4 Aralık Dünya Madenciler Günü - Son Dakika

4 Aralık Dünya Madenciler Günü

04.12.2019 16:16
4 Aralık Dünya Madenciler Günü, System.String[]

Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde, 4 Aralık Dünya Madenciler Günü dolayısıyla, Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ve Kaymakam Zafer Oktay madencileri ziyaret etti.

Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde, 4 Aralık Dünya Madenciler Günü dolayısıyla, Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ve Kaymakam Zafer Oktay madencileri ziyaret etti.

Zenit Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş Halkla İlişkiler Müdürü Coşkun Kuzum'u ziyaret eden Yavaş ve Oktay, madenciler günü anısına pasta kesti.

Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, maden sektöründeki çalışma zorluğuna değinerek, "Bu zor şartlarda kazandığınız para, ananızın ak sütü kadar helal. Ekonomimize çok ciddi katkıda bulunuyorsunuz. Bu özel gününüzde sizleri yalnız bırakmak istemedik." ifadelerini kullandı.

İlçe Kaymakamı Zafer Oktay ise madencilere kolaylıklar dileyerek, "Hatırlanmak, anılmak çok güzel bir duygu. Allah size kolaylıklar versin. Tırnağınıza taş değmesin. Maden sektörümüzün ülke ekonomimize, Sındırgı ekonomisine çok ciddi katkıları var." dedi.

Halkla İlişkiler Müdürü Coşkun Kuzum günün anısına Yavaş ve Oktay'a hediye taktim etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 4 Aralık Dünya Madenciler Günü - Son Dakika


Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz'dan kabine toplantısı öncesi dikkat çeken sözler: Daha sert tedbirlerin alınma zamanı geldi İkizler burcundaki tutulma, sizi nasıl etkileyecek? Ünlü Astrolog Aysun Koç anlattı 13 yaşındaki Mert, çektiği çakmak gazından öldü! Acılı baba sebep olanlara isyan etti Bahçe teline değen boruyu istemeyen komşuya vatandaştan tepki: Sizin komşuluğunuz bu mu? Parmaklarından fark ettiler! Rögar kuyusunda mahsur kalan temizlik işçisi 3 gün sonra kurtarıldı Ahmet Çakar'dan derbi için müthiş iddia: Maç günü gece saat 2'de hakemi değiştirmek istediler EDHO'nun kadın çalışanlarına otelde büyük şok! Çıplak halde odaya girip tecavüze yeltendiler Pik yapan koronavirüs salgını ile kekik satışları patladı