Son Dakika Haberleri: 32. Uluslararası Boat Show

32. Uluslararası Boat Show

6 yıl önce

Fuarda, 5 İtalyan ve 1 Kanadalı olmak üzere toplam 6 markanın Türkiye distribütörü Bergsen Marin, tekne ve botlarıyla yer aldı

32. Uluslararası Boat Show, System.String[]
Türkiye'de "deniz üstünde yapılan tek fuar" olma özelliğiyle öne çıkan 32. Uluslararası Boat Show, Marintürk İstanbul City Port Pendik'te kapılarını açtı. 

NTSR Fuarcılık tarafından düzenlenen fuarda, fiyatları 5 bin ile 10 milyon avro arasında değişen 380 tekne görücüye çıktı. Fuarda, 5 İtalyan ve 1 Kanadalı olmak üzere toplam 6 markanın Türkiye distribütörü Bergsen Marin de tekne ve botlarıyla yer aldı.

Bergsen Marin açıklamasına göre, hız sevenler için ilk kez Türkiye sularında test edilen Linetti modeli ve kamaralı şişme botlar ilgi gördü.

Deniz tutkunları Bergsen Marin standında, Grand firmasının Golden Line G480, Corvette 245, Silverline S250 ve Silverline 370, Aer firmasının Jet Tender 320, Remote Cabrio 360 ve Cabrio 270, Nuova Jolly firmasının Prince 35 Cabin ve Türkiye sularında ilk kez test edilen Linetti 27.5 modellerini yakından inceleme fırsatı buldular.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Bergsen Marin Yönetim Kurulu Başkanı Selim Bergsen, özellikle İtalyan markalarının ürettiği modellerin tasarım açısından ilgiyle karşılandığını belirterek "Ürünlerimizle tekne keyfini yalnızca pahalı bir zevk olmaktan çıkarmayı hedefliyoruz. Bu teknelerimiz kalite, teknoloji ve tasarım açısından benzersiz özellikler sunarken aynı zamanda herkesin ulaşabileceği bir fiyatla satışa sunuluyor. Sergilediğimiz tekneler ile deniz tutkunları arasında yeni bir akım yaratmayı hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.

 

-Linetti 27.5 hızıyla öne çıkıyor

 

Nuova Jolly firmasının ürettiği şişme motor bot modellerinden Prince 35, kullanış rahatlığı, yüksek sürat, denge ve kalitesiyle dikkat çekiyor. Şişme motor bot Prince 35'in ancak bir teknede bulunan kamara, tuvalet ve banyo gibi konfor seçeneklerini içermesi, önemli özelliklerinin arasında yer alıyor.

9,98 x 3,69 metre boyularındaki Prince 35, aynı anda 16 kişilik bir grubu ağırlama şansı verirken, vergiler hariç 640 beygir motorla 170 bin avrodan satışa sunuluyor.

Fuarda sergilenen Linetti 27.5, gövde tasarımı maksimum teknoloji ve aksesuarla donatılmasının yanında, yüksek kalitedeki İtalyan işçiliğiyle de dikkat çekiyor.

Yapılan sürat denemelerinde Linetti 27.5 modeli, yüksek hidrodinamik özellikleri ve kayıcı gövde tasarımı sayesinde 55 deniz milini zorluyor. Linetti 27.5'un bir küçük modeli Linetti 20.5, İtalya'da yapılan Endurance yarışlarında 3 senedir şampiyonluğu elinde tutuyor.

Linetti 20.5, 320 beygirlik motoruyla saatte 130 kilmometre hıza ulaşabiliyor. 8 kişilik Linetti 27.5'un hız ve konforunu yaşamak isteyenler, vergiler hariç 100 bin avroya sahip olabiliyor. - İstanbulİnşaat İşçisi, Karısının Yasak Aşkını Başına Taşla Vurarak Öldürdü Berat Albayrak Babasının Koluna Girip Mezarlığa Gitti Ankara'da Belediye Otobüsünde Taciz İddiasına Gözaltı