34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı - Son Dakika

34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı

15.11.2015 18:48
34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, System.String[]

Anadolu Ajansı'nın (AA) global iletişim ortaklığıyla düzenlenen 34. Uluslararası Kitap Fuarı'nın son gününde ünlü isimler okurlarıyla imza etkinliklerinde buluştu.

Anadolu Ajansı'nın (AA) global iletişim ortaklığıyla düzenlenen 34. Uluslararası Kitap Fuarı'nın son gününde ünlü isimler okurlarıyla imza etkinliklerinde buluştu.

TÜYAP ve Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliğiyle, "Mizah: Hayata Gülümseyerek Bakmak" temasıyla 7 Kasım'da açılan fuara, kitapseverlerin yoğun ilgisi son günde de devam etti.

Aralarında Mustafa Tolay, Hulki Cevizoğlu, Talha Uğurluel, Aydın Ilgaz, Vural Savaş, Engin Alan ve Güray Süngü'nün de bulunduğu çok sayıda yerli ve yabancı yazar, okurlarıyla bir araya geldi.

Türkiye ve yurtdışından 750 yayıneviyle sivil toplum kuruluşunun katıldığı fuar kapsamında, çok sayıda söyleşi, panel, çocuk etkinlikleri, dinleti ve imza günleri düzenlendi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat 34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Ceyhan'dan şehirler arası seyahat uyarısı: Devletin araya girmesi lazım Hababam Sınıfı'ndaki sahne gerçek oldu! Niğde'de ormanda okul açıldı Optimar'dan genel seçim anketi! AK Parti zirvede tutunurken, sadece 3 parti barajı geçebildi MHP'den "askıda ekmek" eleştirilerine çok sert cevap: Askıda ekmeğe siyaset katmak ekmeğe zehir sürmektir "Saplantılı" aşığı tarafından katledilen Hazal Tektaş'ın son görüntüleri ortaya çıktı Manisa'da yaşayan emekli vatandaş, evine gelen 3.944 liralık doğal gaz faturasıyla hayatının şokunu yaşadı 2019'da yılın yatı seçilmişti! Bodrum'a demir atan yüzen saraya 450 bin TL'lik yakıt alındı 8 aylık kızı 7. kez ameliyat olan Sinan Özen, son durumu anlattı: Mecalimiz kalmadı