Son Dakika Haberleri: 3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı

3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı

2 yıl önce

Beyşehir'de Evrensel Medeniyet Hareketi Enstitüsü tarafından "3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı" düzenlendi.

3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı, System.String[]
Beyşehir'de Evrensel Medeniyet Hareketi Enstitüsü tarafından "3. Medeniyet ve Doğal Dünya Düzeni Ortak Akıl Toplantısı" düzenlendi.

Anamas Konukevi'nde gerçekleştirilen toplantıda, ilk olarak Evrensel Medeniyet Hareketi Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Hikmet Akgül konuştu.

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Prof. Dr. Mustafa İslamoğlu, Prof. Dr. Abdülaziz Bayındır, Prof. Dr. Şaban Ali Düzgün, Prof. Dr. Hamza Yılmaz, Prof. Dr. Turan Güven ve çok sayıda ilahiyatçı, akademisyen ve farklı meslek grublarından davetlilerin katılımıyla iki gün süren toplantıda, tevhid, vahdet ve adalet ikliminde yeniden evrensel medeniyet için nelerin yapılması ve yapılmaması gerektiği tartışıldı.

Toplantıda ortaya çıkan sonuç bildirgesinin önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşılacağı belirtildi.Yeşilçam'ın Şekerparesi Yaprak Özdemiroğlu Yıllar Sonra Sevgilisiyle Görüntülendi Defineci, Altında 40 Ton Altın Olduğu Söylenen Köy Evine 500 Milyar TL Fiyat Biçti

Prens Selman'ın Muhaliflerin Sesini Bastırmak İçin Cemal Kaşıkçı'yı Hedef Aldığı İddia Edildi