Son Dakika Haberleri: 3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı

3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı

3 yıl önce

Beyşehir'de Evrensel Medeniyet Hareketi Enstitüsü tarafından "3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı" düzenlendi.

3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı, System.String[]
Beyşehir'de Evrensel Medeniyet Hareketi Enstitüsü tarafından "3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı" düzenlendi.

Anamas Konukevi'nde gerçekleştirilen toplantıda, ilk olarak Evrensel Medeniyet Hareketi Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Hikmet Akgül konuştu.

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Prof. Dr. Mustafa İslamoğlu, Prof. Dr. Abdülaziz Bayındır, Prof. Dr. Şaban Ali Düzgün, Prof. Dr. Hamza Yılmaz, Prof. Dr. Turan Güven ve çok sayıda ilahiyatçı, akademisyen ve farklı meslek grublarından davetlilerin katılımıyla iki gün süren toplantıda, tevhid, vahdet ve adalet ikliminde yeniden evrensel medeniyet için nelerin yapılması ve yapılmaması gerektiği tartışıldı.

Toplantıda ortaya çıkan sonuç bildirgesinin önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşılacağı belirtildi.15 Temmuz Şehitleri Derneği, Fatih Portakal Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'yi Şehit Eden Polis Memurunun İlk İfadesi Ortaya Çıktı

KOSGEB'ten Siirt'e Yatırım Yapan Girişimcilere 50 Bin TL'ye Kadar Hibe Verilecek