32. Best Model seçildi - Son Dakika

32. Best Model seçildi

30.09.2019 16:04
32. Best Model seçildi, System.String[]

32. Best Model Türkiye final yarışması Girne Rocks Hotel'de yapıldı. Kızlarda Derya Ekşioğlu, erkeklerde Tolga Kandemir "Best Model" seçilerek taç giydiler.

32. Best Model Türkiye final yarışması Girne Rocks Hotel'de gerçekleşti. Yirmi kız yirmi erkek finalistin yarıştığı gecede bayan finalistler Yıldırım Mayruk ve Erol Albayrak, erkek finalistler ise Muzaffer Çaha ve Giotelli tasarımları ile podyuma çıktılar. Yarışmada jüri koltuğuna ise Pınar Atman, Uğur Arslan, Emsal Doğan, Muammer Kapıcuoğlu, Mert Öcal, Uğur Tan, Aysun Över, Muzaffer Çaha, Yıldırım Mayruk, Nil Burak, Ahmet Baydar, geçtiğimiz yılın birincileri Türkan Geyik ve Ulaş Özgür Aslan, Onur Sonku, Almila Özerman ve Sadettin Dayıoğlu oturdu.

Gecenin sunuculuğunu Ece Gürsel, Burç Tunçer ve Tuğçe Sarıkaya yaparken, yarışmaya Nil Burak, Ali - Aysun Kocatepe, Ege, Ece Gürsel şarkıları ile renk kattılar. 32. Best Model Türkiye yarışmasının finalinde isekızlarda Derya Ekşioğlu, erkeklerde Tolga Kandemir seçilerek taç giydiler.

32. Best Model seçildi

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 32. Best Model seçildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fransa Bilim Konseyi Başkanı Delfraissy: Son 3 haftadır mutasyonlar oyunun kurallarını tamamen değiştirdi Sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül, son durumunu anlattı İtalya'da veri hatası nedeniyle bir hafta sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor Erkek arkadaşı, 16 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Mide bulandıran olay karnı büyüyünce ortaya çıktı Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in küvet sahnesi gündeme damga vurdu Yasmin Erbil kırmızı elbiseli pozuyla nefesleri kesti