Son Dakika Haberleri: 31 Mart 2019 Seçimlerinde Partilerin Belediye Başkan Adayları Belli Oldu! İşte Açıklanan Adaylar

31 Mart 2019 Seçimlerinde Partilerin Belediye Başkan Adayları Belli Oldu! İşte Açıklanan Adaylar

9 gün önce

31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçim öncesi vatandaşlar adayların kim olduğunu merak ediyor. İşte AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti ve HDP'nin açıklanan belediye başkan adayları...

31 Mart 2019 Seçimlerinde Partilerin Belediye Başkan Adayları Belli Oldu! İşte Açıklanan Adaylar, System.String[]

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler partiler adaylarını tanıtmaya devam ediyor. Oy verecek vatandaşlar AK Parti, CHP, İYİ Parti ve HDP'nin açıklanan belediye başkan listesini sorguluyorlar. İşte 31 Mart 2019 yerel seçimleri için ismi açıklanan belediye başkan adaylarının listesi...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARININ LİSTESİ

Afyonkarahisar - Mehmet Zeybek
Ankara - Mehmet Özhaseki
Balıkesir - Yücel Yılmaz
Bingöl - Erdal Arıkan
Çanakkale - Ayhan Gider
Çankırı - Hüseyin Boz
Çorum - Halil İbrahim Aşgın
Eskişehir - Burhan Sakallı
Hatay - İbrahim Güler
İzmir - Nihat Zeybekçi
Karaman - Mahmut Sami Şahin
Mardin - Mehmet Vecdi Kahraman
Muş - Feyat Asya
Sakarya - Ekrem Yüce
Sivas - Hilmi Bilgin
Tokat - Eyüp Eroğlu
Trabzon - Murat Zorluoğlu
Uşak - Mehmet Çakır
Yozgat - Celal Köse
Adıyaman - Süleyman Kılınç
Amasya - Cafer Özdemir
Antalya - Menderes Türel
Ardahan - Yunus Baydar
Artvin - Mehmet Kocatepe
Bartın - Yusuf Ziya Aldatmaz
Batman - Murat Güneştekin
Bayburt - Fatih Yumak
Bitlis - Nesrullah Tanğlay
Bolu - Fatih Metin
Burdur - Deniz Kurt
Bursa - Alinur Aktaş
Denizli - Osman Zolan
Diyarbakır - Cumali Atila
Düzce - Faruk Özlü
Elazığ - Şahin Şerifoğulları
Erzurum - Mehmet Sekmen
Gaziantep - Fatma Şahin
Giresun - Aytekin Şenlikoğlu
Gümüşhane - Ercan Çimen
Hakkari - Cüneyt Epcim
Kahramanmaraş - Hayrettin Güngör
Karabük - Burhanettin Uysal
Kastamonu - Tahsin Babaş
Kayseri - Memduh Büyükkılıç
Kırıkkale - Mehmet Saygılı
Kırklareli - Burak Süzülmüş
Kilis - Mehmet Abdi Bulut
Kocaeli - Tahir Büyükakın
Malatya - Selahattin Gürkan
Nevşehir - Rasim Arı
Niğde - Emrah Özdemir
Ordu - Hilmi Güler
Rize - Rahmi Metin
Samsun - Mustafa Demir
Sinop - Ali Çöpçü
Şanlıurfa - Zeynel Abidin Beyazgül
Şırnak - Mehmet Yarka
Tekirdağ - Mestan Özcan
Yalova - Yusuf Ziya Öztabak
Kütahya - Ahmet Sami Kutlu
Bilecik - Nihat Can
Iğdır - Adil Aşırım
Isparta - Şükrü Başdeğirmen
Erzincan - Cemalettin Başsoy
Kars - Ensar Erdoğdu
Kırşehir - Yaşar Bahçeci
Zonguldak - Ömer Selim Alan
Ağrı - Savcı Sayan
Aksaray - Evren Dinçer
Erzincan - Cemalettin Başsoy
Siirt - Ali İlbaş
Tunceli - Gökhan Arslan
Edirne - Koray Uymaz
Van - Necdet Takva
Konya - Uğur İbrahim Altay

İSTANBUL

Adalar Özlem Öztekin Vural, Arnavutköy Ahmet Haşim Baltacı, Ataşehir İsmail Erdem, Avcılar İbrahim Ulusoy, Bağcılar Lokman Çağrıcı, Bahçelievler Hakan Bahadır, Bakırköy Mehmet Umur, Başakşehir Yasin Kartoğlu, Bayrampaşa Atila Aydıner, Beykoz Murat Aydın, Beylikdüzü Mustafa Necati Işık, Beyoğlu Haydar Ali Yıldız, Büyükçekmece Mevlüt Uysal, Çatalca Mesut Üner, Çekmeköy Ahmet Poyraz, Esenler M. Tevfik Göksu, Esenyurt Azmi Ekinci, Eyüp Deniz Köken, Fatih Ergün Turan, Gaziosmanpaşa Hasan Tahsin Usta, Güngören Bünyamin Demir, Kadıköy Özgül Özkan Yavuz, Kağıthane Mevlüt Öztekin, Kartal Ebubekir Taşyürek, Küçükçekmece Temel Karadeniz, Pendik Ahmet Cin, Sancaktepe Şeyma Döğücü, Sarıyer Salih Bayraktar, Sultanbeyli Hüseyin Keskin, Sultangazi Abdurrahman Dursun, Şile İlhan Ocaklı, Tuzla Şadi Yazıcı, Şişli Nihal Yıldırım, Ümraniye İsmet Yıldırım, Üsküdar Hilmi Türkmen, Zeytinburnu Ömer Arısoy

İZMİR

Balçova Evrim Özen, Bayındır Uğur Demirezen, Bayraklı Ali Aslan, Bergama Hakan Koştu, Beydağ Ogün Asil Aydoğdu, Bornova Reşat Gençtürk, Buca Mustafa Arslan, Çiğli Okan Korkmaz, Gaziemir Nazmi Yılmaz, Güzelbahçe Burcu Dereci, Karabağlar Bilal Doğan, Karaburun Ferhan Eroğlu, Karşıyaka Ayda Maç, Kemalpaşa Arif Uğurlu, Kınık Sadık Doğruer, Kiraz Saliha Özçınar, Konak Melek Eroğlu, Menderes Bülent Soylu, Menemen Durmaz Bayraktar, Seferihisar Hamit Nişancı, Selçuk Osman Başterzi, Tire Selman İçelli, Torbalı Adnan Yaşar Görmez, Urla Adıgüzel Demirel

ANKARA

Akyurt Hilal Ayık, Altındağ Asım Balcı, Ayaş Burhan Demirbaş, Bala Ahmet Buran, Beypazarı Tuncer Kaplan, Çamlıdere Hazım Caner Can, Çankaya Amber Türkmen, Çubuk Baki Demirbaş, Elmadağ Gökhan Küçükçelebi, Evren Hüsamettin Ünsal, Güdül Muzaffer Yalçın, Haymana Özdemir Turgut, Kahramankazan Serhat Oğuz, Kalecik Duhan Kalkan, Keçiören Turgut Altınok, Kızılcahamam Süleyman Acar, Mamak Murat Köse, Nallıhan İsmail Öntaş, Pursaklar Ayhan Yılmaz, Sincan Murat Ercan, Şereflikoçhisar Melih Memiş Çelik, Yenimahalle Veysel Tiryaki

TRABZON

AKÇAABAT Osman Nuri Ekim, ARAKLI Recep Çebi, ARSİN Muhammet Sait Gürsoy, BEŞİKDÜZÜ Harun Demirci, ÇAYKARA Hanefi Tok, DERNEKPAZARI Mehmet Aşık, DÜZKÖY Yılmaz Ankara, HAYRAT Salih Öztel, KÖPRÜBAŞI Ali Aydın, MAÇKA Koray Koçhan, OF Salim Salih Sarıalioğlu, ORTAHİSAR Ahmet Metin Genç, SÜRMENE Rahmi Üstün TONYA Osman Beşel, VAKFIKEBİR Muhammet Balta, YOMRA İbrahim Sağıroğlu

KOCAELİ

Başiskele Mehmet Yasin Özlü, Çayırova Bünyamin Çiftçi, Darıca Muzaffer Bıyık, Derince Zeki Aygün, Dilovası Hamza Şayır, Gebze Zinnur Büyükgöz, Gölcük Ali Yıldırım Sezer, İzmit Azize Sibel Gönül, Kandıra Adnan Turan, Karamürsel İsmail Yıldırım, Kartepe Mustafa Kocaman, Körfez Şener Söğüt,

SAKARYA

Adapazarı Mutlu Işıksu, Akyazı Bilal Soykan, Arifiye İsmail Karakullukçu, Erenler Fevzi Kılıç, Ferizli İsmail Gündoğdu, Geyve Murat Kaya, Hendek Ali Kemal Sofu, Karapürçek Orhan Yıldırım, Karasu İshak Sarı, Kaynarca Murat Kefli, Kocaali Ahmet Acar, Pamukova Cevat Keser, Sapanca Özcan Özen, Serdivan Yusuf Alemdar, Söğütlü Koray Oktay Özten

NİĞDE

Bor Serkan Baran, Altunhisar Abdullah Arıöz, Niğde - Çamardı Yavuz Soylu, Niğde - Ulukışla Ali Uğurlu, Niğde - Çiftli Serkan Güzel, Karakapı Belde Kamil Demiralp, Keçikale Belde Şamma Öztürk, Bahçeli Belde Zafer Tokgöz, Çukurkuyu Belde İleri Koçak, Kemerhisar Belde Yusuf Kurt, Azatlı Belde Reşat Bolat, Bozköy Belde Ömer Dalgıç, Divarlı Belde Rüstem Cullaz, Aktaş Belde Hasan Ali Davarcı, Alay Belde Sefa Erol, Bağlama Belde Recep Yaşar, Değirmenli Belde Yıldıray Tok, Dündarlı Belde Mustafa Kamar, Edikli Belde Ercan Şayhan, Gümüşler Belde Refik Caymaz, Hacıabdullah Belde Ahmet Takyan, Kaaratlı Belde Emin Yılmaz, Kiledere Belde İsmail Tereci, Konaklı Belde Erdal Altın, Sazlıca Belde Süleyman Görgülü, Orhanlı Belde Erhan Bolat, Yeşilgölcük Belde Yusuf Sağlam, Yıldıztepe Belde Hacı Güngör

KARAMAN

Karaman- Mahmut Sami Şahin, Ayrancı Yavuz Candan, Kazımkarabekir Ali İhsan Alanlı, Ermenek Uğur Sözkesen, Sarıveliler Hayri Samur, Başyayla Ahmet İpek, Merkez Akçaşehir Beldesi Hikmet Yirşen, Merkez - Sudurağı Beldesi Mehmet Derviş Ceyhan, Ermenek - Güneyyurt Beldesi Ali Zeybek, Ermenek - Kazancı Beldesi Muhittin Tuncel, Sarıveliler - Göktepe Beldesi Bayram Şahin

MALATYA

Büyükşehir Selahattin Gürkan, Arapgir Rıza Murat Türksoy, Arguvan Ahmet Eren, Akçadağ Mustafa Kırteke, Battalgazi Osman Güder, Darende İsa Özkan, Doğanşehir Vahap Küçük, Doğanyol Hakan Bay, Kale Murat Koca, Pütürge Mikail Sülük, Yazıhan Nevzat Öztürk, Yeşilyurt Mehmet Çınar

TUNCELİ

Tunceli Merkez Gökhan Arasan, Hozat Songül Acar, Nazımiye Erkan Özdoğan, Mazgirt Murat Becerikli, Ovacık Turhan Kılıç, Pülümür Şevket Tanık, Pertek Recai Vural, Çemişgezek Metin Levent Yıldız, Mazgirt İlçe - Akpazar Belde Murat Gerçek

GÜMÜŞHANE

Merkez Ercan Çimen, Kelkit Aziz Nas, Köse Şerif Aygün, Kürtün Ahmet Kanat, Şiran Yavuz Altıparmak, Torul Nidai Köroğlu,

KAYSERİ

Akkışla Ayhan Arslan, Bünyan Özkan Altun, Develi Mehmet Cabbar, Felahiye Vural Coşkun, Tomarza Davut Şahin, Hacılar Bilal Özdoğan, Yeşilhisar Halit Taşyapan, İncesu Zekeriya Karayol, Yahyalı Esat Öztürk, Talas Mustafa Yalçın, Kocasinan Ahmet Çolakbayrakdar, Melikgazi Hacı Mustafa Palancıoğlu

AKSARAY

Aksaray Enver Dinçer, Ortaköy Ali Rıza Özdemir, Güzelyurt Ünal Demircioğlu, Gülağaç Faruk Teymen, Ağaçören Kemal Salman, Sarıyahşi Fatih Ünsal, Eskil Necati Belgemen, Sultanhanı Fahri Solak, Eşmekaya Belde Tayfur Başkan, Demirci Belde Hüseyin Us, Gülpınar Mustafa Baymışlıoğlu, Saratlı Belde Yılmaz Balkış, Ihlara Ahmet Dinç, Selime Belde Levent Çevik, Bağlıkaya Belde Davut Çalışkan, Helvadere İsa Tezgel, Sağlık Belde Mustafa Kepil, Taşpınar Belde Sinan Korkut, Topakkaya Belde Adem Baylan, Yenikent Belde Mehmet Akdere, Yeşilova Belde Adnan Bayraktar, Yeşiltepe Belde Muhammet Tosun

ERZİNCAN

Erzincan Cemalettin Başsoy, Çayırlı Atınç Bahadır, İliç Mustafa Gürbüz, Kemah Osman Öner, Otlukbeli Vahdet Ercan, Refahiye Çakmak Paçacı, Tercan Lokman Gültekin, Üzümlü Ahmet Sazlı,

ZONGULDAK

Kozlu Ali Bektaş, Ereğli Erol Şahin, Çaycuma Ahmet Güral Karayılmaz, Alaplı Celil Uzun, Gökçebey Mustafa Çetinoğlu, Devrek Sezai Bükrü, Kilimli Kamil Altun

SİİRT

Siirt Ali İlbaş, Eruh Cevher Çiftçi, Kurtalan Nevzat Karaatay, Pervari Tayyar Özcan, Baykan Mehmet Ali Erol, Tillo İdham Aydın, Şirvan Necat Cellek, Beğendik Belde Gürgün Özdemir, Veysel Karani Belde Şakir Akkurt, Gökçebağ Belde Emin Aydın, Kayabağlar Belde Salim Seven, Atabağı Belde Tayyar Lale

ELAZIĞ

Elazığ Şahin Şerifoğulları, Ağın İbrahim Yıldız, Alacakaya Başaran Yaşlı, Arıcak Ferit Yıldırım, Baskil İhsan Akmurat, Karakoçan Ayhan Akbaba, Keban Ömer Kaya, Kovancılar Hacı Akpınar, Maden Ekrem Kaçar, Palu Efraim Ünalan, Sivrice Ebubekir Irmak, Akçakiraz Sabahattin Kaya, Mollakendi Mehmet Enis Doğan, Yazıkonak Aydın Ayaz, Yurtbaşı Yasin Yılmaz, Erimli İbrahim Yıldız, Üçocak Yılmaz Yegül, Beyhan Hüseyin Ateş, Sarıcan Mehmet Sarı, Tahsin Babaş,

KASTAMONU

Abana Yunus Akgül, Ağlı Muharrem Dinç, Araç Güngör Çetin, Azdavay Osman Nuri Civelek, Bozkurt Muammer Yanık, Cide Nejdet Demir, Çatalzeytin Musa İhsan Uğuz, Daday Hasan Aydemir, Devrekani Engin Altıkulaç, Doğanyurt Ahmet Kaya, Hanönü Serkan Uçar, İhsangazi Zühtü Danacı, İnebolu Mustafa Huner Özay, Küre Kemal Bakır, Pınarbaşı Şenol Yaşar, Seydiler Oğuz Yılmaz, Şenpazar Cem Çınar, Taşköprü Hüseyin Arslan, Tosya Kazım Şahin

BOLU

Yeniçağa Recayi Çağlar, Seben Fatih Kavlak, Mudurnu Sedat Özkan, Mengen Zeki Ozulluoğlu, Kıbrıscık Osman Cabgu, Göynük Kemal Kazan, Gerede Mustafa Allar, Dörtdivan Hasan Uzunoğlu, Taşkesti Belde Tahsin Özcan, Karacasu Belde Celal Beydilli, Gökçesu Belde Sebahattin Sugeçti

BURSA

Yıldırım Oktay Yılmaz, Osmangazi Mustafa Dündar, Kestel Önder Tanır, Gürsu Mustafa Işık, Nilüfer Necati Şahin, İnegöl Alper Taban, Gemlik Berkay Bulut, Mudanya Ahmet Murat Ünal, Orhangazi Bekir Aydın, İznik Kaan Mehmet Usta, Keles Mehmet Keskin, Karacabey Ali Özkan, Mustafakemalpaşa Mehmet Kanar, Büyükorhan Ahmet Korkmaz, Harmancık Yılmaz Ataş, Orhaneli Ali Aykurt

AFYONKARAHİSAR

Afyonkarahisar Merkez Mehmet Zeybek, Başmakçı Tuncer Kerpiç, Bayat Halil İbrahim Bodur, Bolvadin Halil İbrahim Sevim, Çay Hüseyin Atlı, Çobanlar Ali Altuntaş, Dazkırı Şerif Kocatepe, Dinar Nihat Sarı, Emirdağ Serkan Koyuncu, Evciler Ali Dede Savaş, Hocalar Ali Arslan, İhsaniye Mevlüt Küçük, İscehisar Mustafa Çibik, Kızılören Ozan Osman Kaya, Sandıklı Mustafa Çöl, Sinanpaşa Erdal Karaman, Sultandağı Mehmet Aldırmaz, Şuhut Recep Bozkurt, Merkez - Beyyazı Belde Sait Yeşilbağ, Çıkrık Belde Recep Küçükkayar, Çayırbağ Belde Yakup Çam, Değirmenayvalı Belde Halil Çelik, Erkmen Belde Memduh Kuş, Fethibey Belde Galip Özçelik, Gebeceler Belde Hüseyin Tohulluk, Işıklar Belde Kadir Can, Kocatepe Abdullah Çelik, Nuribey Belde Hazım Kaya, Salar Belde Cengiz Taşpınar, Susuz Belde Mehmet Selek, Sülümenli Belde İbrahim Eroğul, Sülün Belde Necmi Kınık

KARABÜK

Safranbolu Ali Kaya, Yenice Coşkun Güven, Eskipazar Mustafa Yarkan, Eflani İbrahim Ertuğrul, Ovacık Yakup Narter, Yortanpazarı Yılmaz Tiryaki

MUŞ

Bulanık Cahit Aral, Hasköy Hikmet Karayel, Korkut Sami Pekbay, Malazgirt Cengiz Altın, Varto Mehmet Lütfi Turgut

ADIYAMAN

Kahta Engin Akel, Gerger Erkan Aksoy, Samsat Halil Fırat, Gölbaşı Yusuf Özdemir, Sincik Mehmet Korkut, Besni Eyüp Mehmet Emre, Çelikhan Mustafa Bulut, Tut Ercan Öncebe, Balkar Orhan Orhan, Belören Mahmut Turan, Kesmetepe Mehmet Yıldırım, Harmanlı Ali Azık, Suvarlı Mehmet Korkmaz, Çakırhöyük Hasan Özdemir, Şambayat Kemal Uysal, Köseceli Oktay Durgut, Pınarbaşı Bekir Söylemez, İnlice Mehmet Yakan, Bölükyayla Ramazan Yavuz, Akıncılar İsmet Çetinkaya, Adıyaman Merkez- Kömür Ali Gündüz, Adıyaman Merkez- Yaylakonak Hasan Karakaya

Konya - Selçuklu Ahmet Pekyatırmacı
Konya - Meram Mustafa Kavuş
Konya - Karatay Hasan Kılca
Konya - Beyşehir Üzeyir Yaşar
Konya - Seydişehir Mehmet Tutal
Konya - Ereğli Adem Erdal
Konya - Kadınhanı Mehmet Badem
Konya - Ilgın Yalçın Ertaş
Konya - Hüyük Mehmet Çiğdem
Konya - Derbent Hüseyin Ayten
Konya - Derebucak Ahmet Kısa
Konya - Yalıhüyük Hasan Koçer
Konya - Ahırlı İsa Akgül
Konya - Bozkır Sadettin Saygı
Konya - Hadim Ahmet Hadimioğlu
Konya - Güneysınır Ahmet Demir
Konya - Taşkent Osman Arı
Konya - Karapınar Mehmet Yaka
Konya - Altınekin Muharrem Dere
Konya - Cihanbeyli Mehmet Kale
Konya - Kulu Murat Ünver
Konya - Yunak Abdullah Emre Demirhan
Konya - Sarayönü Nafiz Solak
Konya - Çeltik Ali Meşe
Balıkesir - Altıeylül Hasan Avcı
Balıkesir - Dursunbey Ramazan Bahçevan
Balıkesir - Erdek Turan Gün
Balıkesir - Havran Emin Ersoy
Balıkesir - İvrindi Yusuf Cengiz
Balıkesir - Gömeç Kazım Arslan
Balıkesir - Karesi Dinçer Orkan
Balıkesir - Kepsut İsmail Cankul
Balıkesir - Manyas İbrahim Koman
Balıkesir - Marmara Süleyman Aksoy
Balıkesir - Savaştepe Turan Şimşek
Balıkesir - Sındırgı Ekrem Yavaş
Balıkesir - Susurluk Şükrü Gür
Balıkesir - Burhaniye Necdet Uysal
Balıkesir - Bigadiç İsmail Avcu
Balıkesir - Bandırma Alp Bostancı
Balıkesir - Gönen Erdinç Odabaşı
Ardahan - Çıldır Kemal Yakup Azizoğlu
Ardahan - Göle İlhan Gültekin
Ardahan - Hanak Taşdemir Çoban
Ardahan - Damal Özge Derdiyok
Ardahan - Göle - Köprülü Yücel Akkoç
Samsun - On Dokuz Mayıs Osman Topaloğlu
Samsun - Atakum Zihni Şahin
Samsun - Ayvacık Halil Kalaycı
Samsun - Bafra Hamit Kılıç
Samsun - Canik İbrahim Sandıkçı
Samsun - Çarşamba Halit Doğan
Samsun - Havza Sebahattin Özdemir
Samsun - İlkadım Erdoğan Tok
Samsun - Kavak İbrahim Sarıcaoğlu
Samsun - Ladik Nurhan Yapıcı Özel
Samsun - Salıpazarı Halil Akgül
Samsun - Tekkeköy Hasan Togar
Samsun - Terme Ali Kılıç
Samsun - Vezirköprü İbrahim Sadık Edis
Samsun - Yakakent Hüseyin Kıyma
Ordu - Akkuş İsa Demirci
Ordu - Altınordu Aşkın Tören
Ordu - Aybastı Beytullah Geçtan
Ordu - Çatalpınar Ahmet Türe
Ordu - Çaybaşı Hüseyin Semiz
Ordu - Fatsa İbrahim Etem Kibar
Ordu - Gölköy Fikri Uludağ
Ordu - Gülyalı Talip Şen
Ordu - Gürgentepe Yaşar Şahin
Ordu - Kabadüz Yener Kaya
Ordu - Kabataş Yakup Yılmaz
Ordu - Korgan Tuncay Kiraz
Ordu - Kumru Yusuf Yalçova
Ordu - Mesudiye İsa Gül
Ordu - Perşembe Mustafa Tandoğan
Ordu - Ulubey İsa Türkcan
Ordu - Ünye Hüseyin Tavlı
Rize - Merkez- Muradiye Belde Musa Süreyya Balcı
Rize - Kendirli Belde Alaettin Serdar
Rize - Salarha Belde Hasan Kara
Rize - Ardeşen Avni Kahya
Rize - İyidere Saffet Mete
Rize - Pazar Ahmet Basa
Rize - Güneysu Rıfat Özer
Rize - Hemşin Halim Kazım Bekar
Rize - Fındıklı Mustafa kasım Zorlu
Rize - Çamlıhemşin Osman Haşimoğlu
Rize - Derepazarı Ahmet Ayhan Yıldız
Rize - Çayeli Mustafa Baltacı
Rize - Kalkandere Kenan Yıldırım
Rize - İkizdere Ali Fuat Yıldırım
Rize - Ardeşen - Tunca Belde Ahmet Naci Aytemiz
Rize - Çayeli - Madenli Belde Necip Yazıcı
Rize - Çayeli-Büyükköy Belde Hamza Saruhan

CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARININ LİSTESİ

Adana: İmamoğlu Kasım Karaköse, Tufanbeyli Ahmet Aktürk, Çelikhan Pınarbaşı Mahmut Alan
Adıyaman: Tutanbeyli Mehmet Kılıç, Besni Şambayat -Nejdet Arıcı, Besni -Vakkas Acar
Afyonkarahisar: Sülümenli İsmail Özakman, Çay Pazarağaç Fahrettin Mutlu
Ağrı: Tutak Erkan Sayan, Taşlıçay Kubbettin Tekgül
Aksaray: Merkez Taşpınar Cihan Yüksel, Merkez Yeşiltepetahsin Çelik, Merkez Yeşilova Sibel Muştu
Amasya: Merzifon Alp Kargı
Ankara: Çankaya Alper Taşdelen, Yenimahalle Fethi Yaşar, Elmadağ Adem Barış Aşkın
Antalya: Manavgat Şükrü Sözen, Kemer Mustafa Gül
Ardahan: Ardahan Göle Köprülü Engin Sarıkaya
Artvin: Artvin Kemalpaşa Ergül Akçiçek
Aydın: Koçarlı Mutlu Öztürk
Balıkesir: Balya Orhan Gaga, Havran Bedri Şahin, Manyas Tancan Barçın, Burhaniye Ali Kemal Deveciler, Kurucaşile Nergiz Kartal
Batman: Gercüş Hamdiye Öner, Hasankeyf Orhan Cihan, Beşirigenco Özel, Kozluk Savaş Durmaz, Sason Adnan Yaşar
Bilecik: İnhisar Ayhan Ödübek
Bingöl: Bingöl Yayladere Sabri Akyürek, Bingöl Yedisu Veysel Yaygan, Bingöl Kiğı Yılmaz Gündüz
Bitlis: Adilcevaz Aydınlar İsmet Özçalımlı, Mutki Kavakbaşı Mezher Özdeş, Güroymak Günkırı Servet Başelçin, Güroymak Gölbaşı Cuma Siri
Burdur: Bucak Kızılkaya-Şeref Coşar
Bolu: Bolu Mengen Turhan Bulut,Bolu Mudurnu Mehmet İnegöl,Bolu Yeniçağa Adnan Güngör, Bolu Dörtdivan İlyas Özalp
Bursa: Bursa Orhangazi Çetin Çoklar, Bursa Harmancık Ahmet Tufan, Bursa Orhaneli Vildan Koç
Çanakkale: Çanakkale Çan Bülent Öz, Çanakkale Çan Terzialan Feride Demirbaş, Çanakkale Ayvacık Mesut Bayram, Çanakkale Ezine Halil Büyükerol, Çanakkale Lapseki Çardak Metin Semerci
Çankırı: Çankırı Eldivan Afife Ülkü Kavalalı, Çankırı Kurşunlu Metin Aktaş,
Denizli: Denizli Serinhisarvar, Denizli Çivril Ömer Köseoğlu, Denizli Pamukkale Ahmet Divarcı, Denizli Güney Mustafa Urtekin
Diyarbakır: Çüngüş Muhiddin Yıldırım
Düzce: Akçakoca Fikret Albayrak, Gölyaka Abdullah Şahin
Eskişehir: Eskişehir Han Erdal Şanlı, Eskişehir Mahmudiye İshak Gündoğan, Eskişehir Odunpazarı Kazım Kurt, Eskişehir Tepebaşı Ahmet Ataç
Gaziantep: Gaziantep Karkamış Ali Doğan, Gaziantep Araban Hasan Doğru
Giresun: Giresun Tirebolu Burhan Takır, Giresun Eynesil Ahmet Latif Karadeniz
Gümüşhane: Şiran Hüseyin Kaya
Hatay: Antakya Hikmet Hatunoğlu
Kahramanmaraş: Kahramanmaraş Andırın Ahmet Rüzgar, Kahramanmaraş Elbistan Onur Gürbüz
Kars: Kars Arpaçay Enver Akkaya, Kars Susuz Oğuz Yantemur
Kastamonu: Devrekani İlhan Tuncer, Kastamonu Bozkurt Güvenç Demirezen
Kayseri: Bünyan Mustafa Naldız, Kayseri Felahiye Kerim Karakoç
Kocaeli Darıcayakup Törk, Kocaeli Karamürsel Ahmet Çalık
Karabük Yenice Yortanpazarı İsmail Elemen
Kütahya Dumlupınar Zekeriya Yılmaz
Kütahya Domaniç Mustafa Temel Ergün
Kütahya Domaniç Çukurca Ceyhun Ergün
Kütahya Altıntaş Doğan Akbunar
Kırıkkale Sulakyurt Tamer Cihan
Manisa Gölmarmara Birol Bak
Manisa Saruhanlı Zeki Bilgin
Manisa Kırkağaç Şerif Ozan İren
Nevşehir Derinkuyu Mustafa Erdem
Nevşehir Merkez Sulusaray Derviş Dursun
Niğde Altunhisar Abdi Mercan
Niğde Ulukışla Mustafa Önen
Ordu Fatsa Ahmet Canbaz
Ordu Aybastı Özdilek Aydoğan
Ordu Gölköy Cengiz Sarıyer
Ordu Akkuş Bayram Görür
Sakarya Serdivan Zafer Kazan
Sakarya Karapürçek Nizamettin Yıldız
Samsun Yakakent Ramazan Şensoy
Samsun Çarşamba Altan Karabulut
Sinop Erfelek Muzaffer Şimşek
Sinop Gerze Osman Belovacıklı
Sivas Gemerek Çepni Gülbeden Yüksel
Sivas İmranlı Murat Açıl
Sivas Şarkışla Ayfer Temel
Şanlıurfa Hilvan Abuzer Bebe
Şanlıurfa Akçakale Ahmet Geçit
Şanlıurfa Halfeti Ekrem Morçiçek
Şanlıurfa Suruç Kemal Eşsiz
Şanlıurfa Harran Mehmet İngin
Şanlıurfa Viranşehir Şehmus Dodukanlıoğlu
Tunceli Mazgirt Akpazar Cemal Bulut
Tunceli Hozatseyfi Geyik
Tunceli Mazgirt İsmail Toprak
Uşak Eşme Yılmaz Tozan
Uşak Sivaslı Pınarbaşı Naci Akyürek
Uşak Sivaslı Selçikler İbrahim Kökçü
Uşak Eşme Yeleğen Feyzi Kaya
Uşak Banaz Kızılcasöğüt Ömer Biçer
Van Çaldıran Muhammed Aladağ
Yalova Armutlu Ali Çetinkaya
Yalova Altınova Kaytazdere Ali Kangal
Yalova Altınova Subaşı Turan Canbay
Yalova Çınarçık Avni Kurt
Yalova Çınarcık Koru Kamil Yaman
Yalova Çiftlikköy Nedim Güler
Zonguldak Devrek Çaydeğirmeni Hayrettin Çataklı
Zonguldak Çaycuma Saltukova Alim Genç
Zonguldak Alaplı Gümeli Ahmet Saydam
Zonguldak Kozlu Cengiz Bank
Zonguldak Merkez Beycuma Hayati Açıkgöz
Zonguldak Kilimli Ali Aslan Kılıç
Zonguldak Kilimli Çatalağzı Adnan Akgün
Balıkesir Bşb Ahmet Akın
Artvin Merkez Demirhan Elçin
Batman Merkezenver Erdem
Bingöl Merkezvahdettin Uzunyayla
Gümüşhane Merkezbedri Ağaç
Uşak Merkezasım Kalelioğlu
Erzincan Merkezismail Taş
Karabük Merkezmehmet Durum
Burdur Merkezali Orkun Ercengiz
Giresun Merkezkerim Aksu
Yalova Merkez Vefa Salman
Aydın Özlem Çerçioğlu
Ardahan Faruk Demir
Afyonkarahisar Çobanlar Beytullah Tota
Afyonkarahisar Bayathüseyin Özaktan
Afyonkarahisar Sultandağı Yeşilçiftlik Mehmet Ali Sakal
Afyonkarahisar Sultandağı Dereçine Ömer Yıldız
Afyonkarahisar Emirdağ Barış Can
Afyonkarahisar Şuhut Karaadilli Hasan Damar
Adıyaman Merkez Kömür Murat Yapık
Ağrı Hamur Muzaffer Ademi
Aksaray Eskil Eşmekaya Turgay Eşmekaya
Aksaray Sarıyahşi Eren Özdaş
Aksaray Sultanhanı Ahmet Karacaer
Amasya Gümüşhacıköy Zehra Özyol
Amasya Hamamözü Mustafa Erge
Ankara Kalecik Hamza Alper Gümüş
Antalya Gazipaşa Mehmet Ali Yılmaz
Artvin Borçka Ercan Orhan
Artvin Yusufeli Barış Demirci
Artvin Ardanuç Yıldırım Demir
Aydın Germencik Fuat Öndeş
Aydın Yenipazar Mehmet Yüsran Erden
Balıkesir Karesi Levent Tellioğlu
Balıkesir Sındırgı Tuncay Öztürk
Balıkesir Gömeç Mehmet İrem Himam
Balıkesir Gönen İbrahim Palaz
Batman Beşiri İkiköprü Yalçın Kaya
Batman Kozluk Bekirhan Hasan Sönmezsoy
Batman Merkez Balpınar Kemal Demir
Batman Sason Yücebağ Uğur Atalay
Bilecik Bozüyükmehmet Talat Bakkacıoğlu
Bilecik Bozüyük Dodurga Yusuf Yiğit
Bilecik Merkez Semih Şahin
Bilecik Osmaneli Faik Üstün
Bilecik Pazaryeri İbrahim Torun
Bilecik Yenipazar Gönül Kaya
Bingöl Adaklı Şahin Işın
Bingöl Solhan Ertan Turgut
Bitlis Ahlat Mazlum Şahin
Bitlis Ahlat Ovakışla Faik Kartal
Bolu Kıbrıscık Emin Tekemen
Burdur Çeltikçi Ahmet Bozdağ
Burdur Karamanlı Turgut Yasa
Burdur Yeşilova Mümtaz Şenel
Çanakkale Gelibolu Evreşe Şefik Ay
Çanakkale Lapseki Umurbey Erdal Doğan
Çanakkale Ayvacık Küçükkuyu Cengiz Balkan
Çanakkale Merkez Ülgür Gökhan
Çanakkale Merkez Kepez Birol Arslan
Çankırı Merkez Mustafa İbişoğlu
Çankırı Şaban Özüzeki Göktaş
Çorum Merkez Özgür Kılıç
Çorum Alaca Sedat Genç
Çorum Ortaköy Muzaffer Tüzün
Denizli Bekilli Türkan Keyik
Denizli Bozkurt Birsen Çelik
Denizli Sarayköy Cengiz Demirci
Denizli Buldan Hikmet Şenözen
Edirne Havsaoğuz Tekin
Edirne İpsala Esetçe İbrahim Örs
Edirne Keşan Beyendik Muhammet Örnek
Edirne Meriç Küplü Gökmen Altay
Edirne Meriçerol Dübek
Edirne Süloğlu Mehmet Ormankıran
Edirne Meriç Subaşı Ersöz Zümbül
Edirne Merkez Recep Gürkan
Edirne İpsala Yenikarpuzlu Serdar Atalay
Edirne Uzunköprü Özlem Becan
Elazığ Karakoçan Mahmut Okçuoğlu
Elazığ Ağınsamiye Genç
Erzincan Merkez Çağlayan Çetin Çay
Erzincan Merkez Mollaköy Kemal Şengül
Erzincan Üzümlü Altınbaşak Haydar Polat
Erzurum Palandöken Edip Cengiz
Eskişehir Büyükşehir Yılmaz Büyükerşen
Giresun Alucra Yunus Ekşi
Giresun Bulancak Necmi Sıbıc
Giresun Dereli Aytekin Karakayalı
Giresun Görele Özkan Dural
Gümüşhane Kelkit Osman Yeğin
Kahramanmaraş Pazarcık Haydar İkizer
Kahramanmaraş Nurhak İlhami Bozan
Hatay Büyükşehir Lütfü Savaş
Hatay Reyhanlı Nihat Dağ
Hatay Payasali Oğuz
Iğdır Aralık Zafer Bayat
Iğdır Karakoyunlucafer Dalga
Iğdır Tuzlucaabdullah Çinibulak
Karabük Yenice Sabri Cebecik
Karaman Ermenek Mustafa Bahçeli
Karaman Ermenek Güneyyurt Kerim Civil
Karaman Ermenek Kazancı Uğuz Tekin
Karaman Merkez Emin Ege
Kars Selim İlyas Barışkoç
Kars Sarıkamış Turgut Yurdakul
Kastamonu Azdavay Mehmet Emin Tuncay
Kastamonu Cide Mehmet Eşref Mutlu
Kastamonu Taşköprü Ahmet Kesim
Kayseri Melikgazi Sema Karaoğlu
Kayseri Sarıoğlan Mehmet Bayraklı
Kırklareli Vize Ercan Özalp
Kırklareli Vize Çakıllı Gökhan Karabulut
Kırklareli Vize Kıyıköy Ender Sevinç
Kırklareli Pınarhisar Kaynarca Serdar Türker
Kırklareli Demirköy Mesut Özkul
Kırklareli Demirköy İğneada Tahir Işık
Kırklareli Lüleburgaz Evrensekiz Mustafa Nalbant
Kırklareli Babaeski Büyükmandıra Sertaç Balyemez
Kırklareli Babaeski Karahalil Aykut Yakut
Kırklareli Merkez İnece Şahabettin Vardar
Kırklareli Merkez Kavaklı Bayram Pehlivan
Kırklareli Lüleburgaz Ahmetbey Mustafa Altıntaş
Kırklareli Kofçaz Mehmet Balcı
Kırklareli Babaeski Abdullah Hacı
Kırşehir Boztepe Hüseyin Takan
Kırşehir Merkez Selahattin Ekicioğlu
Kırşehir Akpınar Şükrü Turgut
Kırşehir Kaman Aydın Yaman
Kocaeli Kartepe Cumhur Karakadılar
Kocaeli Çayırova Selahattin Kaya
Kocaeli Gebze Recep Dursun
Konya Ereğli Bülent Ecevit Tatlıdil
Malatya Büyükşehir Soner Gökçe
Malatya Akçadağ Mustafa Korkmaz
Malatya Arguvan Mehmet Kızıldaş
Malatya Doğanşehir Mehmet Bayram
Malatya Doğanyol Gündüz Cengiz
Malatya Hekimhan Turan Karadağ
Malatya Kuluncak Mustafa Yıldız
Malatya Yazıhan Niyazi Akıncı
Manisa Ahmetli Mehmet Eryürek
Manisa Akhisar Besim Dutlulu
Manisa Turgutlu Çetin Akın
Mardin Büyükşehir Süleyman Sarı
Mardin Artuklu Veysi Kara
Mardin Dargeçit Muhammed Günel
Mardin Derik Orhan Çaplık
Mardin Kızıltepe Mehmet Yusuf Taşkın
Mardin Mazıdağı Adem Denli
Mardin Midyat İdris Taş
Mardin Nusaybin Şeyhmus Doğan
Mardin Ömerli Şakir Altındağ
Mardin Savur Şükrü Adal
Mardin Yeşilli Mehmet Nuri Çoğala
Muğla Büyükşehir Osman Gürün
Muğla Dalaman Muhammet Şaşmaz
Muğla Datça Gürsel Uçar
Muğla Kavaklıdere Kenan Ay
Muğla Menteşe Bahattin Gümüş
Muğla Milas Muhammet Tokat
Muğla Ulaümit Karaarslan
Muş Bulanık Uzgörür Miras Arslan
Muş Korkut Atıf Demirtaş
Nevşehir Avanos Celal Alper İbaş
Nevşehir Kozaklı Bülent Öcal
Nevşehir Avanos Çalış Mustafa Ateş
Niğde Bor Kemerhisar Ramazan Oya
Niğde Çiftlik Divarlı Ercan Çavdar
Ordu Çamaşahmet Kesik
Ordu Perşembe Ata Alkan
Ordu Mesudiye Yavuz Ekşi
Osmaniye Merkez Cevdetiye Erol Körce
Rize Pazar Kazım Balta
Sakarya Karasu Kerem Erksoy
Sakarya Ferizli Rüstü Yüksek
Samsun Vezirköprü Onur Bayburtlu
Siirt Kurtalan Necat Ayaz
Siirt Merkez Gökçebağ Abdülkerim Karataş
Siirt Şirvan Mehmet Utağ
Şanlıurfa Eyyübiye Sinan Kılıç
Şanlıurfa Bozova Şıh Müslüm Bayar
Sinop Ayancık Hayrettin Kaya
Sinop Merkez Barış Ayhan
Şırnak Uludere Salih Tanık
Sivas Akıncılar Necati Us
Sivas Altınyayla Nurettin Çiftçi
Sivas Divriği Hakan Gök
Sivas Ulaş Murat Sulakcı
Sivas Yıldızeli Bülent Yücel
Tekirdağ Büyükşehir Kadir Albayrak
Tekirdağ Çerkezköy Vahap Akay
Tekirdağ Kapaklı İrfan Mandalı
Tekirdağ Malkaraulaş Yurdakul
Tekirdağ M. Ereğlisi İbrahim Uyan
Tokat Almus Ataköy Servet Durmuş
Tokat Reşadiye Yusuf Duran
Trabzon Vakfıkebir Emin Uludüz
Trabzon Beşikdüzü Ramis Uzun
Trabzon Of Hilmi Saral
Trabzon Maçka Musa Turan
Trabzon Hayrat Ahmet Hasan Çebioğlu
Trabzon Düzköy Fehmi Köroğlu
Tunceli Merkez Yusuf Kenan Aydın
Tunceli Nazımiye Cafer Kırmızıçiçek
Tunceli Ovacık Mustafa Sarıgül
Tunceli Pülümür Müslüm Tosun
Uşak Bana Zahmet Olgay Altındağ
Uşak Sivaslı Hürriyet Şafak
Uşak Sivaslı Tatar Yusuf Ceylan
Van Bahçesaray Hasan Rahmi Kızıl
Van Özalp Oktay Sağlam
Van Saray Şaban Günbaş
Yalova Altınova Tavşanlı Salim Ay
Yalova Termal Gülsen Büker
Yalova Çiftlik Köy Taşköprü Nedret Gülen
Yalova Çınarcık Teşvikiye Cemil Olcay
Yalova Altınova Yasemin Fazlaca
Yozgat Boğazlıyan Ali Ayık
Yozgat Çandır Tayyar Erdoğan
Zonguldak Çaycuma Bülent Kantarcı
Zonguldak Çaycuma Nebioğlu Ahmet Kırnapcı
Zonguldak Çaycuma Filyos Ahmet Gerçek Ülger
İstanbul: Ekrem İmamoğlu
Ankara: Mansur Yavaş
Antalya Büyükşehir Muhittin Böcek
Bursa Büyükşehir Mustafa Bozbey
Mersin Büyükşehir Vahap Seçer
Kahramanmaraş Büyükşehir Ali Öztunç
Van Nurettin Beyaz
Iğdır Sözer Sayan
Kütahya Eyüp Kahveci
Adana Ceyhan Kadir Aydar
Adana Pozantı Şenol Ero Ğlu
Adana Yumurtalık Erdinç Altıok
Adıyaman Gölbaşı İskender Yıldırım
Adıyaman Besni Kesmetepe Hasan Koca
Afyonkarahisar Sinanpaşa Taşoluk Bayram Yavuz
Afyonkarahisar Dinar Haydarlı Şükrü Turan
Afyonkarahisar Sinanpaşa Harun Güner
Ağrı Diyadin Abidin Yenigün
Ağrı Patnos Dedeli Muzaffer Yıldız
Ağrı Eleşkirt Yılmaz Polat
Amasya Göynücek Nurten Erdem
Amasya Merkez Ziyaret Mehmet Geçgel
Ardahan Göle Özel Özen
Artvin Hopa Taner Ekmekçi
Artvin Şavşat Nihat Acar
Artvin Murgul Erkan Şeyhoğlu
Bartın Merkez Kozcağız Meliha Okutay
Bayburt Demirözü Muhammet Yeşil
Bingöl Genç Serhat Nazlı
Bitlis Merkez Yolalan Yunus İşik
Bursa Nilüfer Turgay Erdem
Bursa Mudanya Hayri Türkyılmaz
Denizli Merkezefendi Şeniz Doğan
Diyarbakır Kayapınar Mustafa Akyüz
Diyarbakır Lice Tarık Akdemir
Diyarbakır Yenişehir Abdurrahman Berat Aktaş
Diyarbakır Dicle Nasır Aydın
Diyarbakır Ergani Hasan Kılıç
Diyarbakır Kulp Mehmet İhsan Sancar
Edirne Keşan Yenimuhacır Recep Ordu
Edirne İpsala Yenikarpuzlu Tevfik Şahinbaş
Edirne Enez Özkan Günenç
Erzincan Tercan Çadırkaya Çetin Özbey
Erzurum Şenkaya Gençay Uğraş
Eskişehir Alpu Gürbüz Güller
Eskişehir Çifteler Zehra Konakçı
Eskişehir İnönü İsmail Karaköse
Eskişehir Mihalıççık Haydar Çorum
Eskişehir Seyitgazi Uğur Tepe
Eskişehir Sivrihisar Habil Dökmeci
Gaziantep İslahiye Mustafa Köse
Gümüşhane Kürtün Mahmut Çağlayan
Karabük Safranbolu Elif Köse
Karabük Ovacık Hidayet Kasımoğlu
Karaman Ayrancı Ramazan Delice
Karaman Başyayla Ahmet Alper
Karaman Merkez Akçaşehir Mustafa Balta
Karaman Sarıveliler Göktepe Mustafa Doğan
Kastamonu İnebolu Faruk Öz
Kayseri Akkışla Mustafa Güner
Kayseri Hacılar Ahmet Turan Oğuz
Kırklareli Lüleburgaz Büyükkarıştıran Ertuğrul Çamlıca
Kırklareli Babaeski Alpullu Saim Kırcı
Kırklareli Pınarhisar Münir Çapkur
Kocaeli Körfez Bozkurt Uslu
Kütahya Aslanapa Ali Kısa
Manisa Salihli Mazlum Nurlu
Muş Hasköy Düzkışla Hamdullah Kasak
Nevşehir Avanos Özkonak Ahmet Uyulur
Niğde Merkez Konaklı Derviş Kar
Niğde Merkez Değirmenli Seyrani Can
Niğde Merkez Edikli Metin Öztürk
Niğde Merkez Orhanlı Cuma Sayın
Niğde Merkez Sazlıca Ali Belek
Sakarya Kaynarca Nalan Akçay
Samsun Tekkeköy Tansu Çıkış
Samsun Havsa Mehtap Yeşilbaş
Siirt Pervari Şevket Baytekin
Siirt Kurtalan Kayabağlar Bedel Kasımoğlu
Siirt Baykan Atabağı Muammer Canbulat
Sivas Kangal Gökhan Emen
Şırnak Cizre Rıdvan Çiçek
Şırnak İdil Fikret Ağırman
Şırnak Uludere Uzungeçit Ramazan Karasu
Şırnak Silopi Görümlü Muhsin Özdemir
Şırnak Silopi Çalışkan Hasan Mete
Şırnak Güçlükonak Fındık Nezir Enücük
Tekirdağ Şarköy Alpay Var
Tekirdağ Hayrabolu Fehmi Altayoğlu
Tekirdağ Muratlı Nebi Tepe
Tekirdağ Ergene Rasim Yüksel
Tekirdağ Süleymanpaşa Mehmet Ekrem Eşkinat
Tekirdağ Çorlu Ahmet Sarıkurt
Tokat Almus Gölgeli İbrahim Karahan
Tokat Almus Kınık Güven Arslan
Trabzon Sürmene Yaşar Emin
Trabzon Ortahisar Mehmet Salih Akyüz
Uşak Karahallı Muhammet Coğuplugil
Van Erciş Ekrem Uçak
Van Edremit İdris Takva
Yozgat Sorgun Bahadır Bülent Atakul
Yozgat Aydıncık Baydiğin Mehmet Güneş
Zonguldak Kilimli Gelik İlker Çoban

Adıyaman Besni Çakırhüyük Hüseyin Gürer
Aksaray EskilYakup Gök
Aksaray Merkez Topakkaya Battal Akçay
Aksaray Merkez Bağlıkaya Recep Özkök
Aksaray Gülağaç Saratlı Zeki Türker
Amasya MerkezArife Serpil Saraçoğlu
Amasya TaşovaÖmer Özalp
Antalya KepezMurat Dinç
Balıkesir EdremitSelman Hasan Arslan
Balıkesir MarmaraYakup Aksu
Bartın MerkezMehmet Arslan
Bartın AmasraRecai Çakır
Bingöl KarlıovaAhmet Karabulak
Bingöl Merkez Ilıcalar Abdulmelik Kocihan
Bingöl Merkez Sancak Cevdat Keskin
Bitlis GüroymakMehmet Şefik Aysoy
Bitlis HizanServet Özdemir
Bolu Mengen Gökçesu Niyazi Dedeoğlu
Çankırı ÇerkeşErdoğan Çubukçuoğlu
Denizli HonazYüksel Kepenek
Denizli BabadağAli Atlı
Diyarbakır BüyükşehirVeysi Aghan
Diyarbakır BağlarHebun Kaplan
Diyarbakır BismilSelim Yılmaz
Diyarbakır KocaköyMuhyettin Çelik
Elazığ PaluAdnan Karadağ
Erzincan ÜzümlüElif İnci Utlu
Erzincan ÇayırlıNihat Alptekin
Erzincan RefahiyeYavuz Dumanlı
Erzincan TercanDerya Kırdım
Erzincan KemahAli Sin
Erzincan İliçGökmen Yıldırım
Giresun Espiye Soğukpınar Mustafa Eyice
Hakkari Yüksekova Büyükçiftlik Kadri Zeydan
Hakkari Merkez Durankaya Naci Erik
İzmir KemalpaşaRıdvan Karakayalı
İzmir AliağaÖzcan Durmaz
İzmir KınıkAhmet Özkan
İzmir ÖdemişMuhittin Cumhur Şener
Kahramanmaraş EkinözüFatih Vicdan
Kars MerkezTaner Toraman
Kastamonu MerkezMustafa Öztürk
Kırıkkale ÇelebiOktay Babadağ
Kırıkkale Merkez Hacılar Necati Koyuncu
Konya KuluGalip Polat
Kütahya SimavGülcan Bütün
Mersin AydıncıkAbdullah Servili
Mersin Çamlıyaylaİslam Sarı
Muğla YatağanHalil Arslan
Muğla OrtacaMehmet Sertkaya
Muğla KöyceğizHüseyin Erol
Muş Merkez Konukbekler Fikret Güler
Nevşehir Merkez Nar Remziye Tok
Nevşehir HacıbektaşArif Yoldaş Altıok
Niğde Merkez Alay Ahmet Demirbaş
Niğde Merkez Bağlama Göksal Afşar
Niğde Merkez Kiledere Yunus Karakaya
Ordu İkizceMustafa Kaynar
Ordu AltınorduBirol Yılmaz
Sivas DoğanşarErdal Öztürk
Şırnak Silopi Başverimli Süleyman Bayrak
Şırnak İdil Karalar Ekrem Sağlam
Tokat ZileŞükrü Sargın
Trabzon ÇaykaraHasan Düzgün
Trabzon TonyaŞuaib Aydın
Yalova Merkez Kadıköy Taner Ozan
Yalova Çınarcık Esenköy Hıdır Hanoğlu
Yozgat Boğazlıyan Sırçalı Hacı Mustafa Dilek
Yozgat Boğazlıyan Ovakent Arif Şahingöz

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Mersin-Tarsus İlçesi Şevket Can
Mersin-Anamur İlçesi Hidayet Kılınç
Mersin-Erdemli İlçesi Mükerrem Tollu
Gaziantep-Oğuzeli İlçesi M.Sait Kılıç
Adana-Ceyhan İlçesi Mustafa Bayar
Kırıkkale-Sulakyurt İlçesi İsmail Bildik
Şanlıurfa-Siverek İlçesi Fatih Mehmet Bucak
Şanlıurfa-Harran İlçesi Mahmut Özyavuz
Manisa-Salihli İlçesi Zeki Kayda
Denizli Büyükşehir Belediye Ebru Leman Kalkan
Niğde İl Belediye Hakan Er
Elazığ İl Belediye Bilal Çoban
Sivas İl Belediye Mehmet Er
Kırıkkale İl Belediye Serdar Yarar
Karaman İl Belediye Savaş Kalaycı
Ardahan İl Belediye Halil Kaçar
Adana Kozan İlçesi Nihat Atlı
Afyon Başmakçı İlçesi Ayhan Gönüllü
Afyon Bolvadin İlçesi Selahattin Kelekçi
Antalya Alanya İlçesi Adem Murat Yücel
Antalya Finike İlçesi Nail Dülgeroğlu
Balıkesir Balya İlçesi Osman Kılıç
Bartın Kurucaşile İlçesi Sinan Özekin
Burdur Tefenni İlçesi Ümit Alagöz
Ordu Fatsa İlçesi Murat Kaçak
Ordu İkizce İlçesi Osman Kaygı
Samsun Alaçam İlçesi İlyas Acar
İzmir Aliağa İlçesi Serkan Acar
Kahramanmaraş Afşin İlçesi Hikmet Böke
Karabük Safranbolu İlçesi Fatma Danışman
Karaman Ayrancı İlçesi Yüksel Büyükkarcı
Kayseri Özvatan İlçesi Halit Demir
Osmaniye Kadirli İlçesi Ömer Tarhan
Kırşehir Çiçekdağı İlçesi İsmail Yılmaz
Konya Kulu İlçesi Fatih Toklucu
Manisa Alaşehir İlçesi Ali Uçak
Çanakkale Ayvacık İlçesi Selçuk Gödek
Çankırı Bayramören İlçesi Halil Muratoğlu
Düzce Akçakoca İlçesi Okan Yanmaz
Çankırı İl İsmail Hakkı Esen
Erzincan İl Bekir Aksun
Giresun İl Dr. Hasan Yılmaz
Kastamonu İl Dr. Galip Vidinli
Kars İl Çetin Nazik
Kırşehir İl Doç. Dr. Onur Köksal
Kütahya İl Prof. Dr. Âlim Işık
Nevşehir İl Prof. Dr. Filiz Kılıç
Zonguldak İl Hamdi Ayan
Afyonkarahisar Emirdağ İlçesi Uğur Serdar Kargın
Afyonkarahisar İhsaniye İlçesi Şaban Çabuk
Aksaray Ortaköy İlçesi Mahmut Ütük
Amasya Hamamözü İlçesi Fatih Bayrakdar
Amasya Merzifon İlçesi Hüseyin Saka
Amasya Taşova İlçesi Süleyman Torun
Artvin Kemalpaşa İlçesi Erhan Şahin
Bayburt Aydıntepe İlçesi Haşim Şentürk
Bilecik Gölpazarı İlçesi Murat Er
Bilecik Pazaryeri İlçesi Haluk Filizli
Bilecik Yenipazar İlçesi İlhan Özden
Çankırı Ilgaz İlçesi Arif Çayır
Çorum Laçin İlçesi Ünal Gevşek
Düzce Cumayeri İlçesi Mustafa Koloğlu
Düzce Gümüşova İlçesi Muharrem Tozan
Erzincan Kemah İlçesi Osman Kemal Aslan
Erzincan Refahiye İlçesi Cevdet Çınar
Erzincan Tercan İlçesi Mehmet Yılmaz
Giresun Çamoluk İlçesi Fatih Düz
Giresun Doğankent İlçesi Haşim Birol Tekin
Giresun Espiye İlçesi Tuğrul Yanıkoğlu
Giresun Görele İlçesi Ertuğrul Melikoğlu
Giresun Tirebolu İlçesi Fikri Şen
Karaman Kazımkarabekir İlçesi Recep Boyacıoğlu
Kars Arpaçay İlçesi Erdal Mert
Kars Kağızman İlçesi Nevzat Yıldız
Kastamonu Ağlı İlçesi Şahin Çolak
Kastamonu Bozkurt İlçesi Bozkurt Ekeş
Kastamonu Devrekani İlçesi Mümtaz Aliustaoğlu
Kastamonu İnebolu İlçesi Engin Uzuner
Kırıkkale Yahşihan İçesi Osman Türkyılmaz
Kırıkkale Bahşılı İlçesi Halil İbrahim Bişkin
Kırıkkale Balışeyh İlçesi Mustafa Şen
Kırklareli Demirköy İlçesi Muhlis Yavuz
Kırklareli Pınarhisar İlçesi Nedim Bars
Kırklareli Vize İlçesi Sedat Balkı
Kırşehir Akçakent İlçesi Ahmet Bozkurt
Kırşehir Akpınar İlçesi Ramazan Atalay
Kütahya Domaniç İlçesi Sahvet Ertürk
Kütahya Dumlupınar İlçesi Niyazi Tezcan
Kütahya Pazarlar İlçesi Cavit Erdoğan
Kırşehir Belediye Başkan Adayı Onur Köksal
Kars Belediye Başkan Adayı Çetin Nazik
Afyonkarahisar Fatih Çetinkaya
Amasya Mehmet Sarı
Bayburt Hükmü Pekmezci
Bilecik Akın Atakan
Bingöl Mehmet Ziya Buyankara
Bitlis Mehmet Yılmaz
Edirne Recep Kozan
Gümüşhane Sabri Varan
Iğdır İsa Yaşar Tezel
Yalova Murat Arslanhan
Yozgat Mehmet Erdemir
Adıyaman Besni Çakırhüyük Belde Miktat Çetin
Afyonkarahisar Çay İlçe Hüseyin Çağrı
Afyonkarahisar Çay Pazarağaç Belde Adem Bulut
Afyonkarahisar İhsaniye Kayıhan Belde Ömer Şahin
Afyonkarahisar Kızılören Kızılören İlçe Ali Erol
Afyonkarahisar Merkez Çıkrık Belde Lokman Çetinaktı
Afyonkarahisar Merkez Fethibey Belde Mustafa Özdemir
Afyonkarahisar Merkez Işıklar Belde Erol Özağıl
Aksaray Güzelyurt Ihlara Belde İsmail Yılmaz
Aksaray Güzelyurt Selime Belde Turgut Yayatan
Aksaray Merkez Topakkaya Belde Harun Oflaz
Aksaray Merkez Yenikent Belde Mehmet Emin Yumuşak
Ardahan Göle Göle İlçe İbiş Uymaz
Ardahan Göle Köprülü Belde Farız Taşdemir
Bartın Merkez Hasankadı Belde Şeref İmiroğlu
Bartın Merkez Kozcağız Belde Savaş Buyurman
Bartın Ulus Kumluca Belde İsmail Can
Bayburt Demirözü Gökçedere Belde Yavuz Bakır
Bilecik Bozüyük Oğuz Sertler
Bilecik Merkez Vezirhan Belde Hüseyin Ocak
Bilecik Söğüt İsmet Sever
Bingöl Kiğı İlçe Nazif Hassoylu
Bingöl Yayladeremehmet Duransel
Bingöl Yedisuömer İsen
Bitlis Adilcevaz Ceyhan Batar
Bitlis Tatvan Abdulkerim Akay
Bolu Kıbrıscık Ersin Ercan
Bolu Merkez Karacasu Belde Halit Belen
Bolu Yeniçağa Zeki Mustafa Egeci
Burdur Karamanlı Filiz Şener Türkoğlu
Burdur Yeşilova İlçe Ömer Atasoy
Çanakkale Çan Terzialan Belde Arif Yumuşak
Çanakkale Gelibolu İlçe Mehmet Eligül
Çankırı Eldivan İlçe Nusrettin Gökçer
Çankırı Kızılırmak İlçe Bahattin Güler
Çankırı Şabanözü İlçe Mustafa Karakaya
Düzce Çilimli İlçe Ömer Demirtaş
Düzce Yığılca İlçe Rasim Çam
Edirne Havsa İlçe Tefik Altıparmak
Edirne Lalapaşa İlçe Mehmet Vedat Kuşoğlu
Edirne Meriç Küplü Belde Ali Tükel
Edirne Süloğlu İlçe Aydemir Arslan
Edirne Uzunköprü İlçe Şahin Şengül
Edirne Uzunköprü Kırcasalih Belde Kenan Heleman
Elazığ Ağın İlçe Ali Uslu
Elazığ Palu Beyhan Belde Bayram Öztürk
Erzincan Merkez Yaylabaşı Belde Şefik Taşkıran
Erzincan Çayırlı İlçe Oktay Efe
Erzincan Otlukbeli İlçe Yusuf Tektaş
Erzincan Tercan Çadırkaya Belde Sait Durgun
Erzincan Tercan Kargın Belde Yunus Türkmen
Erzincan Tercan Mercan Belde Bayram Bilici
Giresun Merkez Duroğlu Belde Halil Çetin
Gümüşhane Kelkit Öbektaş Belde Yemen Demir
Gümüşhane Köse İlçe Turgay Kesler
Gümüşhane Merkez Arzularkabaköy Belde Çetin Rıza Tanış
Gümüşhane Şiran İlçe Mutlu Özel
Gümüşhane Şiran Yeşilbük Belde Sezai Doğan
Gümüşhane Torul İlçe Evren Evrim Özdemir
Iğdır Karakoyunlu İlçe Bayram Ali Ballı
Iğdır Merkez Melekli Belde Eray Coşar
Isparta Eğirdir Sarıidris Belde Ramazan Pala
Isparta Merkez Kuleönü Belde Sezayi Çakır
Isparta Merkez Savköy Belde Mustafa Avşar
Isparta Şarkikaraağaç İlçe Sefa Arıkan
Isparta Şarkikaraağaç Çarıksaraylar Belde Halil Toprak
Isparta Şarkikaraağaç Çiçekpınar Belde Memiş Kaynak
Isparta Yalvaç İlçe Halil Hilmi Tütüncü
Karabük Yenice Yortan Belde Ali Şık
Kastamonu İhsangazi Hayati Sağlık
Kırıkkale Delice İlçe Soner Mazılıgüney
Kırıkkale Keskin İlçe Mustafa Alp Sülsipiroğlu
Kırıkkale Merkez Hacılar Belde Mehmet Koyuncu
Kırklareli Lüleburgaz Evrensekiz Belde Birol Özbay
Kırklareli Vize Çakıllı Belde Mehmet Bayram
Kırşehir Çiçekdağı Köseli Bekir Yılmaz
Kırşehir Kaman Kurancılı Belde Erdoğan Tekeli
Kırşehir Merkez Özbağ Belde Rasim Arazay
Kütahya Altıntaş İlçe Mehmet Akbunar
Kütahya Aslanapa İlçe Gökhan Gürel
Kütahya Domaniç Çukurca İlyas Tosun
Kütahya Gediz İlçe Mehmet Oyan
Kütahya Gediz Gökler Belde Yüksel Arık
Kütahya Gediz Yenikent Belde Mehmet Karaca
Kütahya Merkez Seyitömer Belde Halil Öztürk
Kütahya Simav Çitgöl Belde Yüksel Ünal
Nevşehir Avanos İlçe Mustafa Kenan Sarıtaş
Nevşehir Merkez Göreme Ömer Eren
Nevşehir Merkez Kaymaklı Belde Harun Çekiç
Nevşehir Derinkuyu Yazıhüyük Burhanettin Karaketir
Nevşehir Kozaklı İlçe Celalettin Güven
Nevşehir Merkez Uçhisar Belde Ali Karaslan
Niğde Bor Bahçeli Belde Bülent Gözüpek
Niğde Çiftlik İlçe Fazlı Koç
Niğde Çiftlik Azatlı Belde Rasim Aydın
Niğde Çiftlik Bozköy Belde Kemal Beşer
Niğde Çiftlik Divarlı Belde Mustafa Balcan
Niğde Merkez Aktaş Erdoğan Şevenk
Niğde Merkez Alay Belde Hacı Mehmet Varol
Niğde Merkez Bağlama Belde Murat Karakuzu
Niğde Merkez Hacıabdullah Recep Doğmuş
Niğde Merkez Karaatlı Belde Faik Okumuş
Niğde Merkez Kiledere Belde İsmet Evlendi
Niğde Merkez Konaklı Belde Maksut Özçelik
Niğde Merkez Orhanlı Belde Şükrü Özdemir
Niğde Ulukışla İlçe Ali Ünkesen
Rize Derepazarı Derepazarı İlçe Selim Metin
Rize Hemşin Hemşin İlçe Muhammet Sağlam
Rize İkizdere İlçe Hakan Karagöz
Rize İyidere İlçe Osman Mete
Sivas Doğanşar İlçe Halil Balık
Sivas Gemerek İlçe Yurt Koç
Sivas Gemerek Sızır Belde Ali Tamer
Sivas Gölova İlçe Halil Önge
Sivas Gürün İlçe Nami Çiftçi
Sivas Hafik İlçe Selahattin Çuhadaroğlu
Sivas Kangal İlçe Eren Derviş Akpınar
Sivas Koyulhisar İlçe Osman Epsileli
Tokat Erbaa Gökal Belde Osman Akbulut
Tokat Erbaa Karayaka Belde Sebahattin Şenel
Tokat Niksar Serenli Belde Nurettin Keleş
Tokat Pazar İlçe Oğuz Keleş
Tokat Reşadiye Bereketli Belde Necaattin Şahin
Tokat Reşadiye Bozçalı Belde Bolhan Durmuş
Tokat Reşadiye Cimitekke Belde Erol Aydın
Tokat Yeşilyurt İlçe Muhsin Yılmaz
Tokat Zile İlçe Ali Özgan
Yalova Armutlu İlçe Mustafa Tokat
Yalova Çınarcık Teşvikiye Belde Mustafa Nurten
Yalova Merkez Kadıköy Belde Muhsin Gürkal
Yozgat Aydıncık İlçe Selahattin Özdemir
Yozgat Boğazlıyan İlçe İbrahim Tamer
Yozgat Çandır İlçe Mehmet Emin Murat
Yozgat Çayıralan İlçe Kıyasi Başgül
Yozgat Kadışehri İlçe Mustafa Doğru
Yozgat Saraykent Ozan Belde Mustafa Cansever
Yozgat Sarıkaya İlçe Ömer Açıkel
Yozgat Aydıncık Baydiğin Belde Ünal Karaca
Yozgat Boğazlıyan Sırçalı Belde Erhan Tanış
Yozgat Sorgun Gülşehri Belde Aziz Kaya
Adıyaman Rıfat Erdem
Ağrı İl Servet Al
Bolu İl İbrahim Doğan
Hakkari İl Nevzat Doğan
Muş İl Şerefettin Yatci
Siirt İl Muzaffer Furat
Sinop İl Hasan Demir
Tokat İl Adnan Özmen
Tunceli İl Mücella Saler
Uşak İl Muhammet Fatih Erdoğan
Batman İl Hayrettin Bektaş
Şırnak İl Bahar Cavlak
Kilis İl Ömer Yabancı
Düzce İl Erdoğan Bıyık
Adıyaman Besni İlçe Kenan Polat
Adıyaman Çelikhan İlçe Abdurrahman Yaylagül
Adıyaman Gölbaşı İlçe Kamber Öztürk
Adıyaman Kahta İlçe Sıraç Aslan
Adıyaman Samsat İlçe Sadık Öztürk
Adıyaman Sincik İlçe Ahmet Genciz
Adıyaman Tut İlçe Hasan Şahan
Afyonkarahisar Çobanlar İlçe Ali Sarıtaş
Afyonkarahisar Hocalar İlçe Doğan Demir
Afyonkarahisar İscehisar İlçe Bahtiyar Aşkın
Afyonkarahisar Sultandağı İlçe Tacettin Damlarkaya
Afyonkarahisar Şuhut İlçe İbrahlim Yıldız
Ağrı Diyadin İlçe Ahmet Şimşek
Ağrı Doğubayazıt İlçe Feyyaz Bilen
Ağrı Eleşkirt İlçe Mehmet Fatih Yerlikaya
Ağrı Hamur İlçe Yakup Güner
Ağrı Patnos İlçe Aydın Şimşek
Ağrı Taşlıçay İlçe Sinan Aydemir
Ağrı Tutak İlçe Coşkun Akbaba
Amasya Göynücek İlçe Kadir Fatih Erdoğan
Amasya Gümüşhacıköy İlçe Adnan Torun
Amasya Suluova İlçe Yaşar Tancı
Artvin Murgul İlçe Hakan İnan
Artvin Şavşat İlçe Taner Akgümüş
Artvin Yusufeli İlçe Erdal Demirci
Bingöl Adaklı İlçe Erdal Almalı
Bitlis Güroymak İlçe Hakan Azbay
Bitlis Hizan İlçe Ramazan Şimşek
Bitlis Mutki İlçe Doğan Uyanık
Bolu Dörtdivan İlçe Durmuş Ünal
Bolu Gerede İlçe Ramazan Güler
Bolu Göynük İlçe Ahmet Çankaya
Bolu Mengen İlçe Ali Budak
Bolu Seben İlçe Hakan Cankurtaran
Burdur Ağlasun İlçe Mehmet Turgut
Burdur Çavdır İlçe Süleyman Kayacan
Çanakkale Bayramiç İlçe Şuayip Başaran
Çanakkale Biga İlçe Enver Koç
Çanakkale Eceabat İlçe Engin Derse
Çanakkale Ezine İlçe Ali Tevfik Aytimurer
Çanakkale Gökçeada İlçe Ertan Erdoğan
Çanakkale Lapseki İlçe Adem Balta
Çanakkale Yenice İlçe Levent Akyol
Çankırı Atkaracalar İlçe Aliraza Küçükkutlu
Çankırı Çerkeş İlçe Hüseyin Erdoğan
Çankırı Korgun İlçe Hasan Hüseyin Kozan
Çankırı Kurşunlu İlçe Hüdai Hamdi Büyük Poyraz
Çankırı Orta İlçe Yunus Yarımkaya
Çankırı Yapraklı İlçe Ömer Güngör
Çorum Alaca İlçe Sacit Kağızman
Çorum Boğazkale İlçe Mesut Ocaklı
Çorum İskilip İlçe Ali Sülük
Çorum Kargı İlçe Recep Bolpaça
Çorum Oğuzlar İlçe Oğuz Hantal
Çorum Ortaköy İlçe Necip Erdemirci
Çorum Osmancık İlçe Ahmet Gelgör
Çorum Sungurlu İlçe Şaban Köyhanoğlu
Çorum Uğurludağ İlçe Cemal Sağır
Edirne Keşan İlçe Hüseyin Yıldırım
Edirne Meriç İlçe Mehmet Can Öztarak
Elazığ Sivrice İlçe Turgay Gündoğan
Elazığ Keban İlçe Ahmet Turan Özcan
Erzincan İliç İlçe Hamza Buran
Erzincan Kemaliye İlçe Mehmet Karaman
Erzincan Üzümlü İlçe Şeref Oruç
Giresun Eynesil İlçe Emre Kemal
Giresun Güce İlçe Yüksel Geçgel
Giresun Şebinkarahisar İlçe Murat Bölük
Giresun Yağlıdere İlçe Yaşar İbiş
Gümüşhane Kürtün İlçe Enver Şen
Hakkari Derecik İlçe Erkan Kaya
Hakkari Şemdinli İlçe Ahmet Aydın
Hakkari Yüksekova İlçe Beyaz Tunç Oral
İstanbul Beşiktaş İlçe Serkan Toper
İstanbul Maltepe İlçe Ahmet Baykan
İstanbul Silivri İlçe Volkan Yılmaz
Kars Akyaka İlçe Gürsoy Çapık
Kars Digor İlçe Selçuk Balcı
Kars Sarıkamış İlçe Harun Hayali
Kars Selim İlçe Yusuf Yeke
Kars Susuz İlçe Adem Can Daysal
Kastamonu Abana İlçeerhan Özgür
Kastamonu Araç İlçe Fikri Yazan
Kastamonu Azdavay İlçe Akif Özdemir
Kastamonu Cide İlçe Ahmet Çakmak
Kastamonu Çatalzeytin İlçe Ahmet Demir
Kastamonu Daday İlçe Mehmet Kılıç
Kastamonu Doğanyurt İlçe Hakkı Çolak
Kastamonu Hanönü İlçe Hasan Basri Yücel
Kastamonu Küre İlçe Serkan Sevinç
Kastamonu Pınarbaşı İlçe Aslan Altuntaş
Kastamonu Seydiler İlçe Mehmet Erdoğan
Kastamonu Taşköprü İlçe Abdullah Çatal
Kastamonu Tosya İlçe Volkan Kavaklıgil
Kırklareli Babaeski İlçe Recep Özcan
Kırklareli Kofçaz İlçe Aycan Elmaz
Kırklareli Lüleburgaz İlçe Armağan Ayyıldız
Kırşehir Boztepe İlçe Musa Ceylan
Kırşehir Kaman İlçe Kenan Alvan
Kütahya Emet İlçe Halil Tuna
Kütahya Tavşanlı İlçe Kazım Bayram
Muş Bulanık İlçe İzzet Akgöl
Muş Hasköy İlçe Cemal Orbay
Muş Korkut İlçe Enes Yumlu
Muş Malazgirt İlçe Celal Şahin Tekin
Muş Varto İlçe Sulhattin Karakurt
Nevşehir Gülşehir İlçe Şengezer Kürk
Nevşehir Hacıbektaş İlçe Çağdaş Ozan Güneş
Niğde Altunhisar İlçe Vedat Kirazcı
Niğde Bor İlçe Mustafa Tecimer
Niğde Çamardı İlçe Mehmet Alakuş
Rize Pazar İlçe Gülşah Bilaloğulları
Siirt Baykan İlçe Hasan Söyüncü
Siirt Eruh İlçe Bayram Demir
Siirt Kurtalan İlçe Bedirhan Lale
Siirt Pervari İlçe Mehmet Sait Kandemir
Siirt Şirvan İlçe Deniz Cellek
Siirt Tillo İlçe Fatih Atun
Sinop Ayancık İlçe Özay Çetin
Sinop Boyabat İlçe Şükrü Kaya
Sinop Dikmen İlçe Vedat Dağlı
Sinop Durağan İlçe Fehmi Dalkılıç
Sinop Erfelek İlçe Abdurrahman Gülen
Sinop Gerze İlçe Kerim Ulusoy
Sinop Saraydüzü İlçe İbrahim Kanber
Sivas Akıncılar İlçe Murat Sevinç
Sivas Ulaş İlçe Turan İlbey
Sivas Yıldızeli İlçe Ozan Ercan
Sivas Zara İlçe Fatih Çelik
Tokat Almus İlçe Bekir Özer
Tokat Artova İlçe Mahmut Gülhan
Tokat Başçiftlik İlçe Mustafa Öztürk
Tokat Erbaa İlçe Ertuğrul Karagöl
Tokat Niksar İlçe Duran Yadigar
Tokat Reşadiye İlçe Mustafa Şahin
Tokat Turhal İlçe Gökhan Bozkurt
Tunceli Çemişgezek İlçe Hakan Gökalp
Tunceli Hozat İlçe Züleyha Fırat Kuzu
Tunceli Mazgirt İlçe Ayhan Yılmaz
Tunceli Nazımiye İlçe Niyazi Korkmaz
Tunceli Ovacık İlçe Haluk Suphi Gülkaya
Tunceli Pertek İlçe Mehmet Ayhan
Tunceli Pülümür İlçe Refiye Danış Erdem
Yozgat Akdağmadeni İlçe Nezih Yalçın
Yozgat Saraykent İlçe İdris Öğel
Yozgat Sorgun İlçe Mustafa Erkut Ekinci
Yozgat Şefaatli İlçe Ahmet Demirel
Zonguldak Alaplı İlçe Ali Demir
Zonguldak Çaycuma İlçe Haydar Oruç
Zonguldak Devrek İlçe Ahmet Akdemir
Zonguldak Gökçebey İlçe Adem Ayvacık
Zonguldak Kdz Ereğli İlçe Telat Şeker
Zonguldak Kilimli İlçe Fatih Kaldırım
Zonguldak Kozlu İlçe Murat Gülsever
Aksaray Ağaçören İlçe Yaşar Bekleviç
Aksaray Gülağaç İlçe Ahmet Singin
Aksaray Güzelyurt İlçe Sadullah Er
Aksaray Sarıyahşi İlçe İbrahim Kazancı
Aksaray Sultanhanı İlçe Mehmet Çakır
Karaman Ermenek İlçe Emel Öztürk
Karaman Sarıveliler İlçe Hakan Çoşguner
Kırıkkale Çelebi İlçe Yıldırım Ulaş
Batman Beşiri İlçe Hamit Yıldız
Batman Gercüş İlçe Yaşar Keskin
Batman Hasankeyf İlçe Emine Yeşim Bil
Batman Kozluk İlçesami Biçer
Batman Sason İlçemuhammed Fatih Açık
Şırnak Beytüşşebap İlçe Hafize Ucar
Şırnak Güçlükonak İlçe Doğan Nas
Şırnak İdil İlçe Mehmet Ali Dağ
Şırnak Silopi İlçe Doğan Ökten
Şırnak Uludere İlçe Nazmi Akyürek
Bartın Amasra İlçe Asım Soydan
Bartın Ulus İlçe Sevgi Ünal
Ardahan Çıldır İlçe Ozan Aktemur
Ardahan Damal İlçe Tamer Tan
Ardahan Hanak İlçe Toraman Hürişanoğlu
Ardahan Posof İlçe Cevdet Demir
Iğdır Aralık İlçe Cafer Akka
Yalova Çınarcık İlçe Harun Yorulmaz
Yalova Çiftlikköy İlçe İsa Yılmaz
Yalova Termal İlçe Burak Sevengil
Karabük Eflani İlçe Hüsnü Akın
Karabük Eskipazar İlçe Hüseyin Dönmez
Karabük Yenice İlçe Zeki Çaylı
Kilis Elbeyli İlçe Suat Kemal Özkan
Kilis Musabeyli İlçe İhsan Ölmez
Kilis Polateli İlçe Hakkı Kılıç
Düzce Gölyaka İlçe Murat Altındal
Adıyaman Merkez Kömür Belde Abdullah Özavci
Adıyaman Merkez Yayla Konak Belde Atilla Akan
Adıyaman Besni Kesmetepe Belde Emir Kılıç
Adıyaman Besni Köseceli Belde Aydın Orhan
Adıyaman Besni Suvarlı Belde Hasan Bozkaya
Adıyaman Besni Şambayat Belde Necati Demirel
Adıyaman Çelikhan Pınarbaşı Belde Burhan Ayaz
Adıyaman Gölbaşı Balkar Belde Mehmet Emin Şeker
Adıyaman Gölbaşı Belören Belde Enver Çiçek
Adıyaman Gölbaşı Harmanlı Belde Siyami Yıldırım
Adıyaman Sincik İnlice Belde Abubekir Ümürhan
Afyonkarahisar Merkez Beyyazı Belde Asım Altıntaş
Afyonkarahisar Merkez Kocatepe Belde Mustafa Çıngırak
Afyonkarahisar Merkez Çayırbağ Belde Ali Çalışır
Afyonkarahisar Merkez Değirmenayvalı Belde Erol Barutcu
Afyonkarahisar Merkez Erkmen Belde Muhammed Bayram
Afyonkarahisar Merkez Gebeceler Belde Cengiz Yaşar
Afyonkarahisar Merkez Nuribey Belde Abdullah Çakmak
Afyonkarahisar Merkez Salar Belde Gazi Avşar
Afyonkarahisar Merkez Susuz Belde İbrahim Işılak
Afyonkarahisar Merkez Sülümenli Belde Basri Üzümözü
Afyonkarahisar Merkez Sülün Belde Şükrü Bacak
Afyonkarahisar Bolvadin Özburun Belde Ahmet Erikçi
Afyonkarahisar Çay Karamıkkaracaören Belde Muhterem Algül
Afyonkarahisar Çobanlar Kocaöz Belde Musa Kamışçı
Afyonkarahisar Dinar Haydarlı Belde Feriyat Ateş
Afyonkarahisar Dinar Tatarlı Belde Bayram Kartal
Afyonkarahisar Emirdağ Gömü Belde Ramazan Eryıldız
Afyonkarahisar İhsaniye Döğer Belde Mehmet Demirel
Afyonkarahisar İhsaniye Gazlıgöl Belde Mustafa Güngör
Afyonkarahisar İscehisar Seydiler Belde Hasan Hüseyin Tokdemir
Afyonkarahisar Sinanpaşa Akören Belde Veysel Dayan
Afyonkarahisar Sinanpaşa Düzağaç Belde Hüseyin Işık
Afyonkarahisar Sinanpaşa Kılıçarslan Belde Halil Çelebi
Afyonkarahisar Sinanpaşa Serban Belde Vedat Köse
Afyonkarahisar Sinanpaşa Tınaztepe Belde İsmail Karagöz
Afyonkarahisar Sultandağı Yeşilçiftlik Belde Özkan Alkın
Ağrı Eleşkirt Tahir Belde Halis Dursun
Ağrı Eleşkirt Yayladüzü Belde Hakim Taşdemir
Ağrı Eleşkirt Yücekapı Belde Oğuzhan Murat
Ağrı Patnos Dedeli Belde Ahmet Işık
Bayburt Merkez Arpalı Belde Aydın Irmak
Bitlis Merkez Yolalan Belde Memduh Deniz
Bitlis Adilcevaz Aydınlar Belde Tekin Dursun
Bitlis Ahlat Ovakışla Belde İlhami Gökbulak
Bitlis Güroymak Gölbaşı Belde Etem Solmaz
Bitlis Güroymak Günkırı Belde Ömer Aylüçtarhan
Bitlis Mutki Kavakbaşı Belde Burak Gülek
Burdur Çavdır Söğüt Belde Ayhan Yurdasiper
Çanakkale Merkez Kepez Belde Serkan Ön
Çanakkale Ayvacık Küçükkuyu Belde Galip Demir
Çanakkale Ezine Geyikli Belde Doğan Labar
Çanakkale Gelibolu Evreşe Belde Fatih Erer
Çanakkale Lapseki Çardak Belde Mehmet Uyanık
Çanakkale Lapseki Umurbey Belde Aliye Ertopçu
Çanakkale Yenice Kalkım Belde Özgür Demirtaş
Çankırı Atkaracalar Çardaklı Belde Osman Çiğdem
Çankırı Çerkeş Saçak Belde İsa Yazıbaşı
Çankırı Orta Yaylakent Belde Murat Çavuş
Edirne Keşan Beğendik Belde Hüseyin Şentürk
Erzincan Merkez Çağlayan Belde Seyit Battal Tosun
Erzincan Merkez Mollaköy Belde Hüseyin Aytekin
Erzincan Merkez Yaylabaşı Belde Mustafa Canpolat
Erzincan Üzümlü Altınbaşak Belde Ömercan Karatepe
Giresun Bulancak Aydındere Belde Ömer Aydoğdu
Giresun Bulancak Kovanlık Belde Sefa Artul
Giresun Görele Çavuşlu Belde Enver Orkun Şen
Gümüşhane Kelkit Deredolu Belde Ökkeş Alkan
Gümüşhane Kelkit Ünlüpınar Belde Şerif Özer
Gümüşhane Kürtün Özkürtün Belde Yakup Turgut
Hakkari Merkez Durankaya Belde Hamit Altun
Isparta Keçiborlu Senir Belde Tayfun Borazancı
Isparta Senirkent Büyükkabaca Belde Mustafa Durmuş
Isparta Yalvaç Hüyüklü Belde Hasan Yıldız
Kars Digor Dağpınar Belde Atalay Tazegül
Kırklareli Demirköy İğneada Belde Murat Babat
Kırklareli Vize Kıyıköy Belde İsmail Gök
Kütahya Gediz Eskigediz Belde Mustafa Arslan
Kütahya Simav Akdağ Belde İsmail Yıldız
Kütahya Simav Güney Belde Ahmet Çavdar
Kütahya Simav Kuşu Belde Murat Güntaş
Kütahya Simav Naşa Belde Mehmet Özdemir
Kütahya Tavşanlı Balıköy Belde Ahmet Artun
Kütahya Tavşanlı Kuruçay Belde Serkan Aktaşlı
Kütahya Tavşanlı Tepecik Belde Ali Çakır
Kütahya Tavşanlı Tunçbilek Belde Mustafa Düzgün
Muş Merkez Karaağaçlı Belde Yakup Tolan
Muş Merkez Kırköy Belde Bilal Şahin
Muş Merkez Kızılağaç Belde Kenan Yiğit
Muş Merkez Konukbekler Belde Fatih Gündoğdu
Muş Merkez Serinova Belde Şah İsmail Yalınkılıç
Muş Merkez Sungu Belde Yaşar Tan
Muş Merkez Yaygın Belde Emrah Gözcü
Muş Merkez Yeşilova Belde İnan Yiğit
Muş Bulanık Elmakaya Belde Birkan Mamak
Muş Bulanık Erentepe Belde Abdurrahman Daşdemir
Muş Bulanık Rüstemgedik Belde Volkan Durmuş
Muş Bulanık Sarıpınar Belde Oktay Akdeniz
Muş Bulanık Uzgörür Belde Ünal Semerci
Muş Bulanık Yoncalı Belde Erdinç Polat
Muş Hasköy Düzkışla Belde Çetin Ongür
Muş Korkut Altınova Belde Emrah Söylemez
Muş Malazgirt Konakkuran Belde Ercan Demirelli
Nevşehir Merkez Çat Belde Nihat Çetin
Nevşehir Merkez Kavak Belde Feridun Bağcı
Nevşehir Avanos Çalış Belde İlhami Aslan
Yozgat Boğazlıyan Yenipazar Belde Şaban San
Yozgat Çayıralan Konuklar Belde Erkan Şahan
Yozgat Çekerek Özükavak Belde Çetin Bayazit
Yozgat Saraykent Dedefakılı Belde İrfan Karabulut
Yozgat Sarıkaya Karayakup Belde Metin Karaman
Yozgat Sorgun Araplı Belde Adem Ertuğrul
Yozgat Sorgun Bahadın Belde Gökhan Özdemir
Yozgat Sorgun Eymir Belde Mustafa Katırancı
Yozgat Sorgun Doğankent Belde İbrahim Aygül
Yozgat Kadışehri Halıköy Belde Hüseyin Murat
Zonguldak Merkez Beycuma Belde Erdinç Bıçakçı
Zonguldak Merkez Elvanpazarcık Belde Erdem Akgöz
Zonguldak Merkez Karaman Belde Cevdet Aladağ
Zonguldak Alaplı Gümeli Belde Şinasi Bilgen
Zonguldak Çaycuma Filyos Belde Kıvanç Cankurt
Zonguldak Çaycuma Karapınar Belde İsa Yurtseven
Zonguldak Çaycuma Nebioğlu Belde Fatih Yıldırım
Zonguldak Çaycuma Perşembe Belde Semih Aydın
Zonguldak Çaycuma Saltukova Belde Ersin Aksoy
Zonguldak Devrek Çaydeğirmeni Belde Kerim Pilavcı
Zonguldak Gökçebey Bakacakkadı Belde Ramazan Aydemir
Zonguldak Kdz Ereğli Gülüç Belde Atilla Tarık Semiz
Zonguldak Kdz Ereğli Kandilli Belde Tuncay Aydın
Zonguldak Kdz Ereğli Ormanlı Belde Tacettin Aldırmaz
Zonguldak Kilimli Çatalağzı Belde Yavuz Palabaş
Zonguldak Kilimli Gelik Belde Fahrettin Kavşur
Zonguldak Kilimli Muslu Belde Fatih Acar
Aksaray Merkez Bağlıkaya Belde Dursun Eser
Aksaray Merkez Helvadere Belde Arif Bellikli
Aksaray Merkez Sağlık Belde Hüseyin Mutlu
Aksaray Merkez Taşpınar Belde Ramazan Sevinç
Aksaray Merkez Yeşiltepe Belde Kadirhan Karaman
Aksaray Gülağaç Demirci Belde Ramazan Özer
Aksaray Gülağaç Saratlı Belde Bülent Kıyak
Karaman Ermenek Güneyyurt Belde Ahmet Arı
Karaman Sarıveliler Göktepe Belde Mehmet Yakın
Kırıkkale Delice Çerikli Belde Yaşar Balkaş
Batman Merkez Balpınar Belde Şahin Peyçi
Batman Beşiri İkiköprü Belde Veysel Demirsoy
Batman Gercüş Kayapınar Belde Zükrüllah Çelikal
Batman Kozluk Bekirhan Belde Okan Çetin
Batman Sason Yücebağ Belde Ahmet Halit Açık
Şırnak Merkez Kasrik Belde Celal Güngör
Şırnak Güçlükonak Fındık Belde Ahmet İlhan
Şırnak İdil Karalar Belde Nevaf Demirel
Şırnak İdil Sırtköy Belde Ahmet Yıldırım
Şırnak Silopi Çalışkan Belde Ayhan Kurtay
Şırnak Silopi Görümlü Belde Selim Ergin
Şırnak Uludere Hilal Belde Abdulaziz Benek
Şırnak Uludere Şenoba Belde Hasan Babat
Şırnak Uludere Uzungeçit Belde Kemal Bayram
Yalova Altınova Kaytazdere Belde Arslan Çevik
Yalova Altınova Subaşı Belde İsrafil Akbaş
Yalova Çınarcık Koru Belde Sedat Seçgin
Yalova Çiftlikköy Taşköprü Belde Murat Memiş
Düzce Merkez Beyköy Belde Orhan Arslan
Düzce Merkez Boğaziçi Belde İlyas Danış
İzmir Aliağa Serkan Acar
İzmir Çeşme Sema Aydın
İzmir Dikili Buğra Akın
İzmir Foça Serdar Mersin
İzmir Narlıdere Süleyman Kocabıyık
Isparta Senirkent Ali Kalay
Isparta Atabey Aziz Eraslan
Isparta Gelendost Ömer Kolbaşı
Isparta Uluborlu Ali İhsan Akar
Artvin Merkez Mustafa Polat

