Son Dakika Haberleri: 33. Uluslararası İzmir Festivali'ne Doğru

33. Uluslararası İzmir Festivali'ne Doğru

2 ay önce

İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfının (İKSEV) düzenlediği 33. Uluslararası İzmir Festivali, "Gülsin Onay ile Chopin Akşamı" konseri ile başlayacak.

33. Uluslararası İzmir Festivali'ne Doğru, System.String[]
İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfının (İKSEV) düzenlediği 33. Uluslararası İzmir Festivali, "Gülsin Onay ile Chopin Akşamı" konseri ile başlayacak.

İKSEV'den yapılan açıklamaya göre, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Kalkınma Ajansının katkıları, Eczacıbaşı Topluluğunun ana sponsorluğu, Portekiz Büyükelçiliği, İzmir İtalya Konsolosluğu ve İzmir Goethe Enstitüsü iş birliği ile düzenlenen festivalin ilk konseri AASSM'de 25 Mayıs'ta yapılacak.

Polonya Cumhuriyeti'nin verdiği "En İyi Chopin Yorumcusu" nişanı sahibi Gülsin Onay, Kanada ve ABD'yi kapsayan "19 Mayıs İlk Adımın 100. Yılı" konser serisinin hemen ardından 33. Uluslararası İzmir Festivali'nin açılışını yapacak.

Festival, 28 Mayıs 2019 Salı günü saat 21.00'de DEÜ Sabancı Kültür Merkezi'nde yapılacak Concertgebouw Caz Orkestrası Konseri ile devam edecek ve 1 Temmuz 2019 Pazartesi akşamı AASSM'de gerçekleştirilecek "Şanghay Filarmoni Orkestrası&Fazıl Say" konseri ile sona erecek.
Haber Yayın Tarihi: 22.05.2019 11:13 Kaynak: AAOğlunun alacaklılarının baskısına dayanamadı, intihar etti "Bana mermi yutturup, cinsel tacizde bulundu" deyip arkadaşını öldüren gence müebbet talebi Yatakta karısıyla bastığı komşusunun cinsel organını makasla kesti