Son Dakika Haberleri: 3 Yıllık Sevgilisi Hakan Baş'la Evlenen Bensu Soral'dan İlk Balayı Pozu Geldi

3 Yıllık Sevgilisi Hakan Baş'la Evlenen Bensu Soral'dan İlk Balayı Pozu Geldi

1 ay önce

29 Eylül'de dünya evine giren güzel oyuncu Bensu Soral ve iş adamı Hakan Baş, erteledikleri balayına çıktı. Güzel oyuncu Soral, Bahamalar'daki balayından ilk fotoğrafını paylaştı.

Oyuncu Bensu Soral 29 Eylül'de 3 yıllık sevgilisi iş adamı Hakan Baş ile nikah masasına oturmuştu. Çiftin, Four Seasons Otel'degerçekleşen düğününe 500 davetli katılmıştı.

BALAYINDAN İLK KARE GELDİ

Dillere destan bir şekilde dünya evine giren güzel oyuncu ve iş adamı Hakan Baş balayılarını kısa bir süreliğine ertelemişti. Çiçeği burnunda çiftten günler sonra balayı fotoğrafları geldi. Bensu Soral, balayı için gittikleri Bahamalar'dan kareler paylaştı. Güzel oyuncu bikinili pozuyla takipçilerini büyüledi.

İşte o paylaşım;

DUYGUSAL PAYLAŞIM YAPMIŞTI

Güzel oyuncu 3 yıllık sevgilisi Hakan Baş ile hayatını birleştirdiği gün için, düğünden en güzel kareleri toplayarak duygusal bir paylaşım yapmıştı.


YORUMLAR


8 Silah Arkadaşı Şehit Olan Uzman Çavuş ile İlgili Yürek Yakan Detay: İlk Kez O Gün Yüzüğünü Yanına Almadı Kış Bakımı Yaptırmaya Hazırlanan Araç Sahiplerine Kötü Haber! Fiyatlar Yüzde 42 Zamlandı

'Güzin Abla'nın "Tecavüze Uğradım" Diyen Genç Kıza Verdiği Yanıt Tepki Çekti