İttifak Adayları

Etimesgut - Ankara Enver Demirel
Gölbaşı - Ankara Ramazan Şimşek
Polatlı - Ankara Mürsel Yıldızkaya
Trabzon Çarşıbaşı Mümin Nuhoğlu
Trabzon Şalpazarı Refik Kurukız
Sakarya Taraklı İbrahim Pilavcı
Malatya Hekimhan Hacı Mustafa Arıkan
Malatya Kuluncak Erhan Cengiz
Kayseri Pınarbaşı İlçesi Memduh Uzunluoğlu
Kayseri Sarıoğlan Bekir Ayyıldırım
Kayseri Sarız Baki Bayrak
Kayseri Özvatan Halit Demir
Bursa Yenişehir Davut Aydın
Konya Doğanhisar İhsan Öztoklu
Konya Tuzlukçu İsmail Budak
Konya Akören İsmail Arslan
Konya Halkapınar Mehmet Bakkal
Konya Emirgazi Nurişen Koçak
Balıkesir Ayvalık Nazmi Başaran
Balıkesir Edremit Tuncay Kılıç
Samsun Asarcık Şerif Kılağuz
Ordu Çamaş Mahmut Ayparçası

Burdur Uğur Şen
Çanakkale Hakan Pınar
Çorum Kenan Şahin
Kırklareli Derya Bulut
Adana Çukurova Yusuf Baş
Adana Feke Ahmet Sel
Adana İmamoğlu Gazi Adamhasan
Adana Karaisalı Saadettin Aslan
Adana Karataş Necip Topuz
Adana Pozantı Mustafa Çay
Adana Saimbeyli Mustafa Şahin Gökçe
Adana Sarıçam Bilal Uludağ
Adana Yumurtalık Türkeş Filik
Antalya Kemer Yusuf Üras
Antalya Korkuteli Ömer Niyazi İşlek
Aydın Efeler Ümmet Akın
Aydın Germencik İsmet Akın
Aydın İncirliova Gürşat Kale
Aydın Karacasu Zeki İnal
Aydın Karpuzlu Hilmi Dönmez
Aydın Nazilli Haldun Haluk Alıcık
Aydın Söke Mehmet Beliğ Azbazdar
Denizli Buldan Mustafa Şevik
Denizli Çal Feti Akçan
Erzurum İspir Ahmet Coşkun
Erzurum Uzundere Hilmi Aktoprak
Eskişehir Çifteler Kadir Bıyık
Eskişehir Mihalıççık Ali Yörük
Gaziantep Karkamış Mehmet Seydi Yılmaz
Hatay Belen İbrahim Gül
Hatay Dörtyol Fadil Keskin
Hatay Kumlu Mehmet Deli
İzmir Çeşme Mustafa Cenger
K.Maraş Çağlayancerit Hanifi Sarıaltun
K.Maraş Nurhak Battal Kaya
Kayseri Pınarbaşı Menduh Uzunluoğlu
Kayseri Sarız Baki Bayrak
Manisa Kula Hüseyin Tosun
Manisa Sarıgöl Necati Selçuk
Manisa Selendi Nurullah Savaş
Manisa Turgutlu Turgay Şirin
Mersin Bozyazı Mustafa Çetinkaya
Mersin Çamlıyayla İsmail Tepebağlı
Mersin Gülnar Yüksel Çelik
Mersin Mezitli Serdar Soydan
Mersin Mut Volkan Şeker
Mersin Silifke Mücahit Aktan
Mersin Toroslar Atsız Afşin Yılmaz
Muğla Datça Fevzullah Gülada
Muğla Ortaca Recep Güneş
Tekirdağ Hayrabolu Gürol Yıldırım
Tekirdağ Saray Özkan Yaman
Artvin Ardanuç Burhan Akman
Bilecik İnhisar Serkan Üstün
Bolu Mudurnu Necdet Türker
Burdur Altınyayla Nazım Subaşı
Burdur Bucak Azmi Özkurt
Burdur Çeltikçi Recep Aydın
Burdur Gölhisar Nasuh Eroğuz
Burdur Kemer Süleyman Yavuz
Çanakkale Bozcaada Özgür Acar
Çanakkale Çan Fatih Yüksel
Çorum Bayat Şaban Çakır
Çorum Dodurga Dilaver Akbaş
Çorum Mecitözü Emin Söğütcü
Edirne Enez Erdal Coşkun
Edirne İpsala Emin Başaran
Elazığ Alacakaya Şahin Yıldırım
Elazığ Arıcak Hamit Temizsoy
Elazığ Baskil Tuncer Turus
Elazığ Kovancılar Nuri Çolak
Elazığ Palu Muhammet Septioğlu
Kırşehir Mucur Hasan Hüseyin Köşker
Kütahya Çavdarhisar Halil İbrahim Alnar
Kütahya Hisarcık Himmet Pınar
Kütahya Şaphane Fehmi Yavuz
Nevşehir Acıgöl Fatih Özdoğan
Nevşehir Derinkuyu Gültekin Oğuz
Nevşehir Ürgüp Hasan Erdoğan
Rize Ardeşen Remzi Kutanoğlu
Rize Çamlıhemşin Eyüphan Zararsız
Rize Çayeli İsmail Hakkı Çiftçi
Rize Fındıklı Levent Keskin
Rize Güneysu Kazım Kara
Sivas İmranlı Necmi Vural
Sivas Suşehri Candan Ersoy
Sivas Şarkışla Cemil Çelik
Tokat Sulusaray Sinan Genç
Uşak Banaz Emine Bulut
Uşak Eşme Yıldıray Yıldız
Uşak Karahallı Mehmet Yeşilöz
Uşak Sivaslı Ferhat Ceylan
Uşak Ulubey Adnan Yörük
Yozgat Yerköy Abdullah Altındaş
Aksaray Eskil Mustafa Zavlak
Bayburt Demirözü Gürbüz Fidan
Karaman Başyayla Yunus Yıldız
Şırnak Cizre Lokman Uçkan
Iğdır Tuzluca Alican Zorman
Yalova Altınova Eyüp Ata
Osmaniye Bahçe Ömer Okan Fettahlıoğlu
Osmaniye Düziçi İsmet Topal
Osmaniye Hasanbeyli Mehmet Erol Müftüoğlu
Osmaniye Sumbas Sinan Karatay
Osmaniye Toprakkale Güney Akgül
Düzce Kaynaşlı Birol Şahin
Adıyaman Merkez Akıncılar Tahsin Korkut
Adıyaman Kahta Bölükyayla Gaffari Akkuş
Afyonkarahisar Bolvadin Dişli Turan Susan
Afyonkarahisar Emirdağ Davulga Salih Gündoğan
Afyonkarahisar İhsaniye Yaylabağı Ahmet Yıldırım
Afyonkarahisar Sandıklı Akharım Muzaffer Yönel
Afyonkarahisar Sinanpaşa Ahmetpaşa Eyüp Yakan
Afyonkarahisar Sinanpaşa Kırka Bekir Uykan
Amasya Merkez Ziyaret Hasan Kabakçı
Bingöl Merkez Ilıcalar Eşref Varol
Bingöl Merkez Sancak Erdem Evran
Bingöl Solhan Arakonak Emrah Tezel
Bolu Mengen Gökçesu Muammer Yılmaz
Burdur Bucak Kızılkaya İlkay Güngör
Burdur Bucak Kocaaliler Halit Dağlı
Burdur Gölhisar Yusufca Hüseyin Özarslan
Çanakkale Biga Gümüşçay Mehmet Dal
Çanakkale Biga Karabiga Mülkü Seyfullah Göktepeli
Çanakkale Gelibolu Kavakköy İbrahim Bartın
Çorum Merkez Düvenci Arif Aksoy
Edirne İpsala Esetçe Mehmet Güler
Edirne İpsala Yenikarpuzlu Reşat Akbaş
Edirne Keşan Yenimuhacir İsmail Şen
Elazığ Arıcak Üçocak Mehmet Sait Bezgin
Giresun Espiye Soğukpınar Mustafa Kümbül
Giresun Yağlıdere Üçtepe Hacı Gasım Akıllı
Gümüşhane Kelkit Gümüşgöze Mehmet Zeyrek
Gümüşhane Kelkit Söğütlü Selim Koç
Kütahya Simav Demirci (Yeşilkent) Kemal Boral
Nevşehir Merkez Göre Mehmet Fidan
Nevşehir Merkez Sulusaray Kazım Duman
Nevşehir Acıgöl Karapınar Ahmet Duran Bilada
Nevşehir Merkez Nar Serkan Oduncu
Nevşehir Acıgöl Tatların Ercan Selvi
Nevşehir Ürgüp Ortahisar İsmail Genç
Niğde Merkez Edikli Ahmet Musalli
Niğde Merkez Gümüşler Bayram Uzun
Niğde Merkez Yıldıztepe (İnli) Mustafa Şenol
Niğde Bor Çukurkuyu Ahmet Halisdemir
Rize Merkez Kendirli Abdulkadir Öz
Rize Merkez Muradiye Mehmet Kazdal
Rize Çayeli Büyükköy İsmail Hakkı Kahveci
Rize Çayeli Madenli Mustafa Tüylüoğlu
Rize Merkez Salarha (Çaykent) Halil İbrahim Yağcı
Tokat Niksar Gökçeli Atanur Acar
Uşak Banaz Kızılcasöğüt Serhat İhsan Tuncay
Uşak Eşme Yeleğen Tolga Süleyman Uzun
Uşak Sivaslı Pınarbaşı Kudret Şakar
Uşak Sivaslı Selçikler İhsan Senkoş
Uşak Sivaslı Tatar Ramazan Gün
Yozgat Sorgun Çiğdemli Ahmet Sungur
Yozgat Sorgun Yeniyer Osman Çetintaş
Aksaray Merkez Yeşilova Veyis Baysal
Aksaray Eskil Eşmekaya İsmail Hakkı Güneş
Aksaray Gülağaç Gülpınar Nizamettin Uğur
Karaman Ermenek Kazancı Mustafa Keklik
Karaman Merkez Akçaşehir Süleyman Keleş
Karaman Merkez Sudurağı Ali Karabulut
Şırnak Merkez Kumçatı Ramazan Kuas
Şırnak Silopi Başverimli Orhan Gözlek
Iğdır Merkez Halfeli Terlan Kalmaz
Iğdır Merkez Hoşhaber Faik Taylay
Yalova Altınova Tavşanlı Lokman Aktaş
Yalova Çınarcık Esenköy Mehmet Temel
Osmaniye Merkez Cevdetiye İbrahim Gök
Osmaniye Düziçi Atalan Süleyman Yıldırım
Osmaniye Düziçi Böcekli Kemalettin Geçit
Osmaniye Düziçi Ellek Kamil Gökçe
Osmaniye Düziçi Yarbaşı Nadir Doruk
Osmaniye Sumbas Mehmetli Süleyman Topbaş
Osmaniye Toprakkale Tüysüz Veli Fidan

MHP ADAYLARI

İYİ PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Balıkesir İsmail Ok
Isparta Gökmen Gökmenoğlu
Elazığ Ali Şekerdağ
Niğde Mümin İnan
Afyonkarahisar Mahmut Koçak
Trabzon Atakan Aksoy
Mersin Büyükşehir Burhanettin Kocamaz
Denizli Büyükşehir Ümit Bahtiyar
Erzurum Büyükşehir Mahmut Uykusuz
Çankırı Raif Oktay
Nevşehir Mehmet Özkan
Kırıkkale Mahir Yılmaz
Uşak Muhammet Gür
Osmaniye Davut Çuhadar
Kars Settar Kaya
Gümüşhane Mustafa Canlı
Aksaray Merkez Özhan Türemiş
Ardahan Merkez Mete Özdemir
Bayburt Merkez Yunus Özyılmaz
Düzce Merkez Ömer Küçük
Karaman Merkez Zühtü Bahadır Bayraç
Kilis Merkez Ahmet Nalçacıoğlu
Siirt Merkez Ahmet Özgür
Afyonkarahisar Çobanlar Sefa Değirmen
Afyonkarahisar Dinar Saffet Acar
Afyonkarahisar Sandıklı Asım Orhan
Afyonkarahisar Sultandağı Dereçine Aykut Okumuş
Antalya Alanya Abdullah Sönmez
Antalya Gündoğmuş Sultan Çetin
Antalya Korkuteli Halil Kara
Antalya Serik Yusuf Mecek
Aksaray Merkez Helvadere Tuncer Soyal
Aksaray Merkez Bağlıkaya Tuncay Özkaraca
Aksaray Sultanhanıselim Temel
Aksaray Güzelyurt Selime Sefer Özdemir
Bilecik Osmaneli Bekir Torun
Bilecik Pazaryeri Necmiye Beğen
Bilecik Söğüt Halil Aydoğdu
Bolu Gerede Orhan Ünaldı
Bolu Sebenenver Erkaygusuz
Bolu Merkez Karacasu Yasin Bektaş
Çanakkale Gökçeada Ünal Çetin
Çankırı Korgun Arif Soysal
Çankırı Ilgaz Hakkı Yalçın
Çorum Alaca Serdar Coşkun
Çorum Dodurga Bilgi Terlemezoğlu
Çorum İskilip Muhsin Kocasaraç
Çorum Kargı Kemal Zincirli
Çorum Mecitözü Bülent Bora Baltacı
Çorum Osmancı Közhan Uysaler
Çorum Sungurlu Abdulkadir Şahiner
Çorum Uğurludağ Orhan Torun
Denizli Baklan Mehmet Yağcı
Denizli Beyağaç İsmet Şener
Denizli Çal Mehmet Öztürk
Denizli Çardak Erdil Cengiz
Denizli Çameli Ender Yılmaz
Düzce Akçakoca Haydar Akın
Düzce Çilimli Mustafa Öztürk
Düzce Kaynaşlı Mert Fatih Kesgin
Elazığ Ağın Yılmaz Serttaş
Elazığ Maden Musa Orhan
Elazığ Arıcak Erimli Mehmet Ayık
Erzincan Çayırlı Birol Bahadır
Erzincan Refahiye Güngör Kutlu
Erzincan Tercan Çadırkaya Zakir Taştan
Giresun Doğankent İsmail Tarı
Giresun Espiye İbrahim Önal
Giresun Şebinkarahisar Oktay Alp
Giresun Yağlıdere Metin Turgut
Isparta Gelendost Mustafa Özmen
Isparta Senirkent Nurullah Cabaoğlu
Isparta Sütçüler Arif Demirkaya
Kars Arpaçay Talip Sönmez
Kars Selim Nazım İrfan Tanrıkulu
Kastamonu Kürekamil Aydınlı
Kastamonu Pınarbaşı Bayram Sarımeşe
Kastamonu Tosya Mustafa Güvenç
Kayseri Develi Ali Ağca
Kayseri Talas Osman Haymana
Kayseri Pınarbaşı Cuma Sağlam
Kayseri Yahyalı Abdullah Yılmaz
Kırıkkale Delice Serkan Kocaoğlu
Kırıkkale Keskin Necati Alsancak
Kırıkkale Yahşihan İsmail Dursun Kuzucu
Kırıkkale Merkez Hacılar Vedat Alakuş
Kocaeli Derince Nurcan Acaroğlu Göktaş
Kocaeli Gebze Burcu Çetinkaya
Kocaeli Kandıra Ercüment Şahin
Kocaeli Körfez Salih Recep Şirin
Konya Bozkır Kemal Esenkaya
Konya Çumrar Afet Gülşen
Konya Doğanhisar Abdullah Koç
Konya Ereğli Yaşar Yaman
Konya Seydişehir Muammer Urhan
Konya Yunak Halim Yıldırım
Kütahya Altıntaş Menderes Aydın
Kütahya Domaniç Şerif Yılmaz
Kütahya Gedizer Doğan Dirican
Kütahya Gediz Gökler Mehmet Asiltürk
Kütahya Simav Metin Karakuyu
Malatya Doğanşehir Rahmi Kurnaz
Malatya Pütürge Murat Tanrıverdi
Malatya Yeşilyurt Cem Parlak
Nevşehir Gülşehir Vahdi Arısoy
Nevşehir Kozaklı Caner Demir
Nevşehir Merkez Üçhisar Mehmet Türke
Siirt Baykanmetin Söyüncü
Siirt Kurtalan Lokman Dilek
Siirt Pervari İsmail Bilen
Siirt Şirvan Yusuf İncecik
Yozgat Akdağmadeni Nazım Altun
Yozgat Çekerek Duran Özkan
Yozgat Saraykent Osman Çiftçiel
Yozgat Yenifakılı Soner Yalçın

CHP- İYİ PARTİ MİLLET İTTİFAKI ADAYLARI

Sakarya - Cihan Kolip
Kocaeli - Serdar Kaman
Konya - Oğuz Şimşek
Kastamonu - Levent Dikmen
Ağrı - Taner Söylemez
Rize - Yakup Özcan
Güneysu - Sefer Özer

HDP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Van Merkez Bedia Özgökçe Ertan Mustafa Avcı
Van İpekyolu Azim Yacan Şehzade Kurt
Van Edremit Gülcan Kaçmaz Sağyiğit Seyfettin İtha
Van Özalp Dilan Öğrenci Yakup Almaç
Van Çaldıran Leyla Atsak Faruk Demir
Van Başkale Şengül Polat Erkan Acar
Van Gürpınar Rojbin Akdağ Kemal Güler
Van Gevaş Melek Arapoğlu Veysi Şeker
Mardin Büyükşehir Belediyesi Ahmet Türk Figen Altındağ
Mardin Nusaybin Semire Nergiz Ferhat Kut
Mardin Kızıltepe Nülifer Elik Yılmaz Salih Kuday
Mardin Derik Mülkiye Esmez Mehmet Şerif Kıran
Kars Merkez Ayhan Bilgen Hatice Orhankazi
Muş Merkez Sibel Genç Sırrı Sakık
Muş Bulanık Eylem Suruca Adnan Topçu
Muş Malazgirt Gülay Çelik Erdal Çakar
Muş Varto Ülkü Baytaş Gıyasettin Aydemir
Batman Merkez Songül Korkmaz Sabri Özdemir
Bitlis Merkez Zekiye İlbasan Faruk İşler
Bitlis Tatvan Serap Çakmak Habip Yeşiltepe
Hakkari Yüksekova Remziye Yaşar İrfan Sarı
Hakkari Çukurca Hevidar Ertunç Ebubekir Kanat
Hakkari Şemdinli Felem Aker Sami Beşer
Hakkari Yüksekova Büyükçiftlik Gülcan Ceylan Emin Bulgan
Ağrı Doğubayazıt Yıldız Acar Cesim Çakan
Ağrı Diyadin Hazal Aras İhsan Yenigün
Malatya Arvguvan Seda Gültutan İlhan Yıldız
Şırnak Cizre Mehmet Ziriğ Berivan Kutlu
Şırnak Silopi Adalet Fidan Süleyman Şavluk
Şırnak İdil Songül Erdem Niyazi Çevrim
Şırnak Güçlükonak Fındık Beldesi Ahmet İmre Sevim İmre
Şırnak Uludere Selahattin Ürün Feride Yaman
Diyarbakır Sur Filiz Buluttekin Cemal Özdemir
Diyarbakır Bağlar Zübeyde Zümrüt Zeyyat Ceylan
Diyarbakır Yenişehir Belgin Diken İbrahim Çiçek
Diyarbakır Lice Salime Zingil Tarık Mercan
Diyarbakır Silvan Naşide Toprak Abbas Hilmi Azizoğlu
Diyarbakır Bismil Gülşen Özer Orhan Ayaz
Diyarbakır Eğil Gülistan Ensarioğlu Mustafa Akkul
Bingöl Karlıova Evin Özen Özkan Bingöl
Erzincan Merkez Çağlayan Beldesi Özlem Demir Veli Pınar

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Hülya Alökmen Uyanık Adnan Selçuk Mızraklı
Diyarbakır - Kayapınar Kezban Yılmaz Necati Pirinççioğlu
Diyarbakır - Hazro Gülistan Ekti Ahmet Çevik
Diyarbakır - Kulp Fatma Ay Mehmet Emin Ay
Diyarbakır - Kocaköy Rojda Nazlıer Kasım Pervane
Diyarbakır - Çermik Makbule Çakın Muharrem Şahin
Diyarbakır - Çınar Necla Tamriş Ozan Kardaş
Diyarbakır - Dicle Yasemin Üçer Felat Aygören
Diyarbakır - Ergani Meryem Yıldız Ahmet Kaya
Diyarbakır - Hani Cemal Satı
Diyarbakır - Sur Filiz Buluttekin Cemal Özdemir
Diyarbakır - Bağlar Zübeyda Zümrüt Zeyat Ceylan
Diyarbakır - Yenişehir Belgin Diken İbrahim Çiçek
Diyarbakır - Lice Salime Zingil Tarık Mercan
Diyarbakır - Silvan Naşide Toprak Abbas Hilmi Azizoğlu
Diyarbakır - Bismil Gülşen Özer Orhan Ayaz
Diyarbakır - Eğil Gülistan Ensarioğlu Mustafa Akkul
Van - Tuşba Ayşe Minaz Yılmaz Berki
Van - Muradiye Leyla Balkan Yılmaz Şalan
Van - Erciş Yıldız Çetin Mahmut Pala
Van - Saray Caziye Duman Şahabettin Bilmez
Van - Bahçesaray Gülistan Önver Garip Aykut
Mardin - Artuklu Nurettin Turgay
Mardin - Dargeçit Mevlüde Çelebi Ahmet İnci
Mardin - Mazıdağı Nalan Özaydın İbrahim Çoko
Mardin - Midyat Rezan Tasman Osman Demirci
Kars - Digor Guljin Kaya Mustafa Özyağcı
Kars - Kağızman Çiğdem Özlü Memet Alkan
Kars - Pazarcık Münevver Subaşı Ebubekir Erkmen
Kars - Sarıkamış Zeynep Çelik Yaşar Aras
Batman - Bekirhan Gülistan Sönük Fırat Karabulut
Batman - Kozluk Nazime Avcı Ayhan Eren
Batman - Beşiri Felek Özbek Mustafa Öztürk
Batman - İkiköprü Hatice Taş Osman Karabulut
Batman - Gercüş Zeynep Aslan Abdulkerim Kaya
Bitlis - Hizan Dilek Aslan Erkan Çetin
Bitlis - Mutki Belgin Korkmaz İrfan Hülagü
Bitlis - Ahlat Leyla Aslanargın
Hakkari Merkez Seher Kadiroğlu Ataş Cihan Kahraman
Hakkari - Esendere Semra Aktan Mustafa Işık
Ağrı - Patnos Müşerref Geçer Emrah Kılıç
Ağrı - Tutak Selma Şahin Baran Öztürk
Ağrı - Taşlıçay Betül Yaşar Mehmet Umut Doğruer
Ağrı - Eleşkirt Derya Oğul Rıfat Yerlikaya
Ardahan - Göle Nizamettin Öztürk
Şırnak Merkez Nurcan Altürk Hişyar Uysal
Şırnak - Beytüşşebap Sabiha Akdağ Cahit Özkan
Şırnak - Güçlükonak Zilan Ecevit M. Emin kılıç
Şırnak - Kumçatı (Dergule) Zozan Aksu Dursun Çakır
Şırnak - Sırtköyü Asiye Arslan Mehmet Ballicak
Şırnak - Balveren Zahide Erk Musa Sidar
Bingöl - Genç Şefika Doğan Sadullah Ürkün
Bingöl - Solhan Ayşe kaya M. Sıdık Çeliker
Iğdır Merkez Eylem Çelik Yaşar Akkuş
Iğdır - Tuzluca Ayşe Aras Kemal Savaş
Iğdır - Halfeli (Belde) Hasan Sefa
Erzurum Büyükşehir Barış Kemaloğlu
Erzurum - Tekman Müzahit Karakuş Yanes Çelik
Erzurum - Hınıs Nurcan Felekoğlu Bedir Fırat
Erzurum - Karayazı Melike Göksu Burhanettin Şahin
Erzurum - Karaçoban Remziye Sönmez Halit Oğun
Şanlıurfa - Viranşehir Servet Kılıç Hıdır Oktay
Şanlıurfa - Halfeti Emel Çiftyürek Abdurrahman Çiftçi
Şanlıurfa - Siverek Emine Çetiner Turan Tüysüz
Şanlıurfa - Birecik Fatma Korkmaz Hakan Arıcı
Adıyaman - Kömür Zilan Erbay Erkan Karataş
Siirt - Gökçebağ (Belde) Serhat Çiçek
Siirt - Beğendik (Belde) Dijvar Ulaş
Siirt - Kurtalan Esmer Baran Baran Akgül
Siirt - Kayabağlar (Belde) Netice Petek Abdulkerim Polat
Siirt - Baykan Özden Yılmaz Hekim Duva
Siirt - Ziyaret Hevin Kınay Hüsnü Sevimli
Elazığ - Karakoçan Serap Doğan Mutlu Mahmut Ercan
Elazığ - Sarıcan Mihriban Tağtekin Bekir Polat




MHP'nin Anketinde, İYİ Parti'nin Oyu Yüzde 2 Çıktı ATM Faresi, Suçuna 8 Yaşındaki Oğlunu da Alet Etti

Tuzlanan Palamudun Kavanozu 100 Liradan Satılıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Venezuela Devlet Başkanı Maduro'ya Destek Telefonu