3 küçük kardeşin feci şekilde can verdiği ev böyle görüntülendi - Son Dakika

3 küçük kardeşin feci şekilde can verdiği ev böyle görüntülendi

22.01.2023 14:10

3 küçük kardeşin feci şekilde can verdiği ev böyle görüntülendi Görgü tanıkları: "Yangın elektrikli ısıtıcıdan çıkmış olabilir" Kahramanmaraş'ta 3 küçük kardeş hayatını kaybettiği yangın sonrası evde meydana gelen hasar gün ışıyınca ortaya çıktı.

3 küçük kardeşin feci şekilde can verdiği ev böyle görüntülendi

Görgü tanıkları: "Yangın elektrikli ısıtıcıdan çıkmış olabilir"

KAHRAMANMARAŞ - Kahramanmaraş'ta 3 küçük kardeş hayatını kaybettiği yangın sonrası evde meydana gelen hasar gün ışıyınca ortaya çıktı.

Dulkadiroğlu ilçesi İsa Divanlı Mahallesindeki bir evde, gece saatlerinde çıkan yangında Suriye uyruklu Zehra El Abdullah Atla (11), Abdurrahman Atla ve Muhammed Atla hayatını kaybetmişti.

Elektrikli ısıtıcıdan kaynaklanan bir arızadan dolayı çıktığı tahmin edilen yangın sonrası evde oluşan hasar gözler önüne serildi. Çıkan yangın sonrası evde bulunan eşyaların küle döndüğü görülürken, odada bulunan 2 adet tüpün patlamaması da daha büyük bir facianın yaşanmasının önüne geçti.

Yangın çıkan evin komşusu Fatih Kantarcı, "Yangın esnasında biz uyuyorduk. Gece saat 12.00'de benim kapı çalındı ve kalktığımda her yer duman içerisindeydi ve zor çıktık evden, kendimizi zor kurtardık ve sonrasında itfaiye ve sağlıkçıları aradık. Anneleri evde yoktu yangın sırasında, kendisini aradığımızda çarşıda olduğunu söyledi. Anneleri sonradan geldi buraya. Bunlar soba kullanmadığı için yangının elektrikli ısıtıcıdan çıktığı tahmin ediliyor. Bu evde oturanlar elektrikli ısıtıcı ile ısınıyorlardı. Elektrikli ısıtıcı yanmış, yangın da bu nedenden dolayı çıkmış olabilir" diye konuştu.

Çocukların babasının ise daha önce hayatın kaybettiği bildirilirken, olayla ilgili inceleme ise halen devam ediyor.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Kahramanmaraş'ta karla mücadele Kahramanmaraş'ta karla mücadele Bakan Kirişci 6'lı masaya yüklendi, '13 değil, 133 kere toplansanız sizin oradan aday çıkmaz' Bakan Kirişci 6'lı masaya yüklendi, '13 değil, 133 kere toplansanız sizin oradan aday çıkmaz' KAHRAMANMARAŞ - Devrilen kum yüklü tırın sürücüsü yaralandı KAHRAMANMARAŞ - Devrilen kum yüklü tırın sürücüsü yaralandı

Son Dakika 3. Sayfa 3 küçük kardeşin feci şekilde can verdiği ev böyle görüntülendi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement