30 Çift Evlilik Cüzdanı Sahibi Oldu - Son Dakika

30 Çift Evlilik Cüzdanı Sahibi Oldu

26.11.2012 11:22
30 Çift Evlilik Cüzdanı Sahibi Oldu, System.String[]

Konak Belediyesi ile Hüseyinoğulları İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Bozkurt işbirliğinde düzenlenen toplu nikah töreninde 30 çift dünya evine girdi.semtinde Hüseyinoğulları Düğün Salonu'nda ilk imzayı atan Gamze Düzağar ve Evren Tetik...

Konak Belediyesi ile Hüseyinoğulları İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Bozkurt işbirliğinde düzenlenen toplu nikah töreninde 30 çift dünya evine girdi.

Yenişehir

semtinde Hüseyinoğulları Düğün Salonu'nda ilk imzayı atan Gamze Düzağar ve Evren Tetik çiftinin nikahını Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan kıyarken, Meclis Üyeleri; Erol Eraydıncık, Yunus Gül ve Seher Yerlikaya çiftlerin şahitliklerini yaptı.

Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, hayır işlemenin çok önemli bir erdem olduğunu söyleyerek, evlenen tüm çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi. Tartan, "Yaşamımdaki en büyük felsefem hayır eli uzatmaktır. Sedat kardeşimi de böylesine bir hayır işine el uzattığı için kutluyorum. Ben hep kadınlardan yanayım. Yaşamda en büyük zorluğu; evde de işte de kadınlar çekiyor. Kadınlar bizim baş tacımızdır. Belediye Başkanı olduğum günden bu yana her zaman kadınlarımızın yanında oldum ve olmaya da devam edeceğim. Kadınlarına sahip çıkan ve resmi nikah kıyan erkekleri de kutluyorum" diye konuştu.

Başkan Tartan, stüdyo fotoğrafı çektirmek ve gelinlik, damatlık giymek isteyen çiftlere yardımcı olacağını söyledi. Tartan, tüm çiftler Atatürk'e ve Atatürk Türkiye'sine yakışır çocuklar yetiştirmeleri öğüdünde de bulunmayı ihmal etmedi.

Gayri resmi veya dini nikahla yaşayan, çocuklarıyla birlikte nikah masasına oturan çiftler, Başkan Tartan'a teşekkür ederek, "Bize bu mutluluğu yaşatan herkese teşekkür ederiz. Şimdi gerçek bir aile olduk. Artık tüm yasal haklardan yararlanabileceğiz" dediler.

Nikahın ardından Sedat Bozkurt, çiftlere ve konuklara düğün yemeği

verdi.

(BK-)

26.11.2012 10: 59: 23

TSI

NNNN - İZMİR

30 Çift Evlilik Cüzdanı Sahibi Oldu
30 Çift Evlilik Cüzdanı Sahibi Oldu
30 Çift Evlilik Cüzdanı Sahibi Oldu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 30 Çift Evlilik Cüzdanı Sahibi Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı Koronavirüs tedavisi gören ünlü iş insanı Rahmi Koç taburcu oldu Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasının detayları belli oldu! Peşin ödeyen büyük indirimi kapar Türkiye'nin Libya'ya verdiği sahil güvenlik eğitimine İtalyan basınından ilginç yorum: Anahtar Erdoğan'ın elinde Dert dinleme başı 10 TL alan genç gezgin, derdiyle kendisini ağlatana da 100 TL veriyor Bir adama saldırıp pantolonunu indirmişti! Meğer 'Azman' yavrularını korumak için saldırmış Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı