4+4+4 Sistemi En İyi Isparta'da Uygulanıyor - Son Dakika

4+4+4 Sistemi En İyi Isparta'da Uygulanıyor

26.11.2012 16:40
4+4+4 Sistemi En İyi Isparta'da Uygulanıyor, System.String[]

Isparta Valisi Memduh Oğuz, Türkiye'de 4+4+4 sisteminin en iyi Isparta'da uygulandığını söyledi.

Isparta Valisi Memduh Oğuz, Türkiye'de 4+4+4 sisteminin en iyi Isparta'da uygulandığını söyledi.

Oğuz, Milli Eğitim Müdürü Sabri Caner ile Kamile Gürkan İlkokulu'nu ziyaret ederek, öğretmen ve velilerle bir süre sohbet etti, okul halk oyunları topluluğunun gösterisini izledi.

Oğuz, burada yaptığı konuşmada Isparta'nın eğitimdeki başarısının sebeplerinden birisinin de velilerin okula ve öğrenciye olan ilgisi olduğu söyledi.

Bu durumun kendisini çok mutlu ettiğini ifade eden Oğuz, "Bu manzara 'biz çocuklarımızla ilgiliyiz, okulumuzla ilgiliyiz, eğitimle ilgiliyiz, ilimle ilgiliyiz' anlamına geliyor. Bu çok önemli" dedi.

Eğitimde başarılı olmasının unsularının öğrenci, öğretmen ve veli olduğunu ifade eden Oğuz, şöyle konuştu:

"Çok şükür bizim velilerimiz ilgili veliler. Bu çocukların Türkiye genelinde başarılı olması, Isparta'nın ülke genelinde ilk üçe giriyor olması sizin bu yüksek ilginizden kaynaklanıyor. Durum böyle olunca da valinin, milli eğitim teşkilatının sorumluluğu daha da artıyor. Madem sizi bu kadar ilgilisiniz o zaman bizimde size buna uygun hizmet etmemiz lazım. Bunun için de çalışıyoruz. Türkiye'de 4+4+4 sistemini en iyi uygulayan il Isparta'dır. Bunu ben söylemiyorum, milli eğitim bakanlığı 'bunu en güzel planlayan, sancısız sıkıntısız en güzel götüren birinci sıradaki il Isparta oldu diyorlar."

Muhabir: Murat Yolcu

Yayıncı: Hızır Hacısalihoğlu - ISPARTA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 4+4+4 Sistemi En İyi Isparta'da Uygulanıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Medipol Başakşehir, Şampiyonlar Ligi'ndeki ikinci maçında PSG'ye boyun eğdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de 4 ay önce doğum yapan Aslıhan Turan, 3. çocuk için doktoruyla görüşmeye başladı