Son Dakika Haberleri: 4 Ekim Perşembe Dha Spor Gündemi

4 Ekim Perşembe Dha Spor Gündemi

2 yıl önce

Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un yeni teknik direktörü Mehmet Özdilek göreve başladığı Mavi Beyazlı ekipte ilk açıklamalarını yaptı.

4 Ekim Perşembe Dha Spor Gündemi, System.String[]

Büyükşehir Belediye Erzurumspor'un yeni teknik direktörü Mehmet Özdilek göreve başladığı Mavi Beyazlı ekipte ilk açıklamalarını yaptı.


"Bulunduğumuz konum çok sağlıklı değil"


"Galibiyetle başlamak istiyoruz"


"Türk teknik direktörlerin Avrupa'ya pazarlanamama sıkıntısı var"

TEMSİLCİLERİMİZ UEFA AVRUPA LİGİ SINAVINDA


19.55 Fenerbahçe - Spartak Trnava


22.00 Malmö - Beşiktaş


22.00 Standard Liege - Akhisarspor


GALATASARAY


UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Porto'ya 1-0 yenilen Sarı-kırmızılılar, Portekiz'den Antalya'ya geçecek.


BAŞAKŞEHİR


11: 00 Dünü izinli geçiren Medipol Başakşehir, Fenerbahçe maçı hazırlıklarına devam edecek.


VOLEYBOL


Kadınlar Dünya Şampiyonası -


10: 10 Küba - Türkiye


Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) ve Tahkim Kurulu kararları açıklanacak.


UEFA AVRUPA LİGİ


-A Grubu-


19.55 Zürih (İsviçre) - Ludogorets (Bulgaristan)


19.55 Bayer Leverkusen (Almanya) - AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi)


-B Grubu-


19.55 Salzburg (Avusturya) - Celtic (İskoçya)


19.55 Rosenborg (Norveç) - Leipzig (Almanya)


-C Grubu-


19.55 Zenit (Rusya) - Slavia Prag (Çekya) (HÜSEYİN GÖÇEK YÖNETECEK)


19.55 Bordeaux (Fransa) - Kopenhag (Danimarka)


-D Grubu-


19.55 Anderlecht (Belçika) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)


19.55 FENERBAHÇE - Spartak Trnava


-E Grubu-


19.55 Karabağ (Azerbaycan) - Arsenal (İngiltere)


19.55 Vorskla Poltava (Ukrayna) - Sporting Lizbon (Portekiz)


-F Grubu-


19.55 Milan (İtalya) - Olympiakos (Yunanistan)


19.55 Real Betis (İspanya) - Dudelange (Lüksemburg)


-G Grubu-


22.00 Glasgow Rangers (İskoçya) - Rapid Wien (Avusturya)


22.00 Spartak Moskova (Rusya) - Villarreal (İspanya)


H Grubu-


22.00 Eintracht Frankfurt (Almanya) - Lazio (İtalya)


22.00 Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Olympique Marsilya (Fransa)


-I Grubu-


22.00 Sarpsborg (Norveç) - Genk (Belçika)


22.00 Malmö - BEŞİKTAŞ


-J Grubu-


22.00 Krasnodar (Rusya) - Sevilla (İspanya)


22.00 Standard Liege - AKHİSARSPOR


-K Grubu-


17.50 Astana (Kazakistan) - Rennes (Fransa)


22.00 Jablonec (Çekya) - Dinamo Kiev (Ukrayna)


-L Grubu-


22.00 Chelsea (İngiltere) - Vidi (Macaristan)


22.00 BATE Borisov (Belarus) - PAOK (Yunanistan)


BASKETBOL


-FIBA Şampiyonlar Ligi-


-19: 00 Sakarya BŞB Basketbol - Fribourg Olympic

Haber Yayın Tarihi: 04.10.2018 09:40 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Eski Cumhurbaşkanı Gül, suskunluğunu bozdu: Demokrasi, güçlü liderin gölgesinde kalmamalı
Yanlışlıkla tahliye edildi, tahliye edildikten sonra 11 kişiye tecavüz etti Meteorolojiden bir ilk! Antalya, kırmızı kodla uyarıldı