396 Gram Doğan Bebek Doktorları Şaşırtıyor - Son Dakika

396 Gram Doğan Bebek Doktorları Şaşırtıyor

05.11.2016 12:24

ABD'de 25 haftalıkken dünyaya gelen mucize bebek o kadar küçüktü ki babası alyansını ayak bileğine takabildi.

Amerika'da 25 haftalık dünyaya gelen prematüre bebek o kadar küçüktü ki babasının alyansı ayak bileğine oluyordu.

DOĞDUĞUNDA 396.8 GRAMDI

Daily Mail'in haberine göre Rayden Isavic Mondragen isimli bebek doğduğunda sadece 396.8 gram ağırlığında ve 26.7 uzunluğundaydı.

23 yaşındaki anne Marissa'nın hamileliği 20. hafta down sendromu testi yapılana dek gayet sağlıklı bir şekilde ilerliyordu. Rutin kontroller sırasında oksijen açlığı çektiği anlaşılınca anne acil sezaryene alındı.

DURUMU İYİYE GİDİYOR

Doğduğunda gelişimi olması gerektiğinden 4 hafta geri olan Rayden, mücadelesiyle ailesi ve doktorları şaşırtıyor. Doğar doğmaz kuvöze alınan bebeğin durumu her geçen gün iyiye gidiyor.

"Bazen kalbinizde en büyük yeri en küçük şeyler kaplar." (Winnie The Pooh)

Duygu Bay/ PembeNar


396 Gram Doğan Bebek Doktorları Şaşırtıyor

Son Dakika Dünya 396 Gram Doğan Bebek Doktorları Şaşırtıyor - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü