Son Dakika Haberleri: 30 Ağustos Zafer Bayramı - Murat Boz Konseri

30 Ağustos Zafer Bayramı - Murat Boz Konseri

3 ay önce

Şarkıcı Murat Boz, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Antalya Cumhuriyet Meydanı'nda bir konser verdi.

30 Ağustos Zafer Bayramı - Murat Boz Konseri, System.String[]
Şarkıcı  Murat Boz,  30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle  Antalya Cumhuriyet Meydanı'nda bir konser verdi.

Antalya Büyükşehir Belediyesinin kutlamalar çerçevesinde düzenlediği konserde ünlü sanatçı, sevilen şarkılarını seslendirdi.

Konser öncesinde bir konuşma yapan  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı  Menderes Türel,  30 Ağustos Zafer Bayramı'nı coşkuyla kutladıklarını söyledi.

Hem  Zafer Bayramı'nı kutladıklarını hem de Cumhuriyet Meydanı'nın yeni düzenlemesinin açılışını yaptıklarını belirten Türel, Cumhuriyet Meydanı'nı adına yakışır bir meydan yapmanın gururunu yaşadıklarını dile getirdi.

Cumhuriyet Meydanı'nın gerçekten  Antalya'ya yakışan bir güzellikte olduğunu belirten  Menderes Türel, yıllardır birçok tarihi olaya ev sahipliği yapan, Antalyalıların buluşma noktası Cumhuriyet Meydanı ve çevresini adına yakışır hale getirmek üzere başlatılan proje kapsamında meydanı 1,5 kat büyüten ilk etap çalışmalarının tamamlandığını ve eskiye göre yüzde 50 oranında daha da genişlediğini vurguladı.

30 Ağustos  Zafer Bayramı'nı büyük bir coşkuyla kutladıklarını da belirten Türel, "95 yıl önce işgal ordusuna karşı kılıç ve tüfekle ama milli birlik ve beraberlikle karşı duran Türk milleti, bugün de yarın da aynı ruh ve inançla hürriyet ve istiklal mücadelesi vermektedir. Hiçbir güç bizi bölemeyecek ve tuzağa düşüremeyecektir. Her zaman Kurtuluş Savaşı'ndaki gibi bir ve beraber olacağız.  Atatürk ve arkadaşlarının dalgalandırdığı şanlı bayrağı  Antalya'da aynı ruh ve heyecanla dalgalanmaya devam edecektir." diye konuştu.

Murat Boz seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla Antalyalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Konserde Antalyalılara seslenen Boz, "Atamıza, gazilerimize, şehitlerimize müteşekkiriz. Onlar olmasaydı biz burada olmayacaktık." dedi ve daha sonra 10'uncu Yıl Marşı'nı seslendirdi.

Havai fişek gösterilerinin de yapıldığı konseri,  Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya ile binlerce Antalyalı izledi.
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


50 Yıl Boyunca Fıstık ve Badem Ekecek Çiftçiye Bedava Tarla Verilecek 10 Yaşındaki Necmi, Yatakta Bastığı Annesi ve Komşusu Tarafından Yastıkla Boğuldu
Soçi'deki Üçlü Zirve Sona Erdi! Putin: Seçimler ve Yeni Anayasa Görüşüldü