300: Bir İmparatorluğun Yükselişi Filmi - Son Dakika

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi Filmi

05.12.2013 11:00
300: Bir İmparatorluğun Yükselişi Filmi, System.String[]

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

, Persler ile Atinalılar'ın karşı karşıya geldiği Artemis Savaşı'na sahne olacak. Yeni in kahramanları ise Pers Kralı Xerxes ile Atinalı savaşçı Themistocles. in yönetmenliğini Noam Murro yapıyor. Başrollerini ise Sullivan Stapleton, Rodrigo Santoro ve Eva Green paylaşıyor.

Yönetmen: Noam Murro

Senaryo: Kurt Johnstad, Zack Snyder

Oyuncular: David Wenham, Andrei Claude , Rodrigo Santoro, Eva Green, Lena Headey

Filmin Türü: Aksiyon, Drama

Orijinal Adı: 300: Rise of an Empire

Yapımcı Firma: Warner Bros

Yapım Yılı: 2014

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Dağıtıcı Firma: Warner Bros

Vizyon Tarihi: 07.03.2014

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi Filmi

Son Dakika Güncel 300: Bir İmparatorluğun Yükselişi Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ayrıldıkları konuşulan Hadise ve Kaan Yıldırım, iddiaları romantik pozlarıyla yalanladı Kısıtlamada aracını polislerin üzerine süren 70 yaşındaki alkollü vatandaşa 3 ayrı suçtan ceza kesildi Ermenistan Eski Cumhurbaşkanı Koçaryan: Türkiye'yi doğrudan savaşa sokmak için uğraştık, başaramadık "Beni kurtarın" feryatları mahalleyi inletti! 4 aylık eşinin boğazını kesen koca polisi arayıp kendini ihbar etti Canlı yayında "Ordu Katar'a satıldı" tartışması! CHP'li Erdal Aksünger, Serkan Toper'in üzerine yürüdü 'Mini etek' sözleri tepki çeken Öykü Çelik, aşkını ilan etti Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dört ilimizi uyardı: Vakalar artıyor Fransa Cumhurbaşkanı Macron'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fransa'nın başına beladır" sözlerine yanıt