4. İsale Hattı İhalesi - Son Dakika

4. İsale Hattı İhalesi

19.01.2012 17:01
4. İsale Hattı İhalesi, System.String[]

Sakarya Büyükşehir Belediyesince düzenlenen 4.isale hattı ihalesinde 16 firma teklif verdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesince düzenlenen 4. isale hattı ihalesinde 16 firma teklif verdi.

Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresince (SASKİ) Sapanca Gölü'nden kente su temin edilmesi amacıyla düzenlenen ihale, SASKİ Genel Müdür Yardımcı Naci İris'in komisyon başkanlığında SASKİ Genel Müdürlüğünde gerçekleştirildi.

Yaklaşık bedeli 21 milyon 276 bin TL olarak belirlenen proje için en düşük teklif 12 milyon 497 bin 535 TL, en yüksek 20 milyon 488 bin 749 TL olarak gerçekleşti.

Proje kapsamında 10 bin 806 metre uzunluğunda çelik isale hattı döşenecek. 453 metrelik tünelin yapılacağı projede ayrıca 37 adet tahliye, vana ve vantuz odası inşa edilecek.

- SAKARYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 4. İsale Hattı İhalesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Sertap Erener, Bodrum'da çöp toplayıp isyan etti: Utanıyorum insan olmaktan Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz İETT otobüsünde mastürbasyon yapan sapığa "cinsel taciz" suçundan ev hapsi verildi