Son Dakika Haberleri: Türkiye'nin Tatil Cennetinde 3 Kiloluk Et Mantarı Bulundu

Türkiye'nin Tatil Cennetinde 3 Kiloluk Et Mantarı Bulundu

8 gün önce

Bodrum'da evli ve 2 çocuk babası Mustafa İnce'nin bulduğu 3 kiloluk et mantarını görenler şaşıp kalıyor.

Bodrum'da kaptanlık yapan evli ve 2 çocuk babası Mustafa İnce'nin (32) Gümüşlük Mahallesi Değirmenler Mevkiinde bulduğu yaklaşık 3 kiloluk mantarı görenler şaşkınlığını gizleyemiyor.

Yağmurlarla birlikte çıntar ve mantar mevsiminin başladığını belirten İnce, yine mantar toplamak için Değirmenler mevkiine gittiğinde, bir ağacın altında dev mantarı görünce çok şaşırdığını söyledi.

"İLK KEZ BU KADAR BÜYÜĞÜNÜ GÖRDÜM"

İlk kez bu kadar büyük bir mantarla karşılaştığını belirten İnce, "Yöremizde mantar mevsimi başladı. Toplanacak mantarları iyi biliriz. Bulduğum mantarın köküne baktığımda tek bir kökten oluştuğunu gördüm, çok şaşırdım. Çünkü et mantarları genellikle 50-150 gram arasında değişir, yani küçüktür. Bu mantar ise yaklaşık 3 kilo ağırlığında. İlk kez bu kadar büyük bir mantarı bölgemizde gördüm, görenler de çok şaşırdı" dedi.

İşte görenleri şaşırtan o mantar;Yılın Son Bombası! Murat Dalkılıç ile Hande Erçel Aşk Yaşıyor Endonezya'da 7,3 Büyüklüğünde Deprem! Tsunami Uyarısı Yapıldı
Türkiye'den Trump'ın Kudüs Kararıyla İlgili Yeni Adım: AKPM Gündemine Taşıyacak Trump, "Çekilişle Yeşil Kart" Sisteminin Yerine "Beceri Temelli" Sistemi Getiriyor