300 defterdarlık uzman yardımcısı alımı için başvurular 18 Ocak'ta başlıyor - Son Dakika

300 defterdarlık uzman yardımcısı alımı için başvurular 18 Ocak'ta başlıyor

04.12.2020 09:53

Hazine ve Maliye Bakanlığı'na alınacak 300 defterdarlık uzman yardımcısı alımına ilişkin başvurular 18-29 Ocak tarihleri arasında yapılacak.

Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın daha önce açıkladığı 300 defterdarlık uzman yardımcısı alımına ilişkin detaylar belli oldu.
Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, defterdarlık uzman yardımcıları Bakanlığın taşra teşkilatlarında (defterdarlıklarda) görevlendirilecek.

BAŞVURULAR 18-29 OCAK TARİHLERİ ARASINDA

Başvurular 18 Ocak-29 Ocak 2021'de Bakanlığın internet sayfası (www.hmb.gov.tr) üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirilecek.

SINAV BİLGİLERİ 10 GÜN ÖNCEDEN İLAN EDİLECEK

Ankara'da yapılacak giriş sınavının tarihi, sınava katılmaya hak kazanan adaylar ile bunların sınava giriş yerleri de Bakanlığın internet sayfasında sınavdan en az 10 gün önce ilan edilecek.
300 defterdarlık uzman yardımcısı alımı için başvurular 18 Ocak'ta başlıyor

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi 300 defterdarlık uzman yardımcısı alımı için başvurular 18 Ocak'ta başlıyor - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

707 bin sağlık çalışanı aşılandı! Hafta içi engelli ve yaşlı bakım kuruluşlarında aşılama yapılacak Fenerbahçe'nin anlaşmaya vardığı Mesut Özil, İstanbul'a geldi Brezilya, Çin'in geliştirdiği koronavirüs aşısına acil kullanım onayı verdi Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak "Yaza sağ çıkamayabilirim" diyen Seren Serengil sevgilisiyle kayağa gidince tepkilerin ardı arkası kesilmedi Takdir toplayan hareket! Belediye başkanı, eline kürek alıp vatandaşın kapısındaki karı küredi Şarkıcı İntizar'ın babası yaşamını yitirdi