Son Dakika Haberleri: 3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı

3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı

3 yıl önce

Beyşehir'de Evrensel Medeniyet Hareketi Enstitüsü tarafından "3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı" düzenlendi.

3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı, System.String[]
Beyşehir'de Evrensel Medeniyet Hareketi Enstitüsü tarafından "3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı" düzenlendi.

Anamas Konukevi'nde gerçekleştirilen toplantıda, ilk olarak Evrensel Medeniyet Hareketi Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Hikmet Akgül konuştu.

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Prof. Dr. Mustafa İslamoğlu, Prof. Dr. Abdülaziz Bayındır, Prof. Dr. Şaban Ali Düzgün, Prof. Dr. Hamza Yılmaz, Prof. Dr. Turan Güven ve çok sayıda ilahiyatçı, akademisyen ve farklı meslek grublarından davetlilerin katılımıyla iki gün süren toplantıda, tevhid, vahdet ve adalet ikliminde yeniden evrensel medeniyet için nelerin yapılması ve yapılmaması gerektiği tartışıldı.

Toplantıda ortaya çıkan sonuç bildirgesinin önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşılacağı belirtildi.
Haber Yayın Tarihi : 15.11.2016 08:33 Kaynak: AAKılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırganın İlk Sözleri: Saldırmadım 97 İşçinin İşten Çıkarıldığı Belediyede, Engelli Kadrosundaki İşçi İntihara Kalkıştı Ünlü İş Adamı Nedim Delibaş'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Çağrı