Hayat kadınıyla ilişkiye girdiği esnada can veren adamın ölüm sebebi ortaya çıktı: Aşırı orgazm - Son Dakika

Hayat kadınıyla ilişkiye girdiği esnada can veren adamın ölüm sebebi ortaya çıktı: Aşırı orgazm

26.01.2021 10:46

Doğu Afrikalı 35 yaşındaki Charles Majawa, Phalombe kentinde bir kadınla cinsel ilişkiye girdiği esnada aniden ölmüştü. Ülke çapında sosyal medyada gündem olan adamın ölüm sebebi, adli tıp doktorları tarafından 'aşırı orgazm' olarak belirtildi. Genç adamın cenazesi, memleketi olan Matepwe'ye götürüldü.

Malawi'nin Phalombe kentinde yaşayan 35 yaşındaki Chrales Majawa isimli adam, bir hayat kadını ile cinsel ilişkiye girdiği esnada hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Yaşanılan ölüm sonrası olayı bazı meslektaşları ile tartışan kadın, durumu polis ekiplerine bildirdi.

35 yaşındaki adam, hayat kadınıyla cinsel ilişkiye girdiği esnada öldü

Migowi Sağlık Merkezi'ndeki adli tıp uzmanı, yaptığı incelemeler doğrultusunda "Bay Majawa'nın beynindeki kan damarları, aşırı orgazm nedeniyle yırtılmış" dedi. Polis, Majawa'nın birlikte olduğu hayat kadının ölümle bir ilgisi olmadığını ve suçlu bulunmayacağını açıkladı.

35 yaşındaki adam, hayat kadınıyla cinsel ilişkiye girdiği esnada öldü

ADAMIN YAŞADIĞI OLAY, ULUSAL BİR ŞAKA OLDU

Geçtiğimiz Ağustos ayında hayatını kaybeden genç adamın ölüm sebebi, basında ve sosyal medyada alay konusu oldu. Viral olan bu olayda insanlar, "Çok fazla cinsel heyecan ve tatlılıktan öldü" diyerek yaşanılan olayı ulusal bir şaka haline getirdi.

Hayat kadınıyla ilişkiye girdiği esnada can veren adamın ölüm sebebi ortaya çıktı: Aşırı orgazm

Son Dakika Dünya Hayat kadınıyla ilişkiye girdiği esnada can veren adamın ölüm sebebi ortaya çıktı: Aşırı orgazm - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Rus diplomatların Kuzey Kore'den elle itilen motorsuz araçla dönüş anları gündem oldu Bakan Fahrettin Koca'ya kalabalık parti kongreleri soruldu, bilindik uyarılarla yanıt verdi Yeni imajıyla eleştiri yağmuruna tutulan İbrahim Tatlıses eski haline döndü Libya'nın yeni başbakanından Türkiye açıklaması: Deniz yetki alanları anlaşması sorunsuz devam edecek Doğan Cüceloğlu'nun ölüm gününe ait incelenen kameralarda dikkat çeken bir detay ortaya çıktı İşlerin iyi gitmediği Fenerbahçe'de Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Ozan Tufan takımı topladı! Birlik mesajı verildi Otomotiv devi Peugeot yeni logosunu tanıttı Öz kızını kurşun yağmuruna tutarak katleden cani baba, mahkemede utanmadan kendisini savundu