300: Bir İmparatorluğun Yükselişi - Son Dakika

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi

01.03.2014 16:24
300: Bir İmparatorluğun Yükselişi, System.String[]

"300: Rise of an Empire/300: Bir İmparatorluğun Yükselişi" kahramanlık destanında yeni bir maceraya yelken açıyor.

"300: Rise Of An Empire"

7 Mart'ta Türkçe Dublajlı, Altyazılı, 2D, 3D ve IMAX 3D Seçenekleriyle Sinemalarda.

Gişe devi "300/300 Spartalı"nın nefes kesici görsel stilinde anlatılmış olan "300: Rise of an Empire/300: Bir İmparatorluğun Yükselişi" kahramanlık destanında yeni bir maceraya yelken açıyor. Aksiyon bu kez yeni bir savaş meydanına, denize, taşınıyor.

Hikaye Yunan general Temistoklis'i Perslilerin muazzam istilacı güçleriyle karşı karşıya getiriyor. Ölümlüyken tanrıya dönüşen Xerxes'in hükümdarlığındaki Perslilerin başında ise Pers donanmasının intikam peşindeki komutanı Artemisia bulunuyor.

Sayıca çok üstün Pers armadasını yenmesinin tek yolunun tüm Yunanistan'ı birleştirmek olduğunu bilen Temistoklis, nihayetinde savaşın gidişatını değiştirecek taarruza liderlik ediyor.

Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures, bir Cruel and Unusual Films/Mark Canton/Gianni Nunnari yapımı olan "300: Rise of an Empire/300: Bir İmparatorluğun Yükselişi"ni sunar. Aksiyon macera tarzı filmin başrollerinde Sullivan Stapleton ("Gangster Squad") Temistoklis olarak, Eva Green ("Dark Shadows", "Casino Royale") ise Artemisia olarak yer alıyor. "300/300 Spartalı"daki rollerini bir kez daha üstlenen isimler ise şöyle: Sparta Kraliçesi Gorgo'yu canlandıran Lena Headey; Dilios'u canlandıran David Wenham; Ephialtes'i canlandıran Andrew Tiernan; Daxos rolünde Andrew Pleavin; ve Pers Tanrı-Kralı Xerxes rolünde Rodrigo Santoro. Başlıca oyuncu kadrosunda, ayrıca, Temistoklis'in en yakın dostu ve danışmanı Aeskylos rolünde Hans Matheson; baba oğul savaşçılar Scyllias ve Calisto rolünde Callan Mulvey ve Jack O'Connell; Pers Kralı Darius rolünde ise Igal Naor yer alıyor.

Noam Murro'nun yönettiği filmin senaryosu Zack Snyder ve Kurt Johnstad'e ait. Senaryo Frank Miller'ın yarattığı Xerxes adlı çizgi romana dayanıyor. "300: Rise of an Empire/300: Bir İmparatorluğun Yükselişi"nin yapımcılığını Gianni Nunnari, Mark Canton, Zack Snyder, Deborah Snyder ve Bernie Goldmann; yönetici yapımcılığını ise Thomas Tull, Frank Miller, Stephen Jones, Craig J. Flores ve Jon Jashni gerçekleştirdi.

Filmin kamera arkası yaratıcı ekibi, görüntü yönetiminde Simon Duggan, yapım tasarımında Patrick Tatopoulos, kurguda Wyatt Smith ve David Brenner, kostüm tasarımında ise Alexandra Byrne'den oluşuyor. Görsel efektler amirliğini Richard Hollander ve John "DJ" Desjardin'in üstlendiği filmin müziği Junkie XL'in imzasını taşıyor.

Film seçilmiş sinema ve IMAX salonlarında 2 ve 3 boyutlu olarak gösterilecek. Filmin dünya çapında dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures gerçekleştirecek.

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Koronanın uzun süreli etkilerinden biri daha ortaya çıktı! Hastalığı yenenler aylar sonra diş dökülmesiyle karşılaşabilir Koronavirüs nedeniyle büyük talep gören propolis, ölçüsü ve türüne göre 100 TL'ye kadar alıcı buluyor Önümüzdeki 3 gün boyunca etkili olacak çöl tozları için koronavirüs uyarısı: Sakın dışarı çıkmayın Sabah cezaevinden çıkan genç, kısıtlamaya uymayıp üzerine döner bıçağı taşıdığı için akşama gözaltına alındı Danimarka'da vizonların ardından koronavirüs bulaşan kediler de itlaf edildi Kısıtlamaya uymayan gence ve kimliğini getirerek yasağı delen arkadaşına ceza kesildi 13 yıllık davada şok gerçek! Eski Muğla Milletvekili Rifat Adnan Akarca 3 kız kardeşin babası çıktı Koronaya rağmen Şehabettin dedeyi onlarca kişi son yolculuğuna uğurladı