396 Gram Doğan Bebek Doktorları Şaşırtıyor - Son Dakika

396 Gram Doğan Bebek Doktorları Şaşırtıyor

05.11.2016 12:24

ABD'de 25 haftalıkken dünyaya gelen mucize bebek o kadar küçüktü ki babası alyansını ayak bileğine takabildi.

Amerika'da 25 haftalık dünyaya gelen prematüre bebek o kadar küçüktü ki babasının alyansı ayak bileğine oluyordu.

DOĞDUĞUNDA 396.8 GRAMDI

Daily Mail'in haberine göre Rayden Isavic Mondragen isimli bebek doğduğunda sadece 396.8 gram ağırlığında ve 26.7 uzunluğundaydı.

23 yaşındaki anne Marissa'nın hamileliği 20. hafta down sendromu testi yapılana dek gayet sağlıklı bir şekilde ilerliyordu. Rutin kontroller sırasında oksijen açlığı çektiği anlaşılınca anne acil sezaryene alındı.

DURUMU İYİYE GİDİYOR

Doğduğunda gelişimi olması gerektiğinden 4 hafta geri olan Rayden, mücadelesiyle ailesi ve doktorları şaşırtıyor. Doğar doğmaz kuvöze alınan bebeğin durumu her geçen gün iyiye gidiyor.

"Bazen kalbinizde en büyük yeri en küçük şeyler kaplar." (Winnie The Pooh)

Duygu Bay/ PembeNar


396 Gram Doğan Bebek Doktorları Şaşırtıyor

Son Dakika Dünya 396 Gram Doğan Bebek Doktorları Şaşırtıyor - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Arsenal'de zor günler geçiren Mesut'a takım arkadaşı Mustafi, destek verdi: Her zaman yanındayım Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım Fenerbahçeli Emre Belözoğlu: En zorlandığımız tranfer, Mert Hakan oldu Fransa'daki bıçaklı saldırganların etkisiz hale getirildiği görüntüler ortaya çıktı Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Son dakika! Azerbaycan, Ermenistan'a ait 2 Su-25 savaş uçağını düşürdü Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var