4 gündür aranan 17 yaşındaki gencin cansız bedeni kayalıklarda bulundu - Son Dakika

4 gündür aranan 17 yaşındaki gencin cansız bedeni kayalıklarda bulundu

26.09.2021 15:24

Isparta'da yaşayan 17 yaşındaki Alişan Soylu, ailesine gezmek için dışarı çıkacağını söyledi ve bir daha dönmedi. Ailesinin kayıp ihbarı yapmasıyla harekete geçen ekipler günlerce genci aradı. Arama çalışmalarının 4. günde Alişan'dan acı haber geldi. 17 yaşındaki gencin cansız bedeni, zindan mağarası tarafında kayalıklar arasında bulundu. Ölüm nedeni ise yapılacak otopsiden sonra belli olacak.

Isparta'nın Aksu ilçesinde ailesiyle birlikte yaşayan Alişan Soylu (17), 23 Ağustos Perşembe günü gezmek için evden çıktı ve bir daha geri dönmedi.

KAYIP İHBARI EKİPLERİ HAREKETE GEÇİRDİ

Alişan'dan haber alamayan ailesi kayıp ihbarında bulundu. Bunun üzerine jandarma ve AFAD, vatandaşların da desteğiyle arama çalışması başlattı.

4. GÜNDE ACI HABER GELDİ

Arama çalışmalarının 4. gününde Alişan Soylu'nun Aksu sınırlarında zindan mağarası tarafında kayalıklar arasında cansız bedeni bulundu.

ÖLÜM NEDENİ ARAŞTIRILIYOR

Alişan Soylu'nun cenazesi hastane morguna kaldırılırken, kesin ölüm nedeni yapılacak otopsiden sonra belli olacak Jandarma olayla ilgili inceleme başlattı.

4 gündür aranan 17 yaşındaki gencin cansız bedeni kayalıklarda bulundu

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa 4 gündür aranan 17 yaşındaki gencin cansız bedeni kayalıklarda bulundu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Bakan Soylu 13:21 Bakan Soylu "İnşallah Cumhurbaşkanımız kızmaz" diyerek bir anısını anlattı Suriyeli Ahmet, muz yediği görüntüleri paylaşan yurttaşları adına özür diledi 13:02 Suriyeli Ahmet, muz yediği görüntüleri paylaşan yurttaşları adına özür diledi Türkiye'nin ünlü zincir marketinde çekilen görüntüler tepkilere sebep oldu 12:18 Türkiye'nin ünlü zincir marketinde çekilen görüntüler tepkilere sebep oldu
Gördükleri karşısında şaşkınlık geçirdiler! Çocuklara gönderilecek yardım kolisinden kırık bardak ve bıçak çıktı 12:07 Gördükleri karşısında şaşkınlık geçirdiler! Çocuklara gönderilecek yardım kolisinden kırık bardak ve bıçak çıktı Edirnekapı Şehitliği'nde genç çiftlerin uygunsuz görüntüleri vatandaşları çileden çıkardı 11:49 Edirnekapı Şehitliği'nde genç çiftlerin uygunsuz görüntüleri vatandaşları çileden çıkardı Tuba Büyüküstün, evladını kaybeden eski sevgilisi Sami Saydan'ı yalnız bırakmadı 11:45 Tuba Büyüküstün, evladını kaybeden eski sevgilisi Sami Saydan'ı yalnız bırakmadı
9 liraya doğru ilerliyor! Dün 44 kuruş zam gelen benzine 28 kuruş daha zam yolda 11:07 9 liraya doğru ilerliyor! Dün 44 kuruş zam gelen benzine 28 kuruş daha zam yolda Kar sebebiyle yolda kalan sürücülerin yardımına gazeteciler yetişti 10:55 Kar sebebiyle yolda kalan sürücülerin yardımına gazeteciler yetişti
Advertisement