4 aydır kapalı olan Ardahan-Ardanuç yolu ulaşıma açılıyor - Son Dakika

4 aydır kapalı olan Ardahan-Ardanuç yolu ulaşıma açılıyor

06.04.2022 10:13

Kar ve tipi nedeniyle 4 aydır kapalı bulunan Ardahan-Ardanuç kara yolunun ulaşıma açılması için Bilbilan Geçidi bölgesinde karla mücadele çalışması başlatıldı.

Kar ve tipi nedeniyle 4 aydır kapalı bulunan Ardahan- Ardanuç kara yolunun ulaşıma açılması için Bilbilan Geçidi bölgesinde karla mücadele çalışması başlatıldı.

Karayolları 183. Şube Şefliği'ne bağlı ekipler, iş makineleriyle yolun Bağdeşen köyü mevkisine geldi.

Ekiplerce 2 bin 581 rakımlı bölgede, karla mücadele çalışması başladı.

Yer yer 2 metreyi bulan karda çalışma yürüten ekipler, 1 Aralık 2021'de kapatılan yolu 3 günde ulaşıma açmayı planlıyor.

Öte yandan yolun Artvin tarafından da karla mücadele çalışması başlatıldı.

YORUMLAR
500
Kahta'daki kullanıma kapalı yapılar kaldırarak yollar trafiğe açılıyor Kahta'daki kullanıma kapalı yapılar kaldırarak yollar trafiğe açılıyor KASTAMONU - Cide ve Şenpazar ilçelerini Kastamonu'ya bağlayan yol ulaşıma açıldı KASTAMONU - Cide ve Şenpazar ilçelerini Kastamonu'ya bağlayan yol ulaşıma açıldı Hakkari-Çukurca yolu yarın 3 saat 20 dakika ulaşıma kapatılacak Hakkari-Çukurca yolu yarın 3 saat 20 dakika ulaşıma kapatılacak
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 4 aydır kapalı olan Ardahan-Ardanuç yolu ulaşıma açılıyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement