirmenci, Özcan Genel, Sarper Barış Saka, Sedat Yavanoğlu, Selim Tanyıldızı, Serkan Ergün, Şener İnan, Yavuz Bahadır. - İSTANBUL

- Kaynak: CHA

Son Dakika Spor 3.hakem Gelişim Kampı Sona Erdi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Bursaspor'un parlayan yıldızı Ali Akman'a Marsilya ve Red Bull Grubu talip oldu İmamoğlu müjdeyi verdi: İBB inşaatları duran 4 metro hattı için çalışmalara başlıyor Leipzig, İrfan Can Kahveci için devre arasında girişimlerde bulunacak Ağrı-İran sınırındaki 81 kilometrelik güvenlik duvarı projesi sona erdi Yaşlı adam sokakta fenalaşıp hayatını kaybetti! Eşinin son bakışı yürek burktu Dünyanın dört gözle beklediği Pfizer-BioNTech'in koronavirüs aşısında üretim yarıya düşürüldü Son Dakika! Türkiye'den Çin'e gidecek ilk ihracat treni bugün İstanbul'dan yola çıkıyor Klinikten çıkan Cem Yılmaz'dan, sağlık durumunu soran muhabirlere sert tepki: Çocuk aldırdım