3 yılda toplam 19 gün izin kullanan ABB Başkanı Mansur Yavaş 10 gün izne çıkıyor - Son Dakika

3 yılda toplam 19 gün izin kullanan ABB Başkanı Mansur Yavaş 10 gün izne çıkıyor

06.07.2022 10:15

Göreve geldiği günden bu yana toplam 19 gün izin kullanan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın yarından itibaren 10 gün izine çıkacağı açıklandı.

İsmi Cumhurbaşkanı adaylığı için geçen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'le görüşmesi, kulisleri hareketlendirdi. Bu görüşmenin yankıları sürerken, bugün Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin resmi hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulunuldu.

10 GÜN İZİN YAPACAK

Göreve geldiği günden bu yana 3 yılda toplam 19 gün izin yapan Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş'ın yarından itibaren 10 gün izin yapacağı aktarıldı.

"TOPLAM 19 GÜN İZİN YAPTI"

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş'ın kullanacağı izin ile ilgili açıklama ABB resmi sosyal medya hesabından bugün yapıldı. ABB açıklaması şöyle: "ABB Başkanı Sayın Mansur Yavaş, göreve başladığı 8 Nisan 2019 tarihinden bugüne dek toplam 19 gün izin kullanmıştır. Sayın Başkan yarından itibaren 10 günlük izne ayrılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden dikkat çeken paylaşım: Mansur Yavaş 10 gün izne çıkıyor
YORUMLAR (2)
500
Abb ve Akk Kale Meclisi, Kültürel Miras Şantiyelerini Gezdi Abb ve Akk Kale Meclisi, Kültürel Miras Şantiyelerini Gezdi Akşener, İyi Parti Akdeniz Bölgesi İl ve İlçe Başkanlarıyla Bir Araya Geldi Akşener, İyi Parti Akdeniz Bölgesi İl ve İlçe Başkanlarıyla Bir Araya Geldi Abb Uyardı: Ankara Metrosu'nda Altyapı Çalışması Yarın Başlıyor Abb Uyardı: Ankara Metrosu'nda Altyapı Çalışması Yarın Başlıyor
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel 3 yılda toplam 19 gün izin kullanan ABB Başkanı Mansur Yavaş 10 gün izne çıkıyor - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement