3 Köye Çeşme Yaptırıldı - Son Dakika

3 Köye Çeşme Yaptırıldı

12.01.2012 15:00
3 Köye Çeşme Yaptırıldı, System.String[]

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ekipleri 3 köye çeşme yaptırdı.

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ekipleri 3 köye çeşme yaptırdı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, köylerin yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmaların sürdürüldüğü belirtildi.

Mevcut kaynak sularını değerlendirmek ve vatandaş ile hayvanların su ihtiyacını karşılamak için İzmit ve Karamürsel ilçelerine bağlı 3 köyde modern çeşmeler yaptırıldığı bildirilen açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

"İzmit'e bağlı Şahinler ve Çubuklu Osmaniye ile Karamürsel ilçesine bağlı Karapınar köylerinde yapılan çeşmeler, 3x3 metre ebatlarında ve betonarme olarak inşa edildi. Her birinde 5 ton su haznesi bulunan çeşmeler, traverten mermer malzeme ile kaplanarak estetik ve modern bir görünüm kazandırıldı. Su bağlanarak kullanılır hale getirilen çeşmelerin yapılması köy sakinlerini de sevindirdi."

- KOCAELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 3 Köye Çeşme Yaptırıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Ünlü modacılar Yıldırım Mayruk ve Barbaros Şansal Türkiye'deki şirketlerini kapattı AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'den Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine ortak tepki İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapığa "cinsel taciz" suçundan ev hapsi verildi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Koronavirüse yakalandıktan sonra ten rengi değişen Çinli doktor normale döndü Sert tedbirler geri mi dönüyor? Ateş Kara, yarınki Bilim Kurulu toplantısını işaret etti Koronavirüse yakalanan Eser Yenenler'den haber